Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:58 29.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 18 или 19.03 разходка до Беланташ?нови  
Автор bst (~!~)
Публикувано14.03.06 23:42



Вече не ми се стой на едно място и мисля този уикенд да отида до там, защото не съм ходил. Не знам дали обаче ще има още сняг, не ми се гази.

Та ако някой иска нека се обади. Аз съм от Пловдив и на мен ми е близо. Мисля да скрия втория ми геокеш там.

ICQ 34393506

В 99% от случайте проблема е ПРЕДМОНИТОРЕН bst


Тема Re: 18 или 19.03 разходка до Беланташ? [re: bst]  
АвторLL (Нерегистриран)
Публикувано15.03.06 12:21



Какъв маршрут си представяш
Ще бъде интересно да споделиш като се върнеш как е било :))
Интересуват ме тези места В по късен момент смятам да отида
Приятно засега



Тема Re: 18 или 19.03 разходка до Беланташ?нови [re: LL]  
Автор bst (~!~)
Публикувано15.03.06 16:33



В петък ще реша за маршрута, зависи с кого ще ходя.

В 99% от случайте проблема е ПРЕДМОНИТОРЕН bst


Тема Re: 18 или 19.03 разходка до Беланташ?нови [re: bst]  
АвторAз cъм (Нерегистриран)
Публикувано15.03.06 18:58



Стефане, ние се познаваме, ама едви ли ще се сетиш кой съм.
Та навит съм, но не съм сигурен дали ще ходя в събота да си сменям номера на колата в Карлово. Ако няма да ходя идвам.
Миналата година ходих там. Има път с кола на 10 минути от скалата. А ако ти се ходи- от Тополово има маршрут някъде около 2 часа. Сняг не вярвам да има, там не е високо, но ще си е калничко. Може да идем първо до Асенова крепост да направим някоя снимка, после до Беланташ. Ако изберем варианта с коли до скалата по средата на черния път има една чешма с маса и всичко необходимо за хапване, та може да вземем и скара с дървени въглища.



Тема Re: 18 или 19.03 разходка до Беланташ?нови [re: Aз cъм]  
Автор bst (~!~)
Публикувано15.03.06 19:13



Кажи кой си, може да се сетя.

Не знам кой вариант, на мен ми се ходи. Има няколко варианта, зависи от изходната точка, но колкото повече толкова по-добре. Обаче всичко зависи от това какви хора ще бъдем.

В 99% от случайте проблема е ПРЕДМОНИТОРЕН bst


Тема Re: 18 или 19.03 разходка до Беланташ?нови [re: Aз cъм]  
Автор Yassen ()
Публикувано15.03.06 23:30



Приятели,


Сняг ще има! И то предостатъчно, за да си оставите колите на планински паркинг за още месец.
Ако приемем, че от утре рязко се стопли и прочие, та снега се стопи - пак няма да стане с кола. Трябва бронетранспортьор за кал:))

Не подценявайте зимата





Желая Ви успех,
Ясен

Красотата ще спаси света...


Тема Re: 18 или 19.03 разходка до Беланташ?нови [re: bst]  
Автор jari (нещотърсач)
Публикувано16.03.06 10:14



Хвърлете колата на мандрата на Гергов.От там през Мостово-Ряката-Курджиева до Беланташ.2,30-3 часа.От Беланташ по пътя,обратно до мандрата-2 часа.Другия приятен вариант е,с рейса от Асеновград до Мостово,а се връщате през Тополово-2 часа.От Тополово на всеки час има рейс.От Беланташ до Тополово можете да слезете и като се отбиете до Инкая-40 мин.От там на долу по римския път-2 часа.Един колега го разчисти миналата година,така,че си личи и не може да се забутате в шубраците.Ако искате да преспите и не ви се чувалува,ще трябва да звъннете на Данчо Чотров,защото може да не е горе.Весело прекарване.



Тема Re: 18 или 19.03 разходка до Беланташ?нови [re: bst]  
Автор fantony (ТанцуващСВълци)
Публикувано16.03.06 12:59



заради геокеш-а ми стана интересно.
разкажи после за скриването и тн.

един въпрос на неподготвен, тези контейнери за geocaching се купуваха нали?
придоби ли популярност тази игра в България. преди време имаше само 2-3 такива по нашите земи



Тема Re: 18 или 19.03 разходка до Беланташ?нови [re: fantony]  
Автор bst (~!~)
Публикувано16.03.06 13:06



Не се купува. Аз намерих едни свястни кутии които ползвам.

Ето вих първия кеш който скрих миналат седмица:


или тук:


Имам за цел да скривам поне по един кеш на месец. Въобще, винаги когато ходя някъде ще крия.

В 99% от случайте проблема е ПРЕДМОНИТОРЕН bst

Тема Re: 18 или 19.03 разходка до Беланташ?нови [re: bst]  
Авторбoби (Нерегистриран)
Публикувано17.03.06 10:38



и на мен ми се ходи и миналат година ноември писах по въпроса, но там си остана. Разбрах, че от асеновград до чортова махала има автобус в 8,15 сутринта, обаче аз съм в София и няма как да го хвана. майще опитам по-късно - през май.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.