Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:35 01.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Баце, ше ти го обясна простичко:нови [re: Baльo]  
Авторcпaмъp (Нерегистриран)
Публикувано19.07.07 17:43



Хората са обезверени, не верват, че от тех зависи нещо. Затва им е необходим пробив, некакъв успех, който да ги накара да поверват в силата си. Акцията за Странджа може да е секаква, но постигнем ли успех тук, ше видиш, че следващите протести нема да са от стотици, а от хиляди. Вервай ми, баце, разбирам ги тея неща. Елате повече!





Тема Re: Баце, ше ти го обясна простичко:нови [re: cпaмъp]  
Автор bluewater (планински поток)
Публикувано19.07.07 18:35



аз сега видях че ще има шествие и във Варна , обаче организацията нулева...
Трябваше не вчера а преди 1 седмица да се обяви това шествие ... как стават така нещата.
Еми аз не мога да ида тая вечер там, пък който иска да каже че си търся оправдание.
Да не говорим че за да се направи такова нещо се иска решение от общината поне 48 4аса предварително , 7 дена за предпочитане. Дайте да вкараме малко по качествена организация...

По пътя на водата...


Тема Май се връзвашнови [re: .mitko.]  
Автор Aндoн (Родопска Мечка)
Публикувано19.07.07 18:36



Леле, теб все едно те ухапах с две изречения, че така реагираш...



Щом е цвете за теб, нека да е цвете.

А тия 2 милиона не знам къде ги видя. По официални данни (НСИ) 1,15 милиона (според ГРАО около 1,25 милиона).
Това, че много хора през деня работят, не означава, че са софиянци, след като вечерта спят другаде. А колко шофьори на бусове и камиони сутрин излизат от София да работят към различни части на страната, а?
Отделно смали и Българското население или по-точно не зачете циганите и помаците за Българско население.

Преди 2 седмици бях в Бурса - 1,5 милиона град. Ами какво да ти кажа - 40+ км град, като се тръгне да се излиза (както по Цариградско шосе), ами все едно излизаш до Вакарел... Знам къде могат да се съберат 2 милиона, така че ако обичаш - "местен" шовинизъм. Същото ще чуеш и за Пловдив разбира се - 400 000-500 000, ама аз нещо не ги виждам реално изобщо.

Изменихме темата, но поне разбра ли защо се обадих с реплика към спамър или и това не разбра? Не го направих само, за да запиша участие в темата...

И не се връзвай толкова сериозно, не съм искал да засягам никого.



Човекът е Човек, когато е на път!

Редактирано от Aндoн на 19.07.07 18:51.



Тема Re:нови [re: Aндoн]  
Автор .mitko. (пчела)
Публикувано20.07.07 11:55



Нямам връзки да се връзвам.
Не ви знам завръзката със спамърчо, но едва ли ме касае повече от футбола.

Цъфнала е София, че вързала...


Бат' Бойко рече "2 милиона", и си мисля, че може и да не е много раздуто като гледам, че за няколко години колите и задръстванията почти се удвоиха, а новите блокове никнат като гъби където и да погледнеш...
Населението на страната нямам представа колко точно е стигнало... ама все-пак и на мене ми се струва, че трябва да е почнало да пада по-бавно вече.

Интересното във връзка с темата е някой дето е бил вчера да каже каква беше бройката по Витошка (аз не можех да присъствам)?



Тема Увеличение на автомобилитенови [re: .mitko.]  
Автор Aндoн (Родопска Мечка)
Публикувано20.07.07 13:38



Връзването става и без връзки.

Изглеждаш човек, който не би трябвало да вярва на бате Бойко. Като гледам софийските дупки край нямат, а той все обещания за ремонти и реконструкции. Е, има ефект, 2-3 булеварда станаха по-хубави (Яворов и Тодоров се сещам), ама като цяло на общото равнище кръгла нула - нито подава, нито вкарва.

Относно увеличението на автомобилите - това не е логика за увеличение на населението. Виж, за сградите е по-логично.
Иначе и в Пловдив автомобилите и сградите са се увеличили през последните години, но не и населението. Същото може да се каже за повечето населени места в цяла България, навсякъде се строи - къде повече, къде по-малко.

Като цяло населението намалява с около 50 000 души средно на година.

В целия Югозападен регион, включващ 5 области (Софийска, София град, Кюстендил, Перник и Благоевград) според НСИ живеят 2 116 791 ж.
Така че в София има 2 милиона (че и повече), ако жителите на Петрич и Гоце Делчев примерно вече наричат себе си софиянци.
Само в област София град (което е повече от град София понеже има 4-5 града и поне 40 села) живеят 1 237 891 ж. Колкото и да не е вярно, нали се сещаш, че трудно би било грешно чак с 75 %.
Данните са към 31.12.2006 г.

Думата ми е, че няма нужда от нереални изхвърляния.
Съгласен?




Човекът е Човек, когато е на път!


Тема По мои сметки бехме около 2000.нови [re: .mitko.]  
Авторcпaмъp (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 13:44



Направих опит да ги преброя в градинката на Природонаучния музей, щото там минаваха по 7-8 в редица. Излезнаха ми около 180 редици, ама си слагам още около 200, които беха пред мен и поради таа причина ги пропуснах в преброяването. Слагам и десетина процента фира, та сметам че две бинки хора сме били вчера. Вече сме хиляди.





Тема Тук пише над 3500 !нови [re: cпaмъp]  
Автор .mitko. (пчела)
Публикувано20.07.07 15:48







Тема Тия ги е броил некой къркан, бате.нови [re: .mitko.]  
Авторcпaмъp (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 19:22



Може да съм сбъркал, затва дадох граници, но ти гарантирам, че повече от 2000 същества немаше. Имаше и около 50-60 колела, и 3-4 кучета, но пак не докарвахме бройката над двете хилядарки. Все пак, бехме си бая народ, аз съм доволен от посещаемостта и съм сигурен, че следващия път ше сме още повече.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.