Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:03 16.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема moto prexod po planini  
Авторxaxo (Нерегистриран)
Публикувано01.07.04 10:34



Nqkoi praktikyva li prexod s motociklet po planinite?Ako da pishete za interesni mesta,makar che v planinata navsqkade e interesno no vse pak.



Тема С мотоциклет [re: xaxo]  
АвторCинeвa (Нерегистриран)
Публикувано01.07.04 11:33



през резерватите "Торфен" и "Бистришко бранище" във Витоша. Великолепни идеи, често се прави.



Тема Аз практикувам...нови [re: xaxo]  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано01.07.04 11:56



...лежане в засада зад някой храст край пътеката и ръгане на кол между спиците на предното колело на преминаващите мотоциклети...

Това е атрактивен спорт с много ефектни изпълнения и в момента работя по усъвършенстването му!

Който пие - пее
Който пее - зло не мисли
Следователно който пие - зло не мисли

Редактирано от Яceн_ на 01.07.04 11:56.



Тема Re: Аз практикувам...нови [re: Яceн_]  
Автор alexoff ( (_)] .)
Публикувано01.07.04 12:04



можем даже да си направим клуб и да организираме състезания на разменни начала в различните планини в България.



Тема Градски дисциплини приемате ли?нови [re: alexoff]  
Автор Mиpa CM (несериозна)
Публикувано01.07.04 12:09



Или този спорт ще е само планински?
Като малки практикувахме връзване на връвчици от дърво до дърво през улицата, нареждане на развалени домати или пластмасови шишета с вода на пътя на колите, препречване на улицата с преспи сняг или изхвърлени елхи след Нова година...
P.S. Съвсем наистина.

Редактирано от Mиpa CM на 01.07.04 12:14.



Тема Нямаш представанови [re: xaxo]  
Автор Malama (стопанка)
Публикувано01.07.04 12:11



колко ще осмърди планината дори само един мотоциклет.
Той просто не е за планина. В планината се ходи или на собствен ход или най-много с велосипед. Това е. Не се засягай.

... От вратата ми почва пътека...


Тема Не сте били само вие!нови [re: Mиpa CM]  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано01.07.04 12:19



Това си бяха любими хлапашки занимания по наше време...

Който пие - пее
Който пее - зло не мисли
Следователно който пие - зло не мисли


Тема Никакви клубове!нови [re: alexoff]  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано01.07.04 12:23



Колкото по-малко организация, толкова по изненадващо! Макар че зависи от организацията...

Виж, за създаване на нелегално движение може да се помисли. На следващата официална сбирка на клуба може да поставим основите, да основем тайни комитети по региони, които да синхронизират акциите и да избират най-подходящите места. И да провеждат строго секретни събирания на чеверме и ракия, където да отчитат дейността и да анализират резултатите!

Който пие - пее
Който пее - зло не мисли
Следователно който пие - зло не мисли


Тема Re: Нямаш представа [re: Malama]  
Авторxaxo (Нерегистриран)
Публикувано01.07.04 12:40



A za kade sa sazdadeni krosovite motocikleti,tejkite s koshove?I otkade taq zloba? Ne xodite li na planina?



Тема За зелен дол [re: xaxo]  
Автор alexoff ( (_)] .)
Публикувано01.07.04 12:51



Предназначението на кросовите мотоциклети е да се карат на пистите за кросови мотоциклети.

А че ние на планина ходим ходим, но основната идея да се ходи на планина е да си почине човек и да разтовари от напрежението в големия град(или село), поне за мен е така, а не някакъв с мотор да ми бръмчи и да се опита да ме събори зад първия храст, не стига че се опитват да ме смачкат в града ами сега и в планината, е айде нема нужда. А от горе на всичко ще ми омирисва планината на изгорял бензин и масло е това вече пък преминава всякакви граници.

Не се засягай обаче не си уцелил мястото където да задаваш такива въпроси, ходиси по кросовите писти и си чеши крастата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.