Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:14 27.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Продавам нова семейна палатка!нови  
Автор Klee (мама на Бобо)
Публикувано18.06.07 14:37



Здравейте момичета,
пускам обявата и тук, защото знам, че сред вас има запалени къмпингуващи.
Та, палатката e американска Browning, купувана от USA. Mного просторна, идеална за семейство със 2 или 3 деца. Вътре има място да се разположи цялата "покъщнина" - мухарници, храна, газови котлони, кошарка, походни легла. Съвсем спокойно можеш да се разхождаш прав (и мъжете също). Прилалам линк, за да можете да погледнете и другите характеристики (на англ. са) Разпъвана е за 3 дни на къмпинг в Гърция миналия август(на практика е чисто нова). Има специален сак на колелца, за да е по-лесно преносима. Предната част откъм входа се затваря напълно, ако завали дъжд. Тази снимка е без покривалото. Ако се интересувате ще потърся и други снимки.
Продавам палатката за 500 лв. - на малко по-ниска цена от тази, на която е купена, като напълно изваждам разходите, платени за доставката до БГ.

http://www.ccoutdoorstore.com/browning-palisade-cabin-dome-tent.html

Ако имате интерес, ми оставете бележка, за да ви кажа и подробности.

Редактирано от Klee на 18.06.07 14:38.



Тема Re: Продавам нова семейна палатка!нови [re: Klee]  
Автор Acпapyx ()
Публикувано18.06.07 23:45



Хм, оригиналното съобщение, което аз знам, не е ли "Заменям малко употребявана нова палатка за бебешка количка"





Тема Re: Продавам нова семейна палатка!нови [re: Acпapyx]  
Автор Klee (мама на Бобо)
Публикувано19.06.07 09:45



Не разбрах точно какво искаш да кажеш

Във всеки случай бебешка количка си имам. И да...пуснала съм обявата и във други форуми като Бъдещи и настоящи майки, които посещавам, защото знам, че и там някой може да прояви интерес. А когато една палатка е разпъната за 3 дни, без да я е валял дъжд или да е претърпяла буря, то тя си е нова. Все пак старата сме я използвали 20 години

Редактирано от Klee на 19.06.07 13:02.



Тема Re: Продавам нова семейна палатка!нови [re: Klee]  
Автор Ивaйлo (непознат)
Публикувано19.06.07 10:56



Не разбра хумора

. "Заменям малко употребявана двуместна палатка за детска количка"



Тема Re: Продавам нова семейна палатка!нови [re: Ивaйлo]  
Автор Klee (мама на Бобо)
Публикувано19.06.07 11:06



Ааа, като каза "двуместната" се сетих за този лаф. Малко бавно ми загряха реутаните, но ще ме извините



Редактирано от Klee на 19.06.07 13:02.



Тема Re: Продавам нова семейна палатка!нови [re: Klee]  
Автор Ивaйлo (непознат)
Публикувано19.06.07 11:18







Тема Към Kleeнови [re: Ивaйлo]  
Авторkit (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 11:26



Абе майче младо, ти не си ли ходила на училище или просто не ти загрява реУтана?



Тема Re: Към Kleeнови [re: kit]  
АвторKlee (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 12:58



Eeee, kit, очевидно няма смисъл да си пускам обявите тук, след като ще се заяждаме за глупости. Ами то, на някои майчетa реОтаните (специално за теб и пред целия форум си посипвам главата с пепел за техническата грешка) им позагряват от жегата и бутането на количките, признавам, но пък ти очевидно имаш много време за губене, за да си чешеш образования език





Тема Това не е палатка, а ПАЛАТ!нови [re: Klee]  
Автор .mitko. (пчела)
Публикувано19.06.07 16:10



Не разчитай твърде много на заинтересовани от 22 кг-ва палатка във форум, където участиниците са свикнали този реквизит да го изнасят на гръб :)
За някои даже може да е проблем да й намерят място в колата.
Но пък цената съвсем не изглежда много за такова огромно нещо (не че съм правил проучване на пазара).
Поздрави



Тема Re: Това не е палатка, а ПАЛАТ!нови [re: .mitko.]  
АвторKlee (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 18:10



Прав си .mitko., че е палат :) Но има палатка за носене на гръб и такава за къмпинг. Ние сме складирали 2-3 броя вкъщи за носене. Просто си мислех, че може да има туристи - къмпингари, за които едно 2-3-местно иглу да е тясно когато ходят на море със семейството си. Но ако аудиторията на този форум е 15 - 25г. то тогава май съм объркала адреса с моята шатра.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.