Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:11 08.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Ком Емение август 2007нови [re: kibakan]  
Авторsvetlin128 (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 09:24



я да видя ще се получи ли....



Тема Re: Ком Емение август 2007нови [re: svetlin128]  
Авторsvetlin128 (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 09:38



Здравей Кибакан,
идеята ти за ком емине е супер. бе гледам аз пак някой отворил темата в началото на пролетта но да знаеш, че това се повтаря 3,4 години и накрая нищо не се получава - всеки си намира работа, но както и да е. аз съм бащата на наталия. Наталияяяя я да си стоиш в къщи, ще ти дам аз едно ком и едно емине и разни тренировки, акой ще си учи уроците а...където свирне тръбата и ти там, нете ли е срам от майка ти а, до кога ще се ядосваме с тебе...ама аре ако искараш 3 по литература тая година ще те пусна.
за теб кибикан, явно си много запален, както мен по тая тема, един съвет, много много не слушай никой за това, вместо да си харчиш парите по преходи, запази си ги за храна и тръгни с 8,9 кг. раница. маркировката е повече от отлична и има само 2, 3 места които може да те объркат, а почти на всяка хижа може да си купуваш храна, е кроасани и вафли но ти искаш бързина а не туризъм с ракийка нали, ако искаш моето мнение за похода пак ще ти пиша. запомни, където и да ходиш, източна стара планина е проблема, там няма видимос и се губи пътеката, ще чуеш велики изпълнения от планинари за средната част, но повярвай лятото не е нищо особенно да си там. и накрая след 10 дни влез във www.mtb-bg.com там ще публикувам 400 снимки от ком емине с разказ и ще добиеш 60 % представа каквот те чака. питай наталия тя ще ти каже къде е, само ако учи по математика не я прекъсвай моля те, и много искам да дойда с вас , но.....
ясенчо стига с твоя прословут разказ де, 10 години едно и също, дай нещо ново.
гьоко браво на вас, само дето не ви вярвам за 12 дена, ако сте съкратили някъде в източна стара планина може.... но инъче поздрави от арменския поп.
пак ще ви разгледам разказа ама големи бързоходци се извъдихте бе. за пеша нормално е 15,16 дни.
аре ако има интерес пак ще вляза, наталия сядай да учиш момиче с теб непослушно.



Тема Re: Ком Емение август 2007нови [re: kibakan]  
АвторRoza (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 10:15



за 4 часа до Ехо от Розино, нощно при това? Минавал ли си го друг път тоз маршрут?



Тема Re:нови [re: Roza]  
Автор svetozar ()
Публикувано27.03.07 13:58



Всъщност това е моят план. Аз ще го правя. Досега не съм минавал оттам. Обикновено вървя по-бързо от определеното средно време , та затова си мислех че може би 4 часа ще са ми достатъчни. Пък ако не ще повървя по-продължително. Стига времето да е хубаво. Ако не ще си нося палатката и ще нощувам където реша





Тема Светозаре, сега е зима горе.нови [re: svetozar]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 15:05



Не искам да те отчайвам, но с. Розино - х. Ехо - 4.30 ч и х. Ехо - х. Дерменка - 6.30 ч са времена при летни условия.

Колкото и малко да е снега тази зима, последните 4-5 дни наваля нов, температурите са минусови и със сигурност по билото ще има заледени и хлъзгави места. Например днес температурата на х. Ехо е -7 и снежната покривка е 30 см. Това определено ще те забави. Да не говорим, че ще имаш нужда от котки и пикел или щеки по този маршрут.

Друг немаловажен фактор - нощен преход по непознат маршрут зимно време си е чиста авантюра. Пролетно или лятно време би могъл да опиташ, но сега ...
Планът на Кибакан е много по-реалистичен от твоя. Мисля, че е по-добре да отложите тестовете на маршрута за след 2-3 седмици. Тогава билото на Стара Планина ще е много по-пролетно и по-малко зимно.

Линк за снежната покривка и температурите на някои от хижите в Балкана.





Тема Re:нови [re: Hиkи]  
Автор svetozar ()
Публикувано27.03.07 16:48



Ники, така е, оценям го. Не обичам да правя глупости макар че понякога не мога да се въздържа

. Позамислих се и реших да си взема почивен ден в петък и да тръгна за Розино сутринта.

Ще ми се в тази тема да бъде отделяно повече внимание на самия преход, отколкото на уговорките ни за отделни срещи. Това можем да правим в самостоятелни теми или с лични съобщения. Така темата за Ком - Емине няма да се разшири прекомерно, а и няма да нарушим душевното равновесие на някои по-раздразнителни фурумци.

Светльо, вече няколко месеца чакам с голямо нетърпение разказа ти за вашия велопреход и снимките. Ако вече си в България можем някой път да се видим в планината, за да разкажеш повече.



Тема Re: Ком Емение август 2007нови [re: svetlin128]  
Авторnat (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 18:08



do Svetlin128
Dobre tatenceeeeee.6te ti kaja az kato mina mar6ruta a pak ti si stoi v pqsacite i zavijdai.Obe6tawam 6te izkaram 6 po matematika i literatura - molq teeee,pusni me da ida s batkowcite.Pak posle 6te zavijda6 na moq razkaz i 6te moli6 i teb da te vklu4a w nego.Pak vnimawai kakwo 6te mi otgowori6 4e koleloto ti e o6te w men


Aide 4akame ti razkaz4eto..ama snimkite nali znae6 v koi sa
Aaaa tate , mama 6te te pusne li tebe????



Тема Re: Ком Емение август 2007нови [re: kibakan]  
Авторplamen_O1 (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 18:53



Специално за Гьоко!!!!!!!!!!!!!!
Гьоко, здравей!!!!!!!!!Драго ми е да се чуем след твоя знаменит рейд по билото на Балкана.Радвам се,че не спираш да ходиш и ти препоръчвам нещо още по екстремално.Например изкачване на нашите първенци за възможно най-кратко време.Направихме го през 2003година,когато първенците бяха седем,за страхотно време -три дни.Спални чували,пътуване,малко сън,но много катерене и адреналин.Справка -в."ехо",брой 9 от 29.09.2003год.
В петък,събота и неделя ни предстои рейд Трявна-Боженци-Мъхченишки рид-х.Българка-Кръстец-х.Химик(Проход на републиката).
До нови срещи някъде по планинските пътеки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Ком Емение август 2007нови [re: kibakan]  
Автор kibakan (непознат )
Публикувано30.03.07 13:25



Здравейте!

Ако имате време и желание,
може да дойде утре (събота) на х.Дерменка
да се видим да си поговорим

;-)

Киба Кан



Тема Re: Ком Емение август 2007нови [re: kibakan]  
Авторsvetlin128 (Нерегистриран)
Публикувано30.03.07 22:44



Абе Кибиканчо, като си отворил тема придържай се към нея, кво само си уреждаш походчета насам-натам, събирай информация онзииииии, време няма!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.