Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:26 25.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Американсконови [re: KGM]  
Авторaнoним (Нерегистриран)
Публикувано26.01.07 15:46



Обаче в сайтът им ми прави впечатление , че сериозните туристически обувки екпедиционни дори са с по- ниски цени от обувките с по- градски вид , а също на по-скъпите обувки има добавено ,че е правено в щатите.



Тема Re: Китайците настъпватнови [re: xижoбpoйka]  
Авторxижoбpoйka (Нерегистриран)
Публикувано28.01.07 11:15



Обувките са супер!И в кал пошляпах до Мургана,и сняг погазих над нея по билото,а 17-18 км до Етрополе ги минах на автопилот.По въпроса за китайско и китайско по горе,наистина е така.Не знам дали помните преди години,когато бяха модерни дрехите от пясъчна коприна - човек,който пътуваше редовно до Китай ми обясни,че там има 22 качества на въпросната стока.Само че нашите търговци вземат от най-ниските качества и затова се разшиваха на гърбовете ни.Струва ми се,че точно в това е проблема,а не толкова във факта,че са китайски.Същото се случваше години наред с турските стоки,внасяни в България,и до ден днешен сума ти хора смятат,че те са само нискокачествени боклуци.А това е далече от истината.Не съм фен на техните стоки,но не можеме да отречеме,че в Турция се сглобяват F-16 и BMV и там се шият едни от най-престижните марки дрехи,друг е въпроса,че те не стигат до нас заради цените си.



Тема Re: Китайците настъпватнови [re: niki_ta]  
АвторKaйo (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 11:07



В Щатите не можеш да намериш никаква друга стока освен китайска и японска. Освен кока кола, биг мак и пици. Правят и коли, но скапани. Един приятел там, американец, ми каза: Нямам пари да си купя европейска или японска кола, затова карам тоя Линкълн. Да, светът не върви към добро...



Тема Re: Няма проблем, че Саломонките ти са китайски.нови [re: re4en]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 12:10



Ами моите си ги купих от магазините на Бонжур във Варна за цена 109 лв. през
1998 г.

И си бяха много качествени. То и 109 лв. не бяха малко за ония години.



Тема Re: Китайците настъпватнови [re: Kaйo]  
Авторбyш (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 13:46



не обвинявайте великия китайски народ! те кво са виновни ,че са експлоатирани от разни тъпаци същото се отнася и за българите!





Тема Re: Българско, от Бургаснови [re: matati]  
Автор Плaнинapчo (плащерняк)
Публикувано30.01.07 16:28



София - като тръгнеш от Централни хали към Женския пазар, магазина се пада някъде по средата от дясната страна. На самия магазин има емблемата на въпросната българска фирма "Bulfashion" - две издължени "B" и "F".

Долнищата бяха по 11,99лв, а горнищата по къде 18лв

- успех!

P.S. Ако не си от София мога да съдействам - да ти купя размер и когато идваш да ти го дам. С квото мога - помагам.



Тема Re: Китайците настъпватнови [re: jentalmena]  
Авторreko (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 21:23



Точно така!



Тема Re: Китайците настъпватнови [re: xижoбpoйka]  
Авторreko (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 21:27



BMW не се сглобяват в Турция, а в Китай и Виетнам!



Тема Re: Българско, от Бургаснови [re: Плaнинapчo]  
Автор matati (непознат )
Публикувано31.01.07 11:15



Благодаря за информацията. Ще мина оттам.



Тема Това ли е най-важното!?!нови [re: reko]  
Авторxижoбpoйka (Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 22:24



Въпроса е принципен




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.