Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:12 15.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема язовир Въчанови  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано11.07.03 16:29



Бихте ли ми казали какви нови хотели има в близост до язовир Въча?



Тема Re: язовир Въчанови [re: Aни]  
АвторM. (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 14:34



Препоръчвам горещо хотел "Villa Casanova". Намира се точно на брега на язовира малко след като се подмине язо, много ново, чисто и кокетно местенце. Обслужването е на ниво, а гледката е пленителна.



Тема Re: язовир Въчанови [re: M.]  
АвторM. (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 14:52



Извинявам се за недовършената дума - техническа грешка. Хотел Villa Casanova се намира малко след язовирната стена в дясно от пътя (преди това в ляво има някаква друга станция, за която нямам информация).



Тема Re: язовир Въчанови [re: M.]  
Авторвили (Нерегистриран)
Публикувано10.05.06 14:25



ако случайно видиш поста:) може ли да дадеш някакви координати на този хотел? опитах да намеря в нета, но не успях...мерси предварително!



Тема Re: язовир Въчанови [re: вили]  
Авторkyky (Нерегистриран)
Публикувано11.05.06 23:13



Ами човека ти е казал че е много ново, за Великден тъкмо го бяха отворили, още го няма в нета
тел. 0899 994 616



Тема Re: Язовир Въчанови [re: kyky]  
Автор Бo^ (Бо)
Публикувано12.05.06 13:12



Всъщност сервитьорката каза, че са го открили декември месец.

Ето съвсем пресни снимки - от тази неделя:



A word is enough to the wise.

Тема Re: Язовир Въчанови [re: Бo^]  
Авторxaвaeцa (Нерегистриран)
Публикувано12.05.06 14:17



Ами бих искал да попитам дали има друг начин да се премине от дугата страна на язовира, освен през язовирната стена ?




Тема Re: Язовир Въчанови [re: xaвaeцa]  
АвторSi (Нерегистриран)
Публикувано04.08.06 12:15



Хотела е фантастичен, една стая е 50 лева. Ресторанта е в типичен тоскански стил като интериор, има външна и вътрешна част.

Всяка стая е със собствен интериор, различен от другите - едната е в зелено, венге и бамбук, другата пък друга... Ние бяхме любопитни, и домакините ни разведоха. Блаконите са директно над язовира, както и терасата на ресторанта. Долу се виждат плаващите къщи.

Поръчах си пъстърва със синьо сирене и фантастична салата. Селекцията от вина обаче е бедна. Мястото е фантастично, но не е за самейства с деца в никакъв случай. Няма къде да се играе, а да ги оставиш без надзор ще е неразумно. Аз съм влюбена в мястото и кухнята. И за разлика от много софийски ресторанти, приготвят нещата бързо, не се чака час и половина. Визирам Новия ресторант "Вратата" в Лозенец и "Пано", където последно бях. Много са приятни, но имат типичните за всеки български ресторант проблеми.



Тема Re: Язовир Въчанови [re: xaвaeцa]  
Автор Trekera (интересуващ се)
Публикувано06.08.06 11:02



Лодка е единственото друго решение. Ама не знам дали може да си наемеш.
А има и проблем по стената. Заради 11 септември не пускат преминаването по стената от съображения за сигурност. Но ако много настояваш предполагам, че все пак ще успееш да минеш.

Върхът е покорен, когато слезеш от него.


Тема Re: Язовир Въчанови [re: Si]  
АвторПлaмeн (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 14:17



Радвам се, че сте харесали ресторанта ни / имам предвид " Вратата" / и съжалявам за неудобството което сме Ви създали! Ще ми е приятно да бъдете наш гост отново и приемете един комплимент от заведението.
С уважение:
Надявам се, че знаете телефоните ни!?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.