Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:02 05.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 19.07.2007 от 19.00 митинг-шествиенови  
АвторA-7 (Нерегистриран)
Публикувано18.07.07 21:03



Митинг-шествие "Няма да мълчим за българската природа" в подкрепа на Странджа, Рила, Пирин и Черноморието.
Започва от 19.00 часа от НДК, маршрут- по Витошка до храм-паметник Александър Невски.
Очакваме ви!



Тема Linkнови [re: A-7]  
АвторA-7 (Нерегистриран)
Публикувано18.07.07 21:09







Тема Re: 19.07.2007 от 19.00 митинг-шествиенови [re: A-7]  
Авторaldo (Нерегистриран)
Публикувано19.07.07 11:02



Приятелю, не си ли меко казано учуден от безразличието, с което се посреща поне досега темата в този уж планинарски форум? Тук играчите на кристални топки обсъждат много по висши материи...
Уапех!!!



Тема Много ясно, баце.нови [re: aldo]  
Автормeko yчyдeн cпaмъp (Нерегистриран)
Публикувано19.07.07 11:12



Далеч по-лесно е да квичиш с/у хипотетична табелка некъде из планината, отколкото да отидеш до ендекато, спор нема. Аз, обаче, пак ше отида.





Тема Re: Много ясно, баце.нови [re: мeko yчyдeн cпaмъp]  
Автор bluewater (планински поток)
Публикувано19.07.07 11:38



Приятели ще има ли такова шествие по черноморието някъде?
Аз все още съм далече от София.

По пътя на водата...


Тема Мило дете, Странджа е точно по черноморието.нови [re: bluewater]  
Авторcпaмъp (Нерегистриран)
Публикувано19.07.07 11:43



Много ми е интересно, не ви ли е малко обидно на вас, черноморските същества, че софянци защитават ваща планина, а вие си трайкате наакано? Аз да чуя, че в Бургас има протести в защита на Витоша, ше пукна от яд, чесно.





Тема И на мен ми е интереснонови [re: cпaмъp]  
Автор Aндoн (Родопска Мечка)
Публикувано19.07.07 12:51



Как реши, че тези, които защитават Черноморието и Странджа в София са софиянци, а не присадки от... и те не знаещи къде. Разлика между столичани и софиянци, а?
Ти от кои си? В Дружба сте "баш софиянци до седмо коляно".




Човекът е Човек, когато е на път!


Тема Кур за ботяф, баце!нови [re: Aндoн]  
Автор тъпoтo (копеле)
Публикувано19.07.07 13:16



Нотинг елс матерс.




Само ЛЕВСКИ, обичаме те!

Тема София е букет от китки, брани от 111 000 кв кмнови [re: Aндoн]  
Автор .mitko. (пчела)
Публикувано19.07.07 16:04



И може ли да е иначе - 2 милиона от общо 7 - може ли да са брани само от парче земя с радиус 20-тина километра?

Все едно да те питам ти българин ли си, или присадка от кой знае къде, щото не си знаеш родата дали 200 поколения назад не е дошла от централна Азия или от Пелопонес...
А за Нюйоркчани да не говорим - повечето от тях май са от цял свят...

София не е град на кореняците софиянци, а място, където живеят 2/7 от гражданите на тази страна. Не виждам някой тук да твърди обратното, нито вярвам, че повечето тук си умират да ги наричат "софиянци" (т.е. граждани на "голямото село")...

Софийският въздух днес е софийски, утре е пловдивски, след два дни станал бургаски...

Айде да не се делим на тукашни и тамошни, някак си смешно е на фона на общия климатичен и всякакъв котел, в който сме разбъркани всички в планетарната супа.



Тема Re: Мило дете, Странджа е точно по черноморието. [re: cпaмъp]  
АвторBaльo (Нерегистриран)
Публикувано19.07.07 17:27



Приятели /макар че досега не съм писал тук, често чета и за това си позволявам това обръщение/ не е уместно тук да се караме - кой спори и кой от кой град е и всичките глупави производни на този щур, безсмислен и тъп спор!

Истината е, поне според мен, че се опитват да ни замажат очита със Странджа - приеха закона - сега нека бутнат Перлата и ще мирясаме...
но заплахата за местността над паничище е много сериозна - хич не искам да си представям мястото с една огромна кабина, и още 3 седалкови лифта, това ще съсипе местността. А Рила, както и Странджа - както и всеки друг национален парк са на всички... за това нека сме единни поне тук... ще се видим довечера!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.