Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:10 30.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Инфо за настаняване по морето  
АвторAlisA (Нерегистриран)
Публикувано18.06.06 01:30



Започваме да мислим за море... някъде ще трябва да се настаним...

1. Давайте предложения, ако сте били някъде и сте останали доволни...

2. Или ако сте останали разочаровани, нека и другите да разберат...

... лятото дойде, морето ни зове ...



Тема www.kvartiri.ltd.bgнови [re: AlisA]  
Автор malkata_sweety (непознат )
Публикувано18.06.06 21:37



Тук можете да направите своя избор -

- над 420+ квартири, вили, апартаменти и семейни хотели по цялото черноморие със снимки, ЦЕНИ, описание и директни контакти.

Весело и незабравимо лято.



Тема Re: Инфо за настаняване по моретонови [re: AlisA]  
Автор oldrider (приятел)
Публикувано27.06.06 16:39



Къмпинг "Космос" до Дуранкулак.
40 дк. с бунгала и много място. Километри плажна ивица.
Тишина и спокойствие.
Телефони-0888 331368,0888 678780
Аз ще съм там и понеже ми отне много време да намеря контакт пускам инфото. Дано ви е от полза.



Тема Re: Инфо за настаняване по моретонови [re: oldrider]  
АвторBeлo (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 17:27



Даите някакво инфо за частни квартири или бунгала около Созопол, Равадиново, Приморско, Китен, Лозенец, Царево?!

В този саит: www.kvartiri.ltd.bg - има само "скъпарски" квартири - впрочем това са си направо хотели!!!





Тема Re: Инфо за настаняване по моретонови [re: AlisA]  
Автор milenas (непознат)
Публикувано27.06.06 19:37



Някой може ли да даде повече инфо за къмпинг Каваците.На 12 заминавам за там, а преди никога не съм ходила



Тема Re: Инфо за настаняване по моретонови [re: milenas]  
Автор oldrider (приятел)
Публикувано28.06.06 09:23



"Каваците" са хубав и стар къмпинг.
Мислех миналата година да отседна там, но цената за палатка, кола и 3 човека беше, като на добра квартира-отказах се.
Иначе гледам лудницата си тече.



Тема Re: Инфо за настаняване по моретонови [re: oldrider]  
Автор milenas (непознат)
Публикувано28.06.06 11:59



Една позната е намерила карти, та е по-евтино.Ако си в бунгалата плаща ли се за кола?



Тема Re: Инфо за настаняване по моретонови [re: milenas]  
Автор oldrider (приятел)
Публикувано28.06.06 13:16



Прошка няма!

Плаща се за всичко....



Тема Re: Инфо за настаняване по моретонови [re: oldrider]  
АвторEми (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 18:13



Ето нещо много добро: Варна -център двустаен свободен от16.07.2006 година, за 2+2+1 човека, клима, каб.ТВ във всяка стая, паркет, теракота, голяма тераса, всички домакински ел.уреди и съдове. Цена /при предварителна резервация/10 лв.на легло. тел.057972451, 0885827319



Тема Re: Инфо за настаняване по моретонови [re: milenas]  
Автор Arлaя (просто жена)
Публикувано30.06.06 19:34



Каваците много ми харесват, напоследък модернизираха бунгалата, тихо и спокойно. Излизаш от бунгалото, една пясъчна дюна и си на плажа. На обяд от плажа влизаш в ресторанта, който е на брега, готвят вкусно. Има и пицария. Всичко е компактно и добре оборудвано. Единствената ми забележка е, че плажа е пренаселен. На мен не ми харесва тарапаната, така че тая година мисля да се ориентирам към по-дивите плажове около Дуранкулак и Шабла.



Тема Re: Инфо за настаняване по моретонови [re: Arлaя]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 14:34



Бунгало на къмпинг "Каваците" за Август - 12 лв/легло + 4 лв/ден за паркинг + 0.90 лв/ден курортна такса.
Абе за тези условия идете в Поморие (може да излезе дори малко по-евтино) илинякъде другаде...



Тема Re: Инфо за настаняване по моретонови [re: Xexo]  
Автор milenas (непознат)
Публикувано03.07.06 14:57



Сигурен ли си за тази сума за паркинг? На мен ми казаха, и то доста хора, че не се плаща за паркинг за колата.



Тема Re: Инфо за настаняване по моретонови [re: Beлo]  
Автор1OOi4o (Нерегистриран)
Публикувано15.07.06 15:45



ima i evtini, ama usloviata...



Тема Re: Инфо за настаняване по моретонови [re: Xexo]  
АвторCилвия (Нерегистриран)
Публикувано17.07.06 16:23



Ние преди няколко дни се върнахме от Приморско. Още не е пълно с народ, но навсякъде има млади хора и е страшен купон, особено привечер.



