Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:15 03.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема за ПРИЯТЕЛИТЕ НА ХИЖАРЯ...нови [re: jari]  
Автор Плaнинapчo (плащерняк)
Публикувано11.02.08 11:33



Уважаеми планинари,

Не падайте до нивото на тези нещастни люде!
Има една стара истина - най- големия враг на туриста, са приятелите на хижаря! Явно тук имаме работа именно с тях

!
А с това поведение все някъде ще си заработят "надницата"!

Ние имаме и по- ефективни методи - уверявам ги, ще ги усетят!

Момчил, планински водач на "Бюро РАДЕЦКИ"

Редактирано от Плaнинapчo на 11.02.08 11:34.



Тема Re: Па, ти си бил много прозорлив, бе!нови [re: БTP]  
Автор liliz (непознат )
Публикувано11.02.08 12:51



брат каде ме пращаш там да ме чакаш!!!





Тема Re: Па, ти си бил много прозорлив, бе!нови [re: liliz]  
Авторбиorнoзa (Нерегистриран)
Публикувано11.02.08 13:26



Чупката от форума бе, чалгар! Ти ще си намериш майстора ти, ще ти сменят физиономията и ще ти дойде оттам, откъдето изобщо не го очакваш!





Тема Re: Па, ти си бил много прозорлив, бе!нови [re: биorнoзa]  
АвторDa luz (Нерегистриран)
Публикувано11.02.08 14:09



Ще си позволя да не се съглася с теб. Не е чалгар.

Лилиз е застаряващ оплешивял чичко с чиновническо коремче страдащ от импотентност и липса на внимание. Това което прави във форума е проява на нервно разстройство, и е описано подробно в съответната медицинската литература.



Тема Re: Па, ти си бил много прозорлив, бе!нови [re: jari]  
Автор liliz (непознат )
Публикувано11.02.08 14:59



жари кога да те чакам брат?такива като теб сам ги виждал мн.заповядаи!!! ще те чакам



Тема Re: Па, ти си бил много прозорлив, бе!нови [re: биorнoзa]  
Автор liliz (непознат )
Публикувано11.02.08 15:05



виждам че по голямата част от вас от село и не ми се занимава!не си мислете че като не доидете,хижата няма да работи.едвали някви 100 утреп*и са от значение.които отиде ще види дали е така както го каава (битият турист).И му кажете на Yogi да си сабира спринцовките следващия път!!!



Тема Re: Па, ти си бил много прозорлив, бе!нови [re: liliz]  
Авторlol (Нерегистриран)
Публикувано11.02.08 15:43



Е, ти вече се усра!
Това е прекалено даже и за теб!



Много си забавен.



Тема Re: Па, ти си бил много прозорлив, бе!нови [re: БTP]  
АвторAнoним (Нерегистриран)
Публикувано11.02.08 15:50



Кротни се бе човек, да се нервиш, няма смисъл.Не дей и злото да им мислиш.Сетих се обаче за едно филмче дето показваха за разни изпаднали в беда на косъм от смъртта ,но всичките с благополучен край.Та показаха следната случка- един малоумник с шейна тръгна да се разхожда по малко улейче нещеш ли тъкмо направи завоя в най-горната му част и тръгна лавинка.Добре че били другарите му та видяли стърчаща ръка и да го изровят заедно с потрошенота му шейна. Лошото е че шейните и бъгитата са относително евтини и всеки новоизлюпен пикльо може да го кара.



Тема Re: Па, ти си бил много прозорлив, бе!нови [re: liliz]  
Автор Arcopix (непознат )
Публикувано11.02.08 16:24



Здравейте...

Това ще бъде първият ми пост в dir.bg, място което доста рядко съм посещавал. За мое голямо съжаление този пост ще бъде предимно отрицателен...

Господин или госпожо liliz, с удоволствие бих се запознал лично с Вас, за да можем да изясним някои недоразумения... Не, не става дума за бой - не съм човек, който смята, че боят може да разреши някакъв проблем. liliz, ако наистина си готов да застанеш зад думите си, че Илиян е наркоман, хайде да се срещнем в някоя лаборатория и да ни вземат по-една две пробички... Кръв, урина... наркоманията се доказва, при това се доказва с доста дълъг период от време... А това което ти правиш в момента се нарича клевета... и е наказуемо...


А и между другото... Наясно съм с цялата случка на х. Мечит, просто защото бях част от групата на Илиян... Аз съм Стефан. Благодаря за вниманието :)



Тема Re: Как бяхме набити на х. Мечитнови [re: liliz]  
Автор Бypaн (ентусиаст)
Публикувано11.02.08 16:26



Леле, ти си невероятна! От едно изречение и веднага разгада, че имам дълбоко вкоренени комплекси, с които се боря през целия си съзнателен живот... Просто не мога да повярвам - ти си невероятно добър психолог - личи си и по останалите ти постинги в темата...

Редактирано от Бypaн на 11.02.08 16:49.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.