Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:02 01.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Ком Емение август 2007нови [re: Hиkcи]  
Автор kibakan (непознат )
Публикувано12.04.07 08:50



Мерси,
но другата седмица съм на работа ще отработвам деня от голямата ваканция покрай 1 май, но мислим да направим едно преходче за тия 4 дена, следи форума другата седмица

Киба Кан
:-)



Тема Re: Ком Емение август 2007нови [re: nat]  
Автор kibakan (непознат )
Публикувано12.04.07 08:54



Мерси,
:-)

И слънчево време





Тема Re: Ком Емение август 2007нови [re: nat]  
Авторinat (Нерегистриран)
Публикувано13.04.07 00:04



Абе със Светльо май не си се разбрала ама аре от мен да мине......



Тема Re: Ком Емение август 2007нови [re: inat]  
Авторnat (Нерегистриран)
Публикувано13.04.07 07:22



O izvinete Svetlin 128, imah predvid Svetlozar! gre6kata e moq....pak s tebe za drugo sme se razbrali ili pametta ti se e izp[arila ot silnoto slance?Aide kato se varna 6te ti razkazvam





Тема Ком-Емине, но началото на юли 2007нови [re: nat]  
Автор niksi_kite (хвъркато)
Публикувано13.04.07 12:09



Здравейте отново...
Имам 15 - 17 свободни дни в началото на юли...Има ли желаещи тогава да направим прехода. Тръгване на 1 юли с изгрева../на джулая морнинг /, от Ком..което значи, че предишната вечер трябва да се спи в хижата, т.е пътуването натам е на 30 юни /събота/.
Идеята е да се направи за две седмици, но в крайна сметка може и да 15-16 дни...
Какво мислите..има ли желаеще за тези дати..??

"Опознай себе си !"
"Опознай родината, за да я обикнеш !"


Тема Re: Ком-Емине, но началото на юли 2007нови [re: niksi_kite]  
Автор niksi_kite (хвъркато)
Публикувано13.04.07 12:11



Само да добавя, че края на юни и началото на юли денят е най-дълъг...ще може да се ходи повече по светло...и по-малко по тъмно..



"Опознай себе си !"
"Опознай родината, за да я обикнеш !"

Тема Дивият изток - мит или реалностнови [re: kibakan]  
Автор svetozar ()
Публикувано14.05.07 11:14



През почивните дни обходих маршрута от Котел до Дъскотна и бях изненадан да установя, че в момента по целия участък има почти перфектна маркировка. Това като допълнение към впечатленията ми отпреди две седмици от прехода Кръстец - Чумерна - Котел, който направихме с Никси_кайт и до половината с КибаКан и Криси ми дават основание да заявя най-отговорно, че проблем с маркировката от Кръстец до Дъскотна не съществува. На местата, където преди е липсвала маркировка е поставена нова такава. Затова много моля никой да не използва лошата маркировка като предлог да скатава !!!
От Котел до Дъскотна бях без карта и може би заради това (или въпреки това) и най-вече заради недоглеждане, няколко конкретни места леко ме затрудниха, но не след дълго намирах пътеката отново. Ако някой се интересува от подробности за проблемните участъци да ми прати лично съобщение.



Тема Re: Дивият изток - мит или реалностнови [re: svetozar]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано14.05.07 15:08



Това е чудесна новина.

Значи има раздвижване по въпроса и маркировката е подновена.

Впрочем Дъскотна - с. Топчийско маркировката е сравнително добре. Около Нова Година минавахме по маршрута. А си спомням, че Гьоко, който прави Ком-Емине миналата година писа, че от Дъскотна нататък маркировката била добре.



Тема Re: Ком Емение август 2007нови [re: kibakan]  
Автор3o (Нерегистриран)
Публикувано14.05.07 17:34



Привет на всички Ви!

Kibakan, радвам се, че ще има още едни скиталци по пътя Ком-Емине.
Хубаво ми е, че успях да се свържа с теб!

Сега малко по-надълго, че... ми се схваща гласът по телефона :P

Нямаме никаква подготовка, правили сме малки преходи от по 3-4 дена... и
след това сме умирали.., но това няма да ни спре да продължим да драпаме,
въпреки че сме големи търтеи (не знам защо в множествено число...
момчето ми е упорита жилка и няма да има проблем с маршрута, от там следва, че търтеят е... :P ),
но пък сме с мечти и си освободихме месец и малко за шляеене из баирите :P

Мислим да тръгнем около 14-ти юли, т.е. с Вас се срещаме:
Вариант 1- 01 Август - горе на Ком, защото на мен не ми се тръгва и ми харесва гледката ;)
Вариант 2- 12 Август - м/у 1/3 и 2/3 от маршрута, а после ние се радваме на гърбовете Ви :))
Вариант 3- 20 Август - около Емине и ви показвам "тайната пътечка" към Иракли и отиваме да се надцакваме с мазоли :P

Важното за мен е да имам телефон на някой,
който е минавал по пътя или ще мине...
та да мога докато ръфам поредната медена пита и махам с ярката всегадинкопривличаща жилетка
да съм спокойна, че нямам обхват :))



Тема Re: Ком Емение август 2007нови [re: 3o]  
Авторplamen_O1 (Нерегистриран)
Публикувано14.05.07 18:43



Маркировката от Котел до Емине не само съществува, но е и много добра.Изобщо не е причина за каквито и да било съмнения.По празниците -Първи май-обходих от Дъскотна до Емине и имам добри впечатление.Изключение е само маркировката на главния път Бургас-Варна между Слънчев бряг и с.Баня /около 1 час/.Хубав преход, ако не се има предвид ,че има няколко участъка по асфалт-Добра поляна -Средна махала-Топчийско.Ниска планина ,основно черен път,липса на вода от средата на пътя от Топчийско -Козичино до морето /вкл. и Емона/.Емине е ограден с бодлива тел заради военните , но все пак се преминава.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.