Тема Re: Инфо за настаняване по моретонови [re: Cилвия]  
АвторKиko (Нерегистриран)
Публикувано18.07.06 20:31



Що се занимавате с глупости-Варна център, самостоятелен двустаен,зза 4+1човека климатик, каб.тв във всяка стая, паркет, теракота , оборудвани кухня и сервизни, голяма тераса- за м.август само 12 лв. на легло.0885827319



Тема Re: Инфо за настаняване по моретонови [re: Kиko]  
Авторkrasi (Нерегистриран)
Публикувано28.07.06 17:07



da be pich, ami de sa ti snimkite, da ne se okaze 4e obzavezdaneto e kato ot mladinite na baba mi...



Тема Re: Инфо за настаняване по моретонови [re: krasi]  
АвторKиko (Нерегистриран)
Публикувано29.07.06 19:24



Дай мейл и снимки може! Не съм казал, че е суперлукс, но си има всичко необходимо! Нали не мислиш, че за 12 лв. в хотел ще имаш клима, кабел, хладилник, микровълнова, фритюрник, кафемашина, пералня.....сачо, че еее ангажиран до 25.08. вкл.



Тема Re: Инфо за настаняване по моретонови [re: AlisA]  
АвторГocтa oт в-нa (Нерегистриран)
Публикувано06.08.06 23:49



мога да Ви препоръчам това <Ahttp://www.more.start.bg/</A>



Тема Re: Инфо за настаняване по моретонови [re: Cилвия]  
Авторmu (Нерегистриран)
Публикувано11.08.06 20:55



Kade no6tuvahte i kakvi sa cenite sredno? Za 10-15lv mogat li da se namerqt snosni kvartiri?
Tnx predvaritelno (sled 2 dni zaminavame)



Тема Re: www.kvartiri.ltd.bgнови [re: malkata_sweety]  
Авторzika (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 02:05







Тема Re: www.kvartiri.ltd.bgнови [re: malkata_sweety]  
АвторZoran (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 22:06



Utepaa ne so tea vizi za Bugaria



Тема Re: Инфо за настаняване по моретонови [re: AlisA]  
Авторjeff (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 18:20



с тая скапотия по морето, ше си останем дома с топнати в легени с осолена вода крака





Тема Re: Инфо за настаняване по моретонови [re: jeff]  
Авторвoдoпpoвoдчиk (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 18:15



edin rejim na wodata i 6e palnite legenite s kvo li





Тема Re: www.kvartiri.ltd.bgнови [re: malkata_sweety]  
Авторhihimorka (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 15:40



supr e



Тема Re: Инфо за настаняване по моретонови [re: Eми]  
Авторzajka (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 16:18



човече, на каква дистанция е от плажа/





Тема Re: Инфо за настаняване по моретонови [re: oldrider]  
Авторнe e (Нерегистриран)
Публикувано02.07.07 13:43



телефона не е актуален 0888678780 не звънете моля!!!!!



Тема Re: Инфо за настаняване по моретонови [re: Eми]  
АвторRuslan (Нерегистриран)
Публикувано09.07.07 03:56



Apartament v centura na Varna na 50 m ot morskata gradina.v golqma blizost do plaja i no6tnite atrakcii na grada.
cena: 25 EUR za den.Pri naem za po dulug srok po dogovarqne!!!!!!!!!



Тема Re: Инфо за настаняване по моретонови [re: Ruslan]  
Авторslavei4e (Нерегистриран)
Публикувано09.07.07 16:37



a kolko hora mogat da spiat v nego? i niakakav telefon ili mail?



Тема Re: Инфо за настаняване по моретонови [re: slavei4e]  
АвторVeni1197O (Нерегистриран)
Публикувано09.07.07 22:32



Пиши на Veni11970@abv.bg
Варна, център, двустаен самостоятелен за 4+2човека, климатик, кабелна Тв, обзаведени кухня и сервизни, голяма тераса.



Тема Re: www.kvartiri.ltd.bgнови [re: malkata_sweety]  
Автор Baroto (непознат )
Публикувано10.07.07 14:52



Дават се квартири в Созопол, стаи с по 2 , 3 , 4 легла изглед към морето (незабравима гледка).Ще останете доволни! За повече информация 0899778852





Тема Re: www.kvartiri.ltd.bgнови [re: Baroto]  
Авторhah (Нерегистриран)
Публикувано13.07.07 00:50



ceni?



Тема Re: www.kvartiri.ltd.bgнови [re: hah]  
Автор lNDlGLO (AUDIFAN)
Публикувано13.07.07 14:51



отдавам самостоятелна вила в Странжа с. Вършило община Созопол на 30 км от плаж Крайморие
подходяща за 12 - 13 души /5 спални ,собств.сан. възли / голям двор ,ТV , голяма всекидневна ,веранда,детски басейн 3 х 0,6 м/ надуваем/ ....цялата 200 лв на вечер /над 2 нощувки 170 лв на вечер
възможно е и заплащане и на заето легло - 15лв над 2 нощи 13 лв.

