Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:51 15.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Тема Малко инфо за пътя до х. Кумата???нови  
Автор alexoff ( (_)] .)
Публикувано28.12.07 11:07



За нова година ще се качваме до хижа Кумата. До там съм пътувал само веднъж и то по тъмно и като се има предвид, че не карах аз пътя много много не ми е ясен, но все ще се оправя с картата.
Но както и да е основното ми питане е относно пътната обстановка в региона. Някой ходил ли е близките дни в тази посока и имате ли информация как е пътя до горе, има ли доста сняг и ще са ми необходими ли вериги за да се кача до горе, че все още не съм си купувал.
Като цяло все още се чудя дали да си взимам вериги и да тръгвам с колата на горе или да търся някакъв обществен транспорт до Златните мостове и от там нагоре пеш. И в тая връзка какъв обществен транспорт мога да хвана до Златните мостове.



Тема Re: Малко инфо за пътя до х. Кумата???нови [re: alexoff]  
Автор Backoo (непознат)
Публикувано28.12.07 11:21



Вериги задължително - от Златните нагоре е сняг и лед, на места е кал и киша. Препоръчвам ти да оставиш колата на паркинга пред Боерица - на 15 минути е от Кумата.
Весело посрещане на 2008 г.



Тема Re: Малко инфо за пътя до х. Кумата???нови [re: Backoo]  
Автор alexoff ( (_)] .)
Публикувано28.12.07 11:53



Благодаря за информацията, ще го обсъдим още малко, но засега ми натежава варианта с обществен превоз до Златните мостове и от там нагоре пеш, пък ще видим.

Весело посрещане на новата 2008 година на всички





Тема Re: Малко инфо за пътя до х. Кумата???нови [re: alexoff]  
Автор Backoo (непознат)
Публикувано28.12.07 13:17



Маршрутка 10 от Руски паметник



Тема Re: Малко инфо за пътя до х. Кумата???нови [re: alexoff]  
Авторivcho1 (Нерегистриран)
Публикувано28.12.07 14:24



Миналата седмица карах ски на Конярника и излязох малко под Кумата. Имаше доста сняг, пътя е разчистен, но там не се опесачава тъй като е вододайна зона. Един младеш беше закъсал с летни гуми завалията. Така, че ако си нагоре слагай вериги и смело нагоре. Аа и още нещо - хижаря беше казал, че от парка не разчистват пътя преди хижата. Успех и весело посрещане на 2008 г.



Тема Re: Малко инфо за пътя до х. Кумата??? [re: ivcho1]  
Автор radish (Rady)
Публикувано28.12.07 16:21



Извинявам се за отклонението от темата, но работи ли ски пистата на Конярника или грешно съм разбрала?!
Благодаря. :-)



Тема Re: Малко инфо за пътя до х. Кумата???нови [re: radish]  
Авторme4o (Нерегистриран)
Публикувано29.12.07 09:13



iaz ne znam dali raboti





Тема Re: Малко инфо за пътя до х. Кумата???нови [re: alexoff]  
Автор vgmateev (непознат )
Публикувано30.12.07 11:52



Po princip putia se 4isti.Zahtoto i az Zaminavam na kumata za 30,31,1 hte se ka4a s kolata 4e imame 50 kila yadene i piene za gore,,,,Taka 4e do si4ki koito sme gore da ni e veselo.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.