Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:25 11.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Отчетнови [re: SPl]  
Автор dobrudjan4e (психопат)
Публикувано25.07.07 13:51



Евала за снимките.

Пътят към ада е постлан с добри намерения.


Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2007нови [re: Cтaниcлaв]  
АвторPK (Нерегистриран)
Публикувано25.07.07 19:37



Браво!!! Аз обаче също съм тинаправил няколко снимки. Имах проблеми днес с интернета и затова ще ги ги видиш утре. Радо.



Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2007нови [re: Cтaниcлaв]  
Автор niksi_kite (хвъркато)
Публикувано25.07.07 20:12



Освен лекуване на пришки, както се вижда, има и мъжки стриптийз. Единия сега започва стриптиза, докато другия е в напреднала фаза...



Ха познайте кои са стриптизьорите...


[image]http://picasaweb.google.com/kibikoff/100X24_2007/photo?authkey=eeUuwYjQb_s#5090052559261818050[/image]

"Опознай себе си !"
"Опознай родината, за да я обикнеш !"

Тема Отг: СтаРа Планина 100х24/2007нови [re: Cтaниcлaв]  
Автор тok (инж.)
Публикувано25.07.07 20:21



Поздравявам ви всички!

Миналата година се засилих по Кадемлийте, тази година постепенно закъсах и отпаднах на слизане от Амбарица... Забелязва ли се градацията?



Моята история накратко - в текст и картинки, можете да видите .

Благодаря на Станислав за добрата организация!

Живот и здраве, догодина ще се съберем отново на х.Мазалат!

Цецо

Редактирано от тok на 25.07.07 20:25.



Тема За тактикатанови [re: SPl]  
Автор dobrudjan4e (психопат)
Публикувано27.07.07 13:40



Каква беше тактическата изненада?
Освен тая да ни снимаш докато се гърчим

?

Пътят към ада е постлан с добри намерения.

Тема Re: За тактикатанови [re: dobrudjan4e]  
АвторSPl (Нерегистриран)
Публикувано27.07.07 22:07



Идеята беше да сложа в раницата един чифт туристически обувки, които имах намерение да нахлузя след Жълтец до "Добрила" и за след Козя стена, че преди две години на Кръстците си навехнах крака с тия половинки, а миналата година, както споменах се получи "опит за летене". Ама раницата ми се препълни.
Мислех да взема и голямата чанта с все стативи и други джаджи, но тогава щях да отразя само старта

.



Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2007нови [re: Cтaниcлaв]  
Автор bst (~!~)
Публикувано29.07.07 18:38





Ето снимка от старта на х. Мазалат. Въпреки че не успях да стигна до края, съм много доволен. За първи път минавам по този път и не знаех какво да очаквам. Догодина ще съм по подготвен и се надявам да успея да финиширам. Не успях да засека целия път с ГПС-д но до х. Добрила е 37 км. което значи че едва ли грешката в измерването по картата до х. Ехо е голяма т.е. 65-70 км за целия преход.

Пиша чак сега, защото веднага след Стара Планина се качих на една вила в с. Стойките в Родопите и по цял ден цъках Скрабъл на полянката и от време на време правих преход до хладилника за поредната бира.



Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2007нови [re: bst]  
Автор Slavei (който не пее...)
Публикувано30.07.07 07:55



Уф, значи пак никой не е успял да засече дължината на прехода??!



Между другото според Русенци 100 км са от Вежен до Столетов. Пък като се има в предвид традициите на този поход им вярвам.



Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2007нови [re: Slavei]  
Автор kibik (позициониран)
Публикувано30.07.07 08:45



Мисля, че Александър (дано не бъркам името) засече разстоянието с GPS, но веднага след като финишира тръгна да слиза към Розино, защото сутринта гонеше влак за морето



Малко след Ушите GPS-а показваше 68км, ако не се лъжа, но се надявам самият той да се включи и да даде точното измерване.



Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2007нови [re: Cтaниcлaв]  
Автор goro_levskara (планинар)
Публикувано30.07.07 11:07



След дълго закъснение и аз най-накрая ще пусна снимки от прехода. Въпреки, че не успях да завърша си изкарах много добре, качих се на върхове, на които не бях се качвал, запознах се с много готини хора, а и най-важното, видях къде съм, разбрах много неща, които преди не съм знаел и които ще са ми от полза за в бъдеще. Поздрави на всички участници и благодарности на Станислав за перфектната организация. Ето и снимките:






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.