Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:19 26.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Тема къде на море?нови  
Авторaнжeлa (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 16:14



Споделете къде бяхте или ще ходите на море?! Аз лично се затрудних при избора и направо ми трябва помощ и съвет. Търся евтино, спокойно и приятно за летуване място на морето и ще бъда благодарна ако ме посъветвате къде да търся. Благодаря предварително!





Тема Крапецнови [re: aнжeлa]  
Автор4iro (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 17:35



Преди няколко дни тук във форума стана въпрос за с. Крапец - спокойно е, евтино е, няма много туристи.



Обаче доста скучно място май - зависи от предпочитанията де...



Тема Re: Крапецнови [re: 4iro]  
АвторHинa (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 13:01



Наистина зависи какво търсиш. на 8-ми се върнахме от Варна. Морската столица, в много отношения вече ни е минала!Европейски град отвсякъде! В нета бях открила обява за нощувки в самостоятелен двустаен апартамент в центъра на града. Доволни сме. От 29.06 ни дадоха целия апартамент за 60 лв.на вечер/по 10 лв.на легло/. Съгласи се, че за а.със климатик, кабелна ТВ в двете стаи и напълно оборудвана кухня, никак, ама никак не е скъпо. Сега незнам може и да са вдигнали цените. Провери на Veni11970@abv.bg



Тема Re: Крапецнови [re: Hинa]  
Авторaнжeлa (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 13:06



Много ти благодаря Нина, ще попитам за цената, въпреки че на нас цял апартамент ни излиза множко

.



Тема Re: почивканови [re: aнжeлa]  
Авторпoчивka (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 23:18



Какъв Крапец,каква Варна,елате в СОЗОПОЛ. спокойна, тиха и чиста квартира, на 5 минути от плажа, приятни цени.



Тема Re:нови [re: aнжeлa]  
Авторпoчивka (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 23:21



Какъв Крапец,каква Варна,елате в СОЗОПОЛ. спокойна, тиха и чиста квартира, на 5 минути от плажа, приятни цени.



Тема Re: [re: пoчивka]  
Авторaнжeлa (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 10:20



Може ли да ми пратите снимки и да уточните цената за двойна стая с общо легло- sssoul@abv.bg



Тема Re: почивканови [re: пoчивka]  
Авторnadya9 (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 13:07



iskami aaaaaaaaz
nadya9@abv.bg



Тема Re: почивканови [re: nadya9]  
Авторпoчивka (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 13:36



Цената на двойна стая е 30 лв. 0899357924



Тема Re: почивканови [re: пoчивka]  
Авторaнжeлa (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 13:54



може ли снимки? има ли някакви екстри-климатик, самостоятелно WC, телевизор, хладилник?






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.