Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:50 26.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Хижи на Витоша?нови  
АвторЛюбo (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 22:52



Здравейте.
Планирал съм през някой от идните почивни дни да се къча с приятели на Витоша и да нощуваме в х. "Алеко". Има ли тук хора които често посещават тази хижа и какво ви е мнението за условията в нея. Аз не очаквам някакъв лукс, надявам се на приятна обстановка и да е топло вечерта в стаята. :)
Споделете виждания и за други хижи на Витоша.



Тема Re: Хижи на Витоша?нови [re: Любo]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 08:21



Ако питаш мен - Планинарска песен.



Тема Re: Хижи на Витоша?нови [re: Любo]  
АвторAнoним (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 08:59



На Алеко сб. срещу нед. правят дискотекаот 10 до към 3 така ,че не разчитайте да се наспите цена 15лв.на нощувка важат карти на БТС ,но ние бяхме без затова не мога да кажа задруга цена.Въпреки че има парно си е хладно,но е приятно за спане, понамира се и топла вода . На мен ми харесва с изключение на дисотеката.Храната е разнообразна на приемливи цени барът е по -скъпичък,но ние не ходим по подобни места и сигурно за това ми се видя така.



Тема Re: Хижи на Витоша?нови [re: Aнoним]  
Авторsteppenwolf (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 11:38



в Алеко стаите са мизерни,барът незаслужено скъп!



Тема Re: Хижи на Витоша?нови [re: steppenwolf]  
Авторp (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 14:10



Коя хижа е най-добра на приемлива цена на нощувка на витоша?



Тема Re: Хижи на Витоша?нови [re: p]  
Авторsteppenwolf (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 16:39



на мен Звездица ми харесва. Цени не мога да кажа



Тема Re: Хижи на Витоша?нови [re: p]  
Автор HungryHeart ()
Публикувано28.02.07 18:17



Средец, почивната станция на БДЖ, близо до Тинтява. Цената беше 10 лв есента, стаите са с баня и топла вода.



Тема Re: Благодаря за мнениятанови [re: Любo]  
АвторЛюбo (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 22:55



Благодаря за всички отговори. Определено ще ми свършат работа да се ориентирам.



Тема Re: Благодаря за мнениятанови [re: Любo]  
Автор идиoтчe ()
Публикувано03.03.07 13:36



Би ли споделил информация, като се върнеш?
Какви са условията, цените на хижите и как се стига до тях!?



Тема Re: За хижата.нови [re: идиoтчe]  
АвторЛюбo (Нерегистриран)
Публикувано11.03.07 14:36



Последно отидохме на „Алеко”. Впечатленията ми от хижата не се различават особено от тези на Аноним споделени в третия пост. Платихме по 15 лв. на човек. Може да се стигне до там с лифта от Симеоново, лифта от Драгалевци, с автобус (не се сещат точно кой номер) или с автомобил. Вечерта събота срещу неделя наистина е доста шумно заради дискотеката, но ако сте млада компания отишла да се забавлява това едва ли ще ви е проблем. Стаята имаше парно което вечерта го усилиха и не беше студено. Някои стаи май нямат парно, но дочух че в такъв случаи ти дават печка. Леглата бяха удобни с чисти завивки, добре се наспахме. Тоалетните са общи на етажа. Според мен хижата е приятна ако човек иска да разнообрази малко обстановката и да прекара почивните дни в планината.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.