Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:24 28.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема поне разбрахме какво значи "еколог"нови [re: JWalker]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано04.03.08 10:40



"Искаме поминък за децата си, за да останат тук, обясняваха разгневените от набезите на еколози хора."

Сега поне разбрахме, че еколозите са някакъв вреден дивеч, дето напада на глутници и изяжда поминъка на хората.

"Еколозите се финансират от чужбина и защитават чужди интереси, заяви шефът на сдружение "Бъдеще за Сапарева баня" Милан Джоргов."

За всички е пределно ясно, че в дъното на всичко това е световният имериализъм. Но всички прогресивни трудещи се ще застанат като един и с челичен юмрук ще строшат хищните нокти, протегнати към нашия трудов делник.

"На помощ им дойдоха дори жители на Дупница, Бобов дол и Перник."

Мдаа, на мен пък ми е върло интересно да видя как перничани са си зарязали ракйката и са отишли на собствени разноски да веят байраци по баира.



Тема последни новининови [re: Mитko]  
Автор Zlatna (търсеща)
Публикувано04.03.08 23:17



Подписката наброява малко над 100 000 подписа!!!!
Обаче тепърва трябва да се извършат едни процедури, а имено: да се засече имаме ли случаи на дублиране на подписи, т.е. подписали се и онлайн и на хартия или по няколко пъти онлайт (по-често)
Това съвсем не значи, че работата е приключена. Подписи се събират до към края на март. Ще бъде определена дата за внасянето й в Брюксел, ако имате път натам може да се отбиете на събитието, което ще се заформи (имаме си хора и там)... Пък междувременно тука нещата се движат на пълни обороти... докато 100000 се подписват против застрояването други 5000 се обявяват за и явно тяхната дума тежи повече... Ако смятаме, че сме прави нямаме причина да се предаваме:)
Айде със здраве!
Златна

"Всички сте жаби и аз просто не мога да проговоря езика ви сам!"


Тема Re: последни новининови [re: Zlatna]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано05.03.08 08:03



Да, за съжаление много хора са се подписали по няколко пъти и това може да компрометира цялото начинание. Не ни приляга да хитруваме на дребно.



Тема Re: Neka spasim Rila :)нови [re: sarce]  
АвторRady (Нерегистриран)
Публикувано17.03.08 22:45



neka q spasim



Тема Re: поне разбрахме какво значи "еколог"нови [re: Mитko]  
Автор .mitko. (пчела)
Публикувано18.03.08 09:34



Не познавам много-много пернишкия манталитет, но от написаното от теб може да се направи предположението, че перничани просто са последвали ракийката... (нещо като "ракиен туризъм" да речем - както има "изборен туризъм" и "мотивация на кебапчетата")



Тема Re: последни новининови [re: Zlatna]  
Автор .mitko. (пчела)
Публикувано18.03.08 10:00



Златна, не ми остава време напоследък да следя клуба, затова те питам - някой дали е отворил тема за конкурса за озеленяване на околоблоковите пространства? Предполагам, че тук има хора, които биха искали да са информирани и биха се включили с удоволствие.

П.П. От години чета подписа ти и все нещо не го схващам напълно. Мога ли да те помоля ако имаш наблизо някой преводач на жабешки, да го помолиш ти от своя страна да даде един превод на сентенцията



П.П.П. За да не е съвсем офтупик - заедно с няколко приятели събрахме и внесохме около 250 подписа. Оказва се, че вече много трудно ще срещна познат, който да не се е включил (важи и за доста от непознатите:)). Отказаха ми само няколко човека - двама защото искаха лифт (но само лифт!), двама - защото не ги вълнува къде се намира Рила и още толкова - защото или се чувстваха твърде стари, за да ги вълнува каквото и да било, или просто ме игнорираха, защото не съм им се мяркал често пред очите, за да ме запомнят кой съм, от къде съм и що за птица съм.

Редактирано от .mitko. на 18.03.08 10:13.



Тема видео + последни новининови [re: .mitko.]  
Автор Zlatna (търсеща)
Публикувано18.03.08 11:45



Здравей!
Отвори тема за конкурса ако искаш, аз съм малко встрани от организацията на това. В събота се разходих между Пионерска и Новата хижа на езерата. Времето беше прекрасно, прелитаха моторни шейни...А лифта вече е готов (почти) остава да му опънат въжетата и да построят горната и долната станция.


А пък за подписа ми: няма как да пишаш автора на този стих, може да пробваш останалите от Нова генерация ако знаят да ти обяснят, хахах
Бъдете здрави!
Златна

"Всички сте жаби и аз просто не мога да проговоря езика ви сам!"

Тема Re: поне разбрахме какво значи "еколог"нови [re: .mitko.]  
АвторAнoним (Нерегистриран)
Публикувано19.03.08 09:29



Еколог- платен терорист, безделник.Между другото лифта на езерата е доста миниатюрен .Поне така изглежда на снимката.Въпросът е дали шейните и бъгитата ще секнат.Едва ли ! Имайки предвид манталитета на българина.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.