Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:08 14.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Мили хора,моля за съветнови  
Автор:MaMи (Нерегистриран)
Публикувано07.08.07 20:00



Иска ни се да посетим Изт Родопи 4 души-2деца на 15 и20г,мама и тати....Моля посъветвайте ни за хижи,тел номера или нет-адреси за тях.Май искам много,но вероятното пътешествие ще е след 5 септември,до 10 с.м.Май искам много?А така обичаме Родопите.



Тема Re: Мили хора,моля за съвет [re: :MaMи]  
Автор hotel_edi ()
Публикувано07.08.07 21:44



Град Златоград е разположен в Източните Родопи, в най- южната част на България, близо до границата ни с Гърция. В градчето се намират много архитектурни и културни паметници от XVIII- XIX век. Тук е запазена най- старата църква в Родопите - “Успение Богородично” - построена през 1834. Днес Златоград е съвременен град, запазил очарованието и традициите от Българското Възраждане. В града има множество ресторанти, механи и частни хотели и пансиони. Хотелски комплекс" Еди" разполага с хотелски стаи с капацитет 13 легла, 1 спалня, ресторант - 60 места, открит басейн - за гости на хотела входа е безплатен. Стаите разполагат с кабелна телевизия, мини бар, отделен санитарен възел, баня. За тези които предпочитат домашната обстановка, към комплекса има и самостоятелна къща за гости, която се намира в непосредствена близост до етнохрафскиа ареален комплекс!
За контакти
град:Златоград
телефон: 03071 5007 / 0887734951
e-mail: hotel_edi@abv.bg




Тема Re.сърдечно благодаря,Еди/хотел/нови [re: hotel_edi]  
АвторMaMи (Нерегистриран)
Публикувано08.08.07 15:57



наистина ви записах в тевтера и мн се надявам да се видим през септември



Тема Прегледайнови [re: MaMи]  
АвторCинeвa (Нерегистриран)
Публикувано08.08.07 16:16



този сайт:

. Съдържа информация за доста хижи и хотелчета в много населени места из района.



Тема Re: Мили хора,моля за съветнови [re: :MaMи]  
Автор Mиcлeщ (имам мнение)
Публикувано08.08.07 17:09



Може и да получите съвет , но ако конкретизирате, какво точно искате да видите, пеша или с кола сте туристи ( имам предвид дали сте авто-туристи и не желаете да ходите по възможност). А господина от въпросния хотел се утрепа да си прави реклама , стига вече, станахте банален !
...защото източните родопи са много обширно понятие...



Да се учим от миналото, живеем с настоящето и мислим за бъдещото !!!

Тема Re: Мили хора,моля за съветнови [re: Mиcлeщ]  
Автор hotel_edi ()
Публикувано08.08.07 22:28



Господих, Mиcлeщ или г-н Дамян Господинов или както и да е там... Не виждам на вас лично какъ проблем ви създава това че аз си рекламирам хотела. Това притежавам - това предлагам. А за това колко съм банален .. е спорен въпрос. Просто когато видите ника ми- не отваряйте и не четете съобщениата ми. А като започнахме със лични нападки, аз също бих искал да ви кажа, че със вашите 240 мнения във форума и то с такава завидна компетентност във всички сфери вие пък ставате смешен

. И накрая имам една молба към Вас: моля занапред ако имате нещо което ви притеснява по отношение на моите реклами, то пишете ми на личния емайл, понеже аз Обичам Родопите, обичам Златоград и харесвам Хотелския си комплекс и занапред също смятам да му правя реклама! Благодаря за търпението на тези които не са замесени във този спор, но по една или друга причина им се налага да го четат! Бесело лято!



Тема Re: Мили хора,моля за съветнови [re: hotel_edi]  
Автор zfen (трудовак)
Публикувано08.08.07 23:54



Солидарен съм с мнението на Мислещ! Аман от този хотел! Аз лично ако отида в Златоград няма да отседна на толкова натрапено място. Бил съм в друг хотел там и отново бих отседнал на същото място!



По-хубавото разваля хубавото

Тема Re: Мили хора,моля за съветнови [re: zfen]  
Автор hotel_edi ()
Публикувано09.08.07 14:45



Наистина немога да разбера какъв ви е проблема, че аз си рекламирам хотела!? Особенно в конкретния случай- :МаМи е поискала съвет затова къде може да отседне в Родопите и аз съм и дал конкретно предложение. Бих се съгласил с вас че натрапвам хотела си ако го побликувам когато някой се интерисува за Пирин или Рила, или където ми попадне...но в случая нападките са ви неоснователни. А на вас ви препоръчвам, за да не се отекчавате да не четете дискусии по които нямате какво да отговорите на питащите, ами просто така да си губите времето из форумите и да се заяждате с хората!



Тема Re: Мили хора,моля за съветнови [re: hotel_edi]  
АвторПoчивaщ (Нерегистриран)
Публикувано09.08.07 18:30



За мене и жена ми, с която посетихме хотел "Еди" през месец юли тази година , остава надеждата , че и догодина ще успеем да отидем до там ! Хотела е чудесен, с чист и добре подържан басеин, а цените са повече от разумни ! Всичко е спокойно и добре организирано ! Надяваме се пак да отидем там !





Тема Re: Мили хора,моля за съветнови [re: Пoчивaщ]  
АвторAtina (Нерегистриран)
Публикувано09.08.07 18:39



Нашето семейство имаше възможността тази година-2007 да посети един чудесен хотелски коплекс в Родопите и това е хотел "Еди"в Златоград!!!Това не е реклама,а мнение на човек,който е посетил хотела!Условията са чудесни-стаите,обслужването,басейна-всичко е на ниво!!!Ако човек иска наистина да си отпочине,да си направи една чудесна почивка,то според мен това е хотела"Еди"!!!Ще се радвам да го посетим отново!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.