Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:53 11.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2007нови [re: ttodorov]  
АвторR.K. (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 19:37



Ако тръгнеш в 6 часа сутринта от хижа Ехо, след час си в село Чифлик. Има автобус за Троян в 7.20 , което означава че си там към 8 часа. От Троян има автобуси за Севлиево и Търново. През час са автобусите за Ловеч и можеш да спреш на разклона на главния път за Варна, но не е много за препоръчване. В събота се пържих два часа на слънце. Големите автобуси пътуват полупразни, но на шофьорите не им се спира. А бе това да ти е проблема. Имаш ли желание да ходиш, не мисли за връщането. С поздрав, Радо.



Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2007нови [re: R.K.]  
Авторttodorov (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 20:23



Човек сигурно трябва да лети за да стигне от х. Ехо за 1 час до с. Чифлик (

). Може би трябва да се провери дали няма директен автобус от Троян до Габрово.



Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2007нови [re: Cтaниcлaв]  
Автор bst (~!~)
Публикувано10.07.07 23:16



Има ли хора от Пловдив или околностите да измислим нещо за пътуването?



Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2007нови [re: bst]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 09:03



Ние сме от Пловдив

Засега е ясно, че ще има коли за прибиране от Беклемето...

Каня всички, за които е проблем цялото ходене по маршрута на х. Дерменка. Ще бъдем там с Иван-Александър от 17 до 21 юли, за морална подкрепа на участващите и за да засечем контролното време на преминаващите...

Ако имате приятели и деца, които не могат или не искат да минават по маршрута, елате на х. Дерменка - там ще е подкрепящата група!



Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2007нови [re: bst]  
Авторzfen (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 09:37



Добра идея!
Не съм от Пловдив, но в четвъртък сутринта мисля с автобус да стигна до там. Който има идеи и предложения за предвижването до Мазалат нека сподели.



Тема R.K. мисля, че нещо бъркаш и то много.нови [re: R.K.]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 09:46



За един час не можеш да стигнеш от х.Козя Стена до Чифлик, камо ли от х. Ехо до Чифлик.

Виж за около час или малко под час може да стигнеш от х. Хайдушка Песен до с. Чифлик



Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2007нови [re: Paдa]  
Автор karamell44 (?)
Публикувано11.07.07 10:24



Здравей, Рада!
Аз съм бившето hanake, нещо ми се прецака старата регистрация.
Много ми хареса поканата ти, но както и предната година май пак нещо ще ми попречи. Имам много стара и много важна уговорка за същите тези дни. Ще бъда в района, но не точно там. Съжалявам, щеше да ми бъде много приятно да ви видя. Е, може и догодина!





Тема Автобуси Чифлика - Трояннови [re: R.K.]  
Автор kibik (позициониран)
Публикувано11.07.07 11:03



Автогара Троян 0670/6 21 72
Троян - Чифлика
06.50
12.30
14.30
17.10

Чифлика - Троян
07.20
13.15
15.00

Троян - Пловдив (през Беклемето)
07.10
15.50



Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2007нови [re: zfen]  
Автор bst (~!~)
Публикувано11.07.07 13:19



Мисля за различни варианти, единия е да стигна до Карлово с кола и от там с автобус до Скобелево, а връщането от Розино до Карлово с автобус и т.н.



Тема Аааа, не позна!нови [re: Hиkи]  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано11.07.07 16:43



Козя стена - Чифлик става за час. 50 минути дори. Проверено.





Хомо Сапиенс - това означава възможност, но не винаги способност за мислене


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.