Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:56 18.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Илияне, с простаци и пияници диалог не се водинови [re: Hиkи]  
Автор мaлъk змeй (шматка)
Публикувано08.02.08 11:34



Представете си обаче петима туристи, които оправяйки багажа си небрежно откопчават по един пикел.
Лицата на онези придобиха ЗАМИСЛЕН вид.





Тема Re: Как бяхме набити на х. Мечитнови [re: Topepo]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 11:38



Нещата по естествен начин си идват на мястото и не става въпрос нито за бойкоти, нито за оправяне. Просто всеки се събира със себеподобни.
Хижата приема такива гости, каквито привлича и каквито заслужава, ние пък, гостуваме там, където ни харесва.



Тема Re: Илияне, с простаци и пияници диалог не се водинови [re: мaлъk змeй]  
Автор dido3 (минаващ)
Публикувано08.02.08 11:44



Бе ако ония дебили небрежно почнат да се барат за пищовите, познай докъде ще стигне работата със замислянето ...



-----------------------------------------------


Тема Re: Илияне, с простаци и пияници диалог не се водинови [re: мaлъk змeй]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 11:50



Може би, защото не са били пияни или недостатъчно пияни. Ако са посръбнали добре никаква мисъл не може да протече в мозъка им. Нещо повече - надали забелязват какво точно правиш по багажа си, камо ли да вадят изводи.

Освен това не си те представям да забиеш пикел в мутрата на жив човек. Защото заплахата може да подейства диаметрално противоположно на твоя замисъл, особено при пиян или дрогиран човек и тогава той ще ти налети. Много по-добре е да го "жилнеш" увреждайки скъпоценната му собственост. Тях това повече ги боли. Освен това, ако е останала някаква човещина в него има вероятност да се позамисли над случая след като е изтрезнял. Но ако и това не го наведе на размисъл - всякакви мерки са безсмислени.

Що се отнася до боя, той нищо не оправя. Оправдавам го само като крайно средство за самозащита. Физическото насилие е израз на морално безсилие.



Тема Re: Илияне, с простаци и пияници диалог не се водинови [re: Hиkи]  
Автор мaлъk змeй (шматка)
Публикувано08.02.08 12:01



Разбира се, че не бихме ги използвали. Иначе картинката не би била смешна...
Коклото до увреждането на собственост- виждала съм човек да изпада от състояние на безумна ярост, готов да убие някой, до детинско циврене и потрес: "Стъклото ми...". Тези хора се индентифицират с колите си...



Тема Re: Илияне, с простаци и пияници диалог не се водинови [re: мaлъk змeй]  
Автор JWalker (оптимист)
Публикувано08.02.08 12:09



Разбира се, че не бихме ги използвали. Оръжие се вади, ако си решен да стигнеш до край с него. Ако не, просто отсрещният ще разбере, че те е страх и победата ще е за него.



Тема еми на село е така!нови [re: Mитko]  
Автор2565 (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 12:27



голяма грешка си направил като си им спрял музиката!
навлязал си им в личното пространство много ясно че ше ви набият.
трябваше да прецените ситуацията адекватно! друг е въпроса кое е правилно
и кое не от гледна точка на морала и държането в планината. те са си се чуствали в тях - на село!



Тема Re: Илияне, с простаци и пияници диалог не се води.нови [re: Hиkи]  
АвторБTP (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 12:37



Голям гвоздей 10-12 см върши чудесна работа, ако го прокараш по ламарината на возилото от край до край. Ако алармата не е настроена на крайна чувствителност няма да се включи. Може да издраскаш и някоя нецензурна дума по предния капак. При липса на гвоздей, става и с върха на нож или с пикел. Вярно, че пада хъшлашко ама каквото почукало такова се обадило. Нъл тъй!

Аз лично бих ползвал челния Бургаски опит кирки забити в ламарината, ама много тежат пустите и не мога да ги мъкна с мен ей тъй на за всеки случай. Пикелите са по леки ама пък са скъпи джаджи. Докато гвоздеят е малък, лек и много практичен.



Тема в неделя бях там [re: Yogi]  
Автор Vasil_71 ()
Публикувано08.02.08 12:48



Йоги,
разминахме се с вашата група в ранния следобед близо до пистата.
Ние бяхме трима души. Аз съм те виждал един-два пъти и понеже
не бях 100% сигурен, че си ти, не ти се обадих.
Горе точно това коментирахме, че е по-шумно от София.
Извадили една тонколона, голяма като детско гардеробче, и надули музика
(пак добре, че беше Радио 1, а не чалга)
И постоянно едни пърпорещи джетове, които обгазяват района.
Тръгнахме нагоре към върха за около час да се разходим и джетовете наистина минаваха покрай нас, без да намалят.

Щом има ски-писта или път за джипове винаги се събират простаци.
На такива места в планините трябва май да се ходи през лятото, когато поне скиорите (голяма част от тях ходят основно да се напият) ги няма.



Тема Re: Илияне, с простаци и пияници диалог не се води [re: JWalker]  
Автор мaлъk змeй (шматка)
Публикувано08.02.08 12:49



Да плашиш някой с оръжие, което не смяташ да използваш, си е доста глупаво.
Единият вади пистолет, а другият му вика: "Що си го не..."
Нашето си беше нещо между намек и шега. При истинско сбиване нещата са много по-различни. Дано не се налага...

Редактирано от мaлъk змeй на 08.02.08 16:57.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.