Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:49 11.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Автобуси Чифлика - Трояннови [re: kibik]  
АвторR.K. (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 18:03



Вижте момчета, в събота си спретнах един преход от Карлово до Ботев и оттам се спуснах през хижа Плевен в Априлци. На другия ден като се прибирах висях около 2 часа на Абланица да хвана автобус за Варна. Явно много ми се е събрало и съм слънчасал та затова пиша глупости. Аз самия мисля от хижа Ехо да се спусна до Чифлик или през хижа Козя стена или през Ушите, но и в двата случая ще ми трябват поне два часа . Иначе да не го отказваме човека заради едно прибиране до Габрово. Аз до Варна се прибирам за един ден. Поздрави, Радо.



Тема Re: Аааа, не позна!нови [re: Яceн_]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 18:52



Да. Ако се спуснеш не през Хайдушка Песен, а по оная другата пътека с май че беше жълта маркировка. Дето минава по един рид, не му помня името.Не съм минавал оттам, чувал съм, че е по-пряка ама все ми се струва, че твоето темпо на ходене не е равно на средностатистическото.



Така или иначе от Ехо до Чифлика за час ... трябва да си маратонец или нещо от сорта.



Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2007нови [re: Cтaниcлaв]  
Автор bst (~!~)
Публикувано11.07.07 19:29



Някой няма ли трак от предишно преминаване, или поне на част от пътя. В ТопоМапс има варианти и не знам кой е най добрия.



Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2007нови [re: bst]  
Автор zfen (трудовак)
Публикувано11.07.07 21:41



Ако някой иска да тръгне от прохода Шипка към х.Мазалат да си признава, че не ми се ходи сам, а съм си наумил да мина от там през х.Узана. За да е по-пълноценен денят.



По-хубавото разваля хубавото

Тема София - Мазалат Въпроснови [re: Cтaниcлaв]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 12:08



Здравейте!

Интересува ме как бих могъл да се придвижа от София до х. Мазалат? Важна подробност е, че бих искал да го направя в четвъртък(19.07), след края на работния ден, т.е. да тръгна от София около 18:30. Възможно ли е?

Поздрави
Александър



Тема Re: Автобуси Чифлика - Трояннови [re: R.K.]  
Авторttodorov (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 13:30



Дали ще слезеш от х. Ехо до басейна над с. Чифлик през Козя стена или през Кашка, трябва да минеш и в двата случая през Ушите. Ако минеш през Козя стена - ще ти трябва повече време, отколкото през Кашка.

За автора на темата: има директен автобус Троян Габрово в 12 и 50. Пътува около 2 часа. Това означава, че трябва да се вземе първия автобус от Чифлик - 7 и 20. Може би ще трябва да се тръгне от х. Ехо по-рано.



Тема Re: Автобуси Чифлика - Трояннови [re: ttodorov]  
Авторttodorov (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 13:40



Допълнение за автобусите за Габрово:
1. Троян - Плевен в 14 и 30. В Ловеч около 15 и 15. За Габрово в 17 часа от Ловеч има автобус от Плевен за Сливен.
2. Троян - Русе в 14 и 30. В Ловеч около 15 и 20. След това автобусът от Плевен за Сливен. Около 18 и 30 е в Габрово.
Това означава, че може да се вземе автобусът в 13 и 15 от басейна над с. Чифлик (в понеделник - 9.07.2007 г. се прибрах с него от х. Козя стена).
Ще се тръгне по-късно от х. Ехо.



Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2007нови [re: Cтaниcлaв]  
Автор bst (~!~)
Публикувано12.07.07 18:46



Сега видях че миналата година сте били 31 човека. Тъй като аз не съм участвал до сега и не знам за какво става въпрос, казак на доста мой познати и някой се навиха. На 19 ще пътуваме 5 човека от Пловдив с 2 коли. Ще има ли място на хижата, че като гледам броя на хората нараства експоненциално всяка година.



Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2007нови [re: bst]  
Автортoниk (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 18:50



и аз съм там :) пак и се надявам да го завърша тази година



Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2007нови [re: bst]  
Автор Cтaниcлaв (StaRaTrekking)
Публикувано12.07.07 19:00



Тази събота ще ходим на х. Мазалат за да изнесем фанелките за мероприятието и ще предупредя хижаря. Мисля да го подготвя за 40 човека, въпреки че фанелките са малко повече, но не вярвам да се съберем в четвъртък вечер толкова много хора. Пък и не смятам, че ако дойдат малко повече от тази бройка няма да има къде да спят. В една хижа винаги има место, още повече че до хижата има бунгала, където също може да се преспи. Поне ние сме спали там.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.