близко море +вила в планина




BBRAM

Тема Re: Инфо за настаняване по моретонови [re: AlisA]  
АвторTerminator X (Нерегистриран)
Публикувано16.04.08 11:29



предлагам ти Ахтопол
евтино, спокойно с добри условия.
"Къща Зеленика"
Доволен съм, не мога да не ги похваля
тва е от мен





Тема Re: Инфо за настаняване по моретонови [re: Terminator X]  
АвторLKD1 (Нерегистриран)
Публикувано16.04.08 21:22



LKD1@abv.bg Варна самостоятелен двустаен апартамент.



Тема Положението в летен Созополнови [re: Baroto]  
Авторwinman (Нерегистриран)
Публикувано17.04.08 17:58



Сигурно ще прозвучи грубо и грозно, това , което ще напиша, но е факт. Притежаваме къща в Созопол, но рядко ходим там. Миналото лято решихме да изкараме няколко дена в Созопол. Още на входа за града ме впечатли красивото курортно селище, което са изградили. (Злите езици говорят, че е на ДПС и затова няколко години подред палеха боровата гора, защото им е пречела. Дали е така не знам). И така, карам си по пътя, от дясно красиви згради. Обръщам глава в ляво към къмпинг "Златна рибка". Виждам една яка линия, започваща от брега и свърсваща на около 300 метра в морето. Има кафеникаво червен цвят. По късно разбирам, че това са фекалиите на новоизградения курортен център. Още по-странното беше, че доста хора от къмпинга с огромна наслада се пляцукаха между въпросните фекални помии.

На другия ден се събудих с особено добро настроение. Все пак бях на почивка. Нямах грижи и си бях в любимия Созопол. Отидохме на плаж на така наречения хармански плаж. Хората със слаби нерви да не четат по-нататък. Още щом се инсталирахме до брега и погледнах първия излизащ от водата и всичкото ми желание за къпане в морето се изпари яко дим. Група, явно приятели, излизаха от морето след къпане и игри. Всеки чистеше нещо по главата и лицето си. Така беше преди време след морска буря. Много водорасли изхвърляше морето в залива и те полепваха по главите, косите и лицата на хората..

Загледах се и с върховно усилие на волята се въздържах да не повърна. Хората чистеха от главите, косите и лицата си лайна!

Отщя ми се и плаж и всичко. Аз съм служил във въоръжените сили на БНА, когато те бяха част от Варшавския договор. Мислех, че съм видял всички възможни гнусотии и нямам гнус от нищо. Да, ама не. Созополската гледка ме отврати и ми изпари всякакво желание за морска баня в рамките на градските плажове. По-късно разбрах, че града няма пречиствателна станция. Количеството фекалии е било успешно поемано и абсорбирано от морето. С разрастването на града и увеличаването на легловата база, обаче положението е станало, меко казано, миризливо.

Прибрах си семейството набързо от градския плаж и решихме да отидем до любимите скали южно от Созопол, където преди години съм извадил стотици килограми миди с които дежурно черпехме нашите приятели от вътрешността на страната. Даже правехме консерви за зимата. Пак да, ама не! Навсякъде опънати въжета, изградени огради, вихрещи се строителни дейности. Просто достъпа до морето е невъзможен. За миг си представих, догодина, когато населят и тези къщи с курортисти къде ше отидат фекалиите? И там няма пречиствателна станция. Работата е ясна! Или извън Созопол, или къпане само в басейна пред хотела. Ако има такъв. (Видях няколко хотела изградени на пясъчната ивица с басейни. Хората явно са взели мерки за гостите си.) А другите накъде?!

Ние се натоварихме на автомобила и отпрашихме към по-малко лайняни плажове. Къшата ни отново е празна и едва ли ще ни види следващите няколко години. Според слуховете щели да правят пречиствателна станция с европейски пари , но кога, не се знае още. Като я направят, ще отидем и ние.



Тема Re: Инфо за настаняване по моретонови [re: Eми]  
АвторLelia (Нерегистриран)
Публикувано22.06.08 07:46



Плажът във Варна е най-мръсното място по БГ Черноморие- миналата година дори го затвори ХЕИ. А в центъра на града е лудници, каква почивка е това- в панелка, сред градския шум??





Тема Re: www.kvartiri.ltd.bgнови [re: malkata_sweety]  
Автор kicgrup (непознат )
Публикувано03.03.10 12:13



Тук можете да направите своя избор -

- над 1500+ квартири, вили, апартаменти и семейни хотели в България на море или планина със снимки, ЦЕНИ, описание и директни контакти.




Редактирано от kicgrup на 03.03.10 12:14.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.