Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:04 20.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Тема патъци LYTOSнови  
Автор pirx (непознат )
Публикувано07.11.06 10:33



Моля айде инфо за LYTOS какво в и е мнението за тях.



Тема Re: патъци LYTOSнови [re: pirx]  
Автор borges (непознат )
Публикувано07.11.06 13:38



От година ползвам такива. За мен бяха приемливи като цена и тъй като на пръв поглед изглеждаха здрави, и с всички екстри реших да се спра на тях. На няколко пъти миналата зима съм газил в сняг по 4-5 часа и са оставали сухи. И при обилен дъжд не са пропущали. Нестабилни са по леко влажни камъни. Тези, които нося нямат борд и се драскат отпред. Извън това са напълно здрави след няколко седмични летни прехода в Пирин и Стара планина. Сега ги нося и в града, когато вали. Удобни са, макар едната да ми прави мазол над петата при продължително ходене в планината - повече от 4-5 дни и дълги преходи.



Тема Re: патъци LYTOSнови [re: borges]  
АвторГaля (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 13:56



И аз ги имам от година и за сега са много удобни и нямам проблеми с тях , вода не са пропускали , също така зимата си ги нося , когато има сняг или дъгд.Моите са модел Bormio



Тема Re: патъци LYTOSнови [re: Гaля]  
АвторOrel (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 14:20



Може ли малко инфо, къде могат да се купят. Виждал съм в Red Rock и Адреналин (Варна), но от към модели няма разнообразие, та мисълта ми е дали има магазин който предлага по-голяма гама от модели?
Благодаря предварително.



Тема Re: патъци LYTOS [re: pirx]  
Авторnovak (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 15:15



А аз повече няма да си купя такива и никого не съветвам да си купува. Тази пролет си взех Литос, половинки, за ходене из града. След два месеза гумата на едната взе да се разлепя отпред. Още не беше свършило лятото и вече и на двете обувки предниците им зееха. Наложи се да си купувам други. Може би другите да са имали по-голям късмет, може и аз да съм бил кърък, но да се разлепят и двете... Така че аз за себе си съм решил - никога повече Литос.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.