Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:19 28.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: По повод последните събития в клуба...нови [re: Яceн_]  
Автор kibik (позициониран)
Публикувано09.12.10 13:14



форумен археолог



-----------------------------------------
неак'Ф УжасТ, неак'Ф аТ

Тема Re: По повод последните събития в клуба...нови [re: Яceн_]  
Автор jari (войник)
Публикувано09.12.10 15:01



Абе,Ясене...
От сума ти години не съм влизал тук,и баш на такава тема ли да попадна!



Поздрав от мене към тебе:


Та стегна ме мене шапката,изчезнах по-рано от работа.Запалих колата и запраших.
Асеновград...към Хвойна.Пътя се вие по реката.От ляво и от дясно...Приказка!Планината цяла в багри!Жълто,Червено,Оранжаво...Високо горе синьо зелени,почти черни борове очертават хребета...Цялата палитра на Господ събрана в една Планина!!!
Съзнанието ти изключва!Преминаваш в едно друго битие.Много,много далече от пушека и мърсотията на града.От ежедневието...
На един завой зърнах тесен черен път,който се губеше в страни,преследвайки малко,почти пресъхнало поточе.Спрях колата.Слязох и тръгнах по него.Шосето изчезна.След малко изчезна и шума от колите.Останах сам.В същност,не бях сам.Под краката ми ромолеше поточето.Някъде високо горе,в короните на боровете си говореше вятъра.От дърветата по край мен се отронваха листенца и ми правеха компания...
Седнах на земята.Полегнах и затворих очи.Колко време мина...Не знам...Когато ги отворих от ново,облаците над мен се бяха разкъсали.И въпреки,че беше още съвсем светло,между тях надничаше една звезда.Голяма!Огромна!Такава,каквато може да има само тук!В моята Планина!
Постепенно започна да здрачава.Остри нишки мразовит дъх се заспускаха по деренцето.Време беше.Обърнах се и тръгнах на долу.Към колата.Към шума на града.



Тема Re: По повод последните събития в клуба...нови [re: Яceн_]  
Автор Жopoтypиcт (пътешественик)
Публикувано10.12.10 07:59



Много си прав за клуба - определено не е това, което беше преди. И аз съм на твоето мнение, че вече е доста по-скучен, преди беше по-друг ..... за съжаление... Напоследък гледам в техниката, а и май не само там новото се оказва по-лошо от старото....

Целта не е в края на пътя,целта е в самия път! Конфуций


Тема Re: По повод последните събития в клуба...нови [re: Яceн_]  
Автор fotozoom (Самостоятелен )
Публикувано10.12.10 17:17



Ти каккво, натягаш се да яхнеш клуба ли? - Като не ти пука много ти здраве, ти си един ПРЪДЛЬО за мене! Ти си един фукара защото, постоянно си "експерт турист" на всякъде.

Редактирано от fotozoom на 10.12.10 17:21.



Тема Re: По повод последните събития в клуба...нови [re: fotozoom]  
Автор YosserHughes1 (минаващ)
Публикувано13.12.10 11:44



Ау, колко си зъл!



Тема Re: По повод последните събития в клуба...нови [re: fotozoom]  
Автор niki_leo (член)
Публикувано13.12.10 11:58



Не мислиш ли, че е тъпо да обидиш непознат човек без да имаш и най-бегла идея за възможностите му в сферата в която си го обидил?

Освен това темата е отпреди близо 4 години... малко ти е закъсняла реакцията.

niki_leo = Ники
Човек и добре да живее... един ден се регистрира в дир-а


Тема Re: По повод последните събития в клуба...нови [re: niki_leo]  
Автор иckpицa_живoт ()
Публикувано14.12.10 21:45



То-о, чувството за хумор е присъщо на интелигентните хора, ама...



Тема Re: По повод последните събития в клуба...нови [re: иckpицa_живoт]  
Автор niki_leo (член)
Публикувано15.12.10 12:50



Мдаа, сещам се за един човек дето пишеше тук преди време и обиждаше наляво и надясно, а като му натякваха за това твърдеше, че се бил шегувал...та хуморът е доста разтегливо понятие и всеки си го тълкува както му изнася.

Що се отнася до интелигентността, хуморът не е единствения критерий за интелигентност.

А интелигентността не е еднозначна характеристика на даден човек. Познавам интелигентни иначе хора, които са доста ограничени в много други отношения. Интелигентността в техния случай обслужва единствено безмерното им его.

niki_leo = Ники
Човек и добре да живее... един ден се регистрира в дир-а


Тема Re: По повод последните събития в клуба...нови [re: Яceн_]  
Автор иckpицa_живoт ()
Публикувано16.12.10 13:16



С този емотикон

в заглавието и цели 4 години по-късно... Човекот или е много тъп, или се шегува, а?



Тема Re: По повод последните събития в клуба...нови [re: иckpицa_живoт]  
Автор niki_leo (член)
Публикувано16.12.10 14:57



...или обича да провокира, да дразни, ... също като въпросната личност за която споменах, че се подвизаваше преди време тук. Всичките му постове бяха с усмихнати и смеещи се човечета, а той после обясняваше, ако някой му се вържеше, че се бил шегувал ама не го разбрали добре.

niki_leo = Ники
Човек и добре да живее... един ден се регистрира в дир-а



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.