Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:47 05.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Харманли, за този който иска  
Автор пeшexoдeн (турист)
Публикувано07.10.05 20:15



Не зная дали е много, много за тема във Форума, но понеже доста хора се проявиха интерес...
Та, на 21-22.10.2005 година ще се проведе среща на поетите с китара в България в Харманли. Това е юбилейна среща на най-старата сцена на свободното слово (и песен).
Не е много туристическо, понеже там няма много планини, но това си е един друг вид туризъм, за тези които не участват в пеенето. Та който иска, нека получи от мен една полуофициална покана, пък за симпатични хора, които харесват китарното свирене и още повече хора, непретенциозни и със собствени чували, все ще се намери място на такъв форум... Бях миналата година, купонът е невероятен...
Пък ако се и разсвирят с някоя авторска, цена няма да имат...
Аз ще съм там и ще се радвам на всички!
Петко
(0888 561 888 - това е моят телефон)

СТПД "Академик" - Русе


Тема Re: Харманли, за този който исканови [re: пeшexoдeн]  
Автор Mr. Tramp (бродяга)
Публикувано08.10.05 20:14



Това лято бяхме с един от доаените на този фестивал на к.Корал. Наистина си заслужава.
А колкото до темата - от участниците в този фест има туристи, алпинисти, стопаджий, улични музиканти и всякакъв род скитающи така че темата е в точно подходящият форум.
Аз също ще гледам да дойда...

A Rolling Stone Gathers No Moss


Тема Re: Харманли, за този който исканови [re: Mr. Tramp]  
Автор moj (начинаещ)
Публикувано08.10.05 21:10



това звучи интересно.......

живота е магия....


Тема Re: Свобода или смъртнови [re: пeшexoдeн]  
Автор turist (хижарски:))
Публикувано09.10.05 22:49



Жив умрял трябва да съм там!!!

А защо пишеш само за чували? Има ли къде да се палаткува?
Или с чувал можеш да намериш и по сигурен покрив от палатката?!



Питам щот аз вече последвах съветчето на Андон
и за да се нарека истински планинар, според неговото понятие - се снабдих и с двете; сега остава да спара да бягам и от хижи без ток ;)

------
Много ще се радвам да видя ШУТ регистриран!!!


Тема Re: Подробности в аванснови [re: turist]  
Автор turist (хижарски:))
Публикувано12.10.05 10:55



Здрасти, банда!

Поразрових се аз из сайтовете да видя що за чортове са тия поети с китари и техните фестове и попаднах на техния форум:



Там пък намерих темата-обява, за която говори ПЕШЕХОДЕН тук

Няма лъжа, няма измама - версиите съвпадат ;)

После установих виртуален контакт с едно ПОКИ и го питАх за малко по-подробно инфо около предишни фест-ове на ПОКИ-тата и той ме прати към един сайт, от който ме заинтригува това:







Даде ми още и координати на омакина на събитието, за да ми резервира там място за преспиване, където трябва.

Рекох просто да ви поинформирам - тия дето се интересувате! Щото ПЕШЕХОДния, явно няма време за това... ;)

Поздрави и до встречи :)

------
Много ще се радвам да видя ШУТ регистриран!!!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.