Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:18 11.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2007нови [re: Slavei]  
Автор bst (~!~)
Публикувано30.07.07 20:06



Скоро ще мина остатъка от прехода и ще сумирам двата трака, така че ще имаме дялата дължина.



Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2007нови [re: bst]  
Автор bst (~!~)
Публикувано30.07.07 20:08



Между другото от х. Мазалат до х. Добрила се натрупват 3000 метра изкачване, по нататък не знам как е.



Тема Re: Телеграфно за СтаРа Планина 100х24/2007нови [re: Cтaниcлaв]  
Автор niksi_kite (хвъркато)
Публикувано10.08.07 21:31



"Здравейте!
Съвсем в телеграфен стил ще напиша няколко изречения, пък по-нататък като ми остане повече време ще дам още инфо и снимки."................

Какво става с другото инфо и особено със снимките...


Връщам се аз от Триглав и Гросглокнер и очаквам да видя снимки и т.н...но уви...
Дано като се върна от Турция, живот и здраве, да има пуснато нещо...

"Опознай себе си !"
"Опознай родината, за да я обикнеш !"

Тема Re: Телеграфно за СтаРа Планина 100х24/2007нови [re: niksi_kite]  
Автор dobrudjan4e (психопат)
Публикувано10.08.07 23:53



Да темата доста бързо утихна, а не бива така. Отдавам го на летните отпуски

. Аз заминавам за Пирин за една седмица и се надявам като се върна да има раздвижване. Навил съм и няколко хора покрай мен да участват догодина .

Пътят към ада е постлан с добри намерения.


Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2007нови [re: Cтaниcлaв]  
Автор Ивaйлo (непознат)
Публикувано08.09.07 11:47







Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2007нови [re: Ивaйлo]  
Автор alexg (непознат)
Публикувано08.09.07 16:58



Още не съм почнал да чета, но забелязвам огромната (според мен) неточност "вляво остава връх Росоватец, който заблуден турист би помислил за връх Ботев (случвало се е) заради постройката на върха и камионния път до него (има камионен път от връх Ботев до връх Росоватец, може да си хванеш и стоп" - моля поправете ме, но това трябва да са си Кадемлиите????




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.