Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:25 15.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Тема Лошо време.нови  
АвторCлyчaeн нaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано16.02.08 20:38



Колко ли човека ще търси ПСС този път?


Ха да видим!



Тема Re: Лошо време. [re: Cлyчaeн нaблюдaтeл]  
Автор мaлъk змeй (шматка)
Публикувано16.02.08 20:47



Звучи цинично.
Но пък се набива на очи.



Тема Re: Лошо време.нови [re: Cлyчaeн нaблюдaтeл]  
Автор Гeo, rpaф (старо куче,вече)
Публикувано16.02.08 22:14



Кефиш ли се, наблюдателю случаен ?

Да те пази господ, защото на всеки понякога му е нужна помощ !

Като ми пееш, Пенке ле ...



Тема Жалка работанови [re: Cлyчaeн нaблюдaтeл]  
Автор Trendi ()
Публикувано17.02.08 05:10



Ти да не би да изпитваш някакво злорадство или проявяваш неуместен хумор? Не мога да те разбера.

Колкото по-малко хора закъсат - толкова по-добре.



Тема Re: Лошо време.нови [re: Cлyчaeн нaблюдaтeл]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано17.02.08 11:47



Мисля, че никого, даж Боже. Хората се понаплашиха, надявам се.

А и по телевизора доста предупреждават да не се ходи горе, нещо и те са се поправили по отношение на споделената отговорност.

Да, мисля, че никого този път.



Тема Re: Лошо време.нови [re: Cлyчaeн нaблюдaтeл]  
Автор ивчo1 (непознат)
Публикувано17.02.08 18:42



Явно тоя път медиите доста се постараха да информират хората, че времето наистина ще е лошо и цитирам "АБСОЛЮТНО НЕПОДХОДЯЩО ЗА ТУРИЗЪМ!!". Дано някой гледат прогнозите за времето. Ако ли пък не идва и друг въпрос. - Знае ли човек до къде може да стигне и още повече - кога трябва да се върне?



Тема Re: Лошото време ме гонеше по петите.нови [re: ивчo1]  
Авторcтpaжapa (Нерегистриран)
Публикувано17.02.08 19:24



В събота реших въпреки лошите прогнози да направя една кратка разходка от Клисурския манастир до вр.Тодорини кукли. В началото времето беше просто "все едно пролет". Сутринта температурата беше около 0 градуса, а слънцето печеше та се късаше. Облаците сини все едно е първа пролет. Когато тръгнах от манастира (малко окъснях тази сутрин) беше 9часа. Нагоре съвсем лек ветрец и аз си карах по риза. Малко преди Еленков кладенец вече студа си каза думата и трябваше да се пооблека тъй като след това излизах на открито. Качих се на средната кукла и какво да видя, на талази идват мъгла и гъсти тъмни облаци. За кратко време от слънчево времето се влоши няма и за половин час. Вятър подухваше но не и бурен даже не и силен. Тъкмо когато стигнах до подножието на голямата кукла и като заваля гъст и едър сняг, докъде да видиж ме натрупа с около 2см сняг. И тогава си казах: сори вр.Тодорини кукли, мераци и цели, аз съм дотук. И така обратно слязох до зимната маркировка и надолу до Клисурския манастир, като ту спираше, ту блесваше за кратко слънце. Извода е, че с времето и планината "хеле пък Стара планина" шега не бива.



Тема Re: Лошото време ме гонеше по петите.нови [re: cтpaжapa]  
Автор JWalker (оптимист)
Публикувано17.02.08 20:15



Сутринта в събота, въпреки че през нощта беше валял сняг, беше сравнително топло. И аз се разхождах над Ботевград, имаше и купести облаци, което пък доказваше, че влиза студен въздух. Някъде към обед от северозапад (Враца) дойде едно тъмно и температурите забележимо паднаха. А днес снегът скърцаше като за -8 градуса.



Тема Re: Лошото време ме гонеше по петите.нови [re: cтpaжapa]  
Автор dido3 (минаващ)
Публикувано17.02.08 20:42



И ние му спретнахме едно Пиринско-Полежанско ходене, при доста прилично време и видимост в Събота. Днес обаче си беше сериозен зимник горе, -23 на тръгване от Безбог.

-----------------------------------------------




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.