Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:38 26.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Служебен модераторнови  
Автор Orнeдишaщ (змей)
Публикувано22.11.06 16:39



Не зная, как да започна... много ми е неудобно, но съм длъжен да си призная.



Ако някой напоследък е кликвал на "Информация за клуба", сигурно е видял, че имаме служебен модератор. Налага се да ви кажа, че тази промяна е в резултат на , което подадох вчера срещу онова малоумниче, което през последните няколко дни напълни сума теми със спам и най-хамалски псувни. Искам да заявя, че продължавам да отстоявам мнението си за максимална свобода на изразяване. Написах жалбата не защото съм се отметнал от това си убеждение, а защото писанията на гореспоменатото недоразумение излизаха от всякакви рамки на нормално човешко общуване. Надявам се, че няма да липсват на никого.

Все пак, съзнавам напълно положението и мисля, че имате пълно право да ме разпнете. Мога да дабавя, че модераторът в лична бележка ми заяви, че няма намерение да се меси в работата на клуба, а само ще се постарае да спре спама.



Тема Re: Служебен модераторнови [re: Orнeдишaщ]  
Автор Speedy_ (любознателен)
Публикувано22.11.06 16:52



Е щом няма да се меси във функционирането на клуба и всичко ще продължава да си бъде "Cuba libre", лошо няма!



Тема Re: Служебен модераторнови [re: Orнeдишaщ]  
Автор пyнчo (Нерегистриран)
Публикувано22.11.06 17:08



Здравей, змей!



Няма да коментирам нуждата от модератор, нито твоите основания да искаш такъв(след като са го изтрили не можем да видим случаите, които посочваш).

Но искам да ти задам следните въпроси:

1. Сред изтритите има и мои мнения. Значи ли това, че и аз имам прояви като посочените от тебе?
2. Дано си следил постовете от вчера по това време. Там авторът на темата доуточни, че се интересува от хижа в Еленския Балкан. С един от постовете си аз посочвах ТОЧНО ТАКОВА място - село Мийковци! Фактически са изтрити точно нещата по темата!!!
3. В същото време не е "почистено" !

Защо?



Тема Re: Служебен модераторнови [re: Orнeдишaщ]  
Авторaнoним (Нерегистриран)
Публикувано22.11.06 17:09



Не знам, защо трябва да се чувстваш неудобно?То или те прекалиха, защото свобода на словото не значи слободия. След като някои хора не успяват да наложат вътрешна задръжка, за тях след известна проява на търпение е редно да се въведе полицейска мярка.



Тема Re: Служебен модераторнови [re: пyнчo]  
Авторaнoним (Нерегистриран)
Публикувано22.11.06 17:15



Значи модератора не си върши работата, защото и аз с учудване констатирах грешките по темата.Е , дано не се повтеря вече.Няма идеални неща.



Тема Re: пyнчoнови [re: пyнчo]  
Автор Mr.N (The real)
Публикувано22.11.06 17:51



като модератор в друг клуб бих искал да разясня нещо- по начина по които описваш че има изтрити твои отговори, мисля че знам какво е станало- представи си че някой си- лицето "А" пусне някакви глупости тука. После лицето "Б" му отговори -независимо как - на мнението. Ти после се включваш и даваш мнение по самата тема като си се закачил за предишният пост на Б . От тази тема разбирам че са ви сложили служебен модератор, който едва ли има време да чете всички теми наред и да редактора мнения. Най-вероятно той е изтрил мненията на спамъра "А" и със изтриването на мненито му са изтрити всички закачени за него мнения-на "Б", като и твоето. Това е едно неудобство на клубовете-като се изтрие дадено мнение, всички закачени за него мнения-хубави или лоши, биват изгубени. Аз затова когато се налага ,не трия мнения а само ги редактирам . Ако мнението е последно и за него няма закачено друго мнение, тогава го изтривам, но ако има други мнения след него, само редактиране правя.



Тема Re: пyнчoнови [re: Mr.N]  
Автор пyнчo (Нерегистриран)
Публикувано22.11.06 18:00



Благодаря за пояснението, mr.N !



Случаят не е такъв, защото не съм отговарял на простотиите на оня. Сигурно е по-трудно да се редактира, лошото в случая е, че е изтрито ТОЧНО ТОВА, за което пита човека.

А спамъри ще продължи да има и решението трябва да е друго...



Тема Re: пyнчoнови [re: пyнчo]  
Автор Mr.N (The real)
Публикувано22.11.06 18:08



както казах-не е задължително ти самият да си му отговорил,а този за когото ти си се закачил с мнението си- и ако са изтрили спама, тогава е изтрито мнението на закачилият се за спамера,както и твоето,ако си се закачил за този,който е отговорил на спама. малко объркано,ама дано си ме разбрал



Тема Re: пyнчoнови [re: Mr.N]  
Автор пyнчo (Нерегистриран)
Публикувано22.11.06 18:09



Разбрах. Дано се справи пича!

Пак благодаря!





Тема Re: пyнчo [re: пyнчo]  
Автор Mr.N (The real)
Публикувано22.11.06 18:21



Тук в този клуб няма често поява на такива простаци като тоя от преди ден-два. Аз понеже редовно чета тук, и не виждам често да има спам. Но ако искате клуба да е чист,изберете си един от вас да чисти само такива неща, някой който има време за такива работи, и тогава клуба ще е чист






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.