Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:42 27.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Китайците настъпватнови  
Авторniki_ta (Нерегистриран)
Публикувано24.01.07 10:18



Омръзна ми от китайски стоки.Каквото и да си търся на етикета все пише made in china.Всички известни и качествени фирми за екипировка са изнесли продукцията си в китай и още там подобни.Няма ли от къде да си купя например Deuter и на етикета да пише Germany?Поне човек като си дава парите да ге дава за качество а ни за китайско.



Тема Re: Китайците настъпватнови [re: niki_ta]  
Авторcerosina (Нерегистриран)
Публикувано24.01.07 11:02



То пак е качество , ама китайско ;)
Накарай германеца да работи за 90 евроцента на ден и тогава всичко ще бъде произведено в Германия !



Тема Re: Китайците настъпватнови [re: niki_ta]  
АвторPeta (Нерегистриран)
Публикувано24.01.07 11:03



Даже да пише Germany, пак ще е китайско.

Даже да е наистина произведено в Германия, пак ще е китайско, щото работниците са китайци.

Чакаме ги и тук, в България...

Ще превземат и този клуб.



Тема Re: Китайците настъпватнови [re: Peta]  
Автор jentalmena (непознат )
Публикувано24.01.07 11:44



Купете си DEUTER, със сигурност не е китайски, произведен е във Виетнам!!!!



Тема Re: Българско, от Бургаснови [re: niki_ta]  
Автор Плaнинapчo (плащерняк)
Публикувано24.01.07 19:16



Наскоро си взех едно долнище, полар, българско. Марката е "Bulfashion", фирмата е бургаска. За 12 лв - безумно ниска цена. А качеството направо ми събра очите! Още не смея да се обзаложа че е супер, но засега например диша повече от швейцарския, произведен в Португалия "Mammut" който имам.



Тема Re: Китайците настъпватнови [re: niki_ta]  
Авторxижoбpoйka (Нерегистриран)
Публикувано24.01.07 21:47



Аз пък си купих оня ден зимни обувки Salomon и те са произведени в Китай,дори не мога да махна гадния етикет,поне да не го виждам при всяко обуване-събуване.Ще ги пробвам в края на седмицата по Стара планина и ще пиша как са се държали.Мои приятели обикаляха Щатите и ми казаха,че от втория ден целенасочено са търсили да видят стока,която да не е китайска и се оказало,че това е почти невъзможно - най-много сингапурско или тайванско производство да разнообразят пазара,масовите стоки са изключително китайски.Какво повече да говориме - милярд и половина,че и отгоре,евтина работна ръка.



Тема Няма проблем, че Саломонките ти са китайски. [re: xижoбpoйka]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано25.01.07 09:56



Аз носих китайски Саломонки 3 години и зиме и лете на преходи по планините.
И още щях да ги нося ако не ги бях скапал, защото им слагах и котки зимата, а този модел бяха с меки подметки. Котките ги огъваха и в крайна сметка се скъсаха от прегъването в горната си част от двете страни някъде около основата на пръстите на краката. Сега ги ползвам като работни обувки из двора. Подметката не е мръднала.

Така че има китайско ... и китайско.



Тема Re: Няма проблем, че Саломонките ти са китайски.нови [re: Hиkи]  
Авторre4en (Нерегистриран)
Публикувано25.01.07 21:46



Миналата есен си купих едни китайски за туризъм.Цената бе направо цинична и затова ще я премълча.Направих си сметка че и година да изкарат ще съм добре при тая цена.Тая зима ги виждам че се напукаха и добре че нямаше много сняг.Буклук,но без пари.Гледам днес икономиката им с прираст над 10 % за трета поредна година, а Америка с 3-4%За какво протестираме тогава.Мисля че пак не са толкова много китайските стоки дори.



Тема Re: Американсконови [re: niki_ta]  
Автор KGM (Разбиращ)
Публикувано25.01.07 22:16



Ами който иска нещо американско - ето му обувки www.danner.com
Поне те са правени в САЩ, Е малко са грозни, но са много здрави и удобни.
За 10 години само вибрамовата подметка се изтърка - а останалото е като ново.
А като гледам и цената хич не е висока в сравнение с фирмените тук.

When the going get tough, the tough get going !<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от KGM на 25.01.07 22:18.</EM></FONT></P>

Редактирано от KGM на 25.01.07 22:18.



Тема Re: Българско, от Бургаснови [re: Плaнинapчo]  
Автор matati (непознат )
Публикувано26.01.07 12:19



Откъде точно си го купил? Град, адрес?
Благодаря предварително!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.