Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:00 22.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Помогнетенови  
АвторlVO (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 00:09



Здравейте на всички.С много зор спестих пари да си взема някои нешта за зимата.Да ви питам за савет от каде да си купя:обувки качествени да непропускат вода и на нормална цена.Яке с дишашта материя панталон от съштата материя и ако ми останат пари искам да си купя снегоходки и гети.За тези покупки мисля да похарча около 500 до 600 най много.Който може да ме посаветва от каде какво да си взема.Благодаря предварително на всички ако трябва щте почерпя





Тема Re: Помогнетенови [re: lVO]  
Авторnps (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 11:16



Привет!
Не мога да препоръчам конкретен продукт, но ето тук може да намериш координати на магазините за туристическа и ски екипировка в София и в други български градове:







Тема Re: Помогнетенови [re: lVO]  
АвторKoлera (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 16:27



Здравей планинарю !
Кой номер обувки носиш. Не за друго ами имам едни почти нови обувки за продаване Salewa YAK GTX № 45. Ако номера ти е този може да се обадиш.
Продавам ги защото неможах да си нацеля номера за такива зимни обувки и се оказа, че ми са малки.

Чао и успех в пазаруванто!





Тема Re: Помогнетенови [re: lVO]  
Авторkpokoeм (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 16:32



В поста на nps има наистина достатъчно изчерпателен списък от магазини за туристическа екипировка.

Аз искам само да допълня че ако си от София и имаш време може да погледнеш в Илиянци - предимно в "мол-а" и в оръжейните и в ловно-рибарските павилиони и магазини.

Задължително е да си наясно какво точно търсиш защото е малко вероятно продавачите там да ти дадат необходимата консултация.

Ако купуваш такива неща за първи път направи справка в постингите в този форум. Можеш да придобиеш прилична представа за съотношение марка/цена/качество ако се разтърсиш по ключовите думи "обувки", "яке" и т.н.



Тема Re: Помогнетенови [re: kpokoeм]  
АвторlVO (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 16:35



Благодаря утре почвам да обикалям магазините дано да си намеря каквото търся.Ако си взема не6то 6те пи6а.



Тема Re: Помогнетенови [re: lVO]  
Авторkpokoeм (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 16:56



Късмет и успех!





Тема Re: Помогнетенови [re: lVO]  
Автор bilivo (Mermaid+if)
Публикувано29.10.07 17:03



За зимно яке мога да ти препоръчам това яке на ТРИММ



За 145 получаваш 2 якета - горно с мембрана и вътрешно с изкуствен пух, като и двете може да си ги носиш отделно. Аз си взех такова и за сега е супер зимата нямам турпение да доиде да го тествам.



Тема Re: Помогнетенови [re: lVO]  
АвторlVO (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 21:42



Днес обиколих София в търсене.В магазина на ''Алпи'' на ул''Ворино'' намерих;
1- Панталон-''Мило'' с мембрана за 148лв
2-Яке-''Алпини''<мисля,че така се казваше> с мембрана за 144лв
3-Обувки-''Криспи'' модел- ''Falkon'' с ''Gore Tex'' мембрана за 220лв
4-Обувки-''Криспи'' модел- ''Griso'' с Gore Tex мембрана за 166лв
5-Снегоходки за 140лв
След това отидох до магазина на ''Диел'' на бул.Ч.Връх и там си харесах един панталон за 138 пак с мембрана,но малко по дебел от този на ''Алпи'' и едно яке пак малко по дебело за 148.Та въпроса ми е ако някои от вас има нешто от това което сам си харесал да си каже мнението кое е по добро и от каде?Обикалях и по други магазини,но се спрях на тези двата.След толкова гледане и обикаляне сега немога да избера какво и от каде да си го взема.



Тема Re: Помогнетенови [re: lVO]  
Авторturizi (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 23:16



Pich,
Parvo nepropusklivi obuvki nqma. Ako tarsish svestni obuvki mojesh da vidish tezi tuk: http://stenata.com/index.php?itemID=1733&groupID=&categoryID=63&brandID=&start=20&max=20&order=&direction=&search_submit=&search_word=
ili http://makalusport.com/index.php?code=1&pid=43#
Kolkoto do pantalon i qke vij tuk:
http://stenata.com/?itemID=848&groupID=&categoryID=90&brandID=&start=&max=20&order=&direction=&search_submit=&search_word=
http://stenata.com/?itemID=849&groupID=&categoryID=92&brandID=&start=&max=20&order=&direction=&search_submit=&search_word=
Drehite sa na dobra cena i s dobro kachestvo. Ako tova shte ima znachenie za teb, makedonskata gorska slujba (po nashemu PSS) sa oblecheni s tezi drehi. Po otnoshenie na getite nai-evtiniq variant e balgarski - 20 lv. varshat rabota.
Pojelavam ti uspeh



Тема Re: Помогнетенови [re: turizi]  
Автор bilivo (Mermaid+if)
Публикувано01.11.07 08:56



Има непропускливи обувки - пластмасовите

... ама това е друга тема




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.