Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:27 11.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: София - Мазалат Въпроснови [re: Amber]  
Автор dobrudjan4e (психопат)
Публикувано17.07.07 16:09



Здрасти Саше.
Хващаш автобус до Севлиево.
От там маршрутка до махала Валевци. После се върви по река Росица и за около 2 часа си на Мазалат.
Така ще ходим ние с Жорката, но по- отрано.
Ако можеш тръгни по обяд в четвъртък, защото пътуването с МПС-та не е малко около 3 часа, пък и после си има малко ходене(както споменах~2ч. ). Най- късно в 15:00 трябва да си се метнал в автобуса за Севлиево според мен.
Тръгване в 18:30 не е невъзможно, но не е желателно. Ще се движиш по тъмно по непознат път... преценявай си, но моя съвет е до 15:00 да си в седнало положение в автобуса, успех

.

Пътят към ада е постлан с добри намерения.

Тема Re: София - Мазалат Въпроснови [re: dobrudjan4e]  
Автор kibik (позициониран)
Публикувано18.07.07 08:21



В отговор на:

Хващаш автобус до Севлиево.
От там маршрутка до махала Валевци




Маршрутката е до Лъгът(15.30). Отскоро се движи САМО в петък, събота и неделя.

От Северна България най-добра изходна точка към х.Мазалат остава Габрово.
1. да се хване автобус който да те остави на Шипка
2. такси до х.Партизанска песен(~25км) (автобус Габрово - Узана се движи само събота и неделя)



Тема Re: София - Мазалат Въпроснови [re: kibik]  
Автор dobrudjan4e (психопат)
Публикувано18.07.07 09:53



Явно са ме подвели с маршрутката, но няма да е проблем да вземем такси от Севлиево. Пак някак си ми се струва по- добрия вариант, защото през Габрово трябва да сменим три транспорта. Ако някой го е минавал от Севлиево да каже, дали е възможно възникване на проблеми... за да минем на резервен вариант

.

Пътят към ада е постлан с добри намерения.

Тема Re: София - Мазалат Въпроснови [re: dobrudjan4e]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано18.07.07 11:12



Ами голям баир е през от Лъгът нагоре / ако се мине през Севлиево /. Аз съм го слизал от там, но не съм се качвал.

Пред вид голямото ходене, което чака участниците е добре да не се претоварват предния ден. Ето защо смятам, че вариантът от х. Янтра
/ Партизанска Песен / е най-удачен. Натоварването е минимално.

Дори и качването през Скобелево е натоварващо, но за хората от Южна България просто няма друг начин, освен ако разбира се не хванат автобус за Габрово или ако са със собствен транспорт и отидат до Габрово. Само че тогава пък отнема повече време за път, което някой може и да го няма в излишък.



Тема Ехо - София Въпроснови [re: Cтaниcлaв]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано18.07.07 12:27



Здравейте,

все пак ще успея да се включа в похода, макар и малко лаишката :)

Имам въпрос за връщането към София. Може ли някой да предложи варианти за това, а ако успее да даде и като време какви са те, ще бъде чудесно.

Благодаря предварително.

Александър



Тема Предложение за превознови [re: Cтaниcлaв]  
Автор dobrudjan4e (психопат)
Публикувано18.07.07 14:27



Идеята ни..., за който не е разбрал е да минем от Севлиево. До там ще хванем автобуса в 13:00 от София - билета е 8 лева. В Севлиево съм се разбрал с човек с кола, който за 20 лв. ще ни качи до м. Валевци. От там качването към Мазалат е около 2 часа. Предвид това какво ни чака на следващия ден, избрах един от най- късите маршрути за вървене. Засега сме трима и има място за още един, ако някой го устройва пътуването и цените да пише... Първият печели

.

Пътят към ада е постлан с добри намерения.

Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2007нови [re: Cтaниcлaв]  
Автор adrona (непознат )
Публикувано18.07.07 15:17



Станиславе, на теб и всички участници желая хубаво време и радост от ходенето!
Поздрави и за Рада и Тити!
Румен Р.



Тема Re: София - Мазалат Въпроснови [re: kibik]  
Автор bst (~!~)
Публикувано18.07.07 15:20



АЗ полседно се спрях на варианта, в 8,00 хващам автобус от Плвдив за Русе и на в. Шипка слизам и от там до х. Мазалат.



Тема Re: Ехо - София Въпроснови [re: Amber]  
АвторSTPD (Нерегистриран)
Публикувано18.07.07 15:49



От "Ехо" можете да слезете до ж.п.спирка Розино за 2,30 до 3 часа. Около 14,30 часа има пътнически влак за София със смяна в Копривщица. Пристига в София на 19,10 ч.
По-удобен е влакът в 16,45. Пристигане в София 20,15.
Ако предпочетете слизане в Клисура (3,15-4,00 часа), откъдето освен двата пътнически влака може да се хване бърз в 19,17. Пристигане в София 21,20 ч.



Тема а по-рано?нови [re: STPD]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано18.07.07 17:15



Някакъв по-ранен вариант няма ли? Такъв, че да съм в София към 13-14 часа?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.