Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:32 06.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Тема Туристически обувки HEADнови  
Автор orange! ()
Публикувано01.12.06 16:30



Здравейте,
С риск да съм безкрайно досаден, ще повдигна отново въпроса за туристически обувки



Искам да си купя обувки, които да мога да нося зимата, както и през влажните пролетно-есенни дни. Ще ги позвам за умерено ходене в планина (най-често от порядъка на 2-3 часа или по-малко), а може би и в града, когато има повече сняг. Целта е краката ми да са сухи и на топло

Насочил съм се към този модел на HEAD:
Привлича ме като визия, а и като цена.

Моля, напишете впечатления за този модел, или поне за туристически обувки от същата марка; издържат ли на влага, топлят ли, подметките стабилни ли са на мокра и хлъзгава повърхност.
Тези обувки не са със Gore-Tex, а с нещо наречено DuraDry. Това трябва ли да ме притеснява
Ако можете - дайте съвет за по-добри обувки на прилична цена.

Благодаря предварително за всеки смислен отговор

Редактирано от orange! на 01.12.06 16:31.



Тема Re: Туристически обувки HEADнови [re: orange!]  
Автор ve_san ()
Публикувано01.12.06 16:36



аз имам същия "проблем". скоро ще имам остра нужда от обувки, а не знам вече на кого да вярвам. парите, които имам не са толкова малко, все пак...но качеството ? искам да ги ползвам за зимна планина все пак. търся нещо изпитано. навремето един планински водач ми препоръча българските netwalk. пълен боклук



Тема Re: Туристически обувки HEAD [re: orange!]  
Авторaнoним (Нерегистриран)
Публикувано01.12.06 20:41



За мен това е лятна планинска маратонка, която не изглежда зле и вероятно ще ти свърши работа при тези изисквания , които си поставил.



Тема Re: Туристически обувки HEADнови [re: aнoним]  
Автор Slavei (който не пее...)
Публикувано02.12.06 20:40



ще върши ако обува дебел вълнен чорап (и то домашен!) и си носи резервни такива, понеже дори и само 2-3 часа през зимата с тази обувка ще бъде с мокри и студени крака.



Тема Re: Туристически обувки HEADнови [re: Slavei]  
Авторaнoним (Нерегистриран)
Публикувано02.12.06 21:42



може и да си прав .Мнението ми е въз основа на снимката.



Тема Re: Туристически обувки HEADнови [re: aнoним]  
АвторSlavei (Нерегистриран)
Публикувано03.12.06 00:29



И моето :)
Ходил съм с такива обувки зимата, но не съм си позволявал само еднодневни преходи.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.