Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:54 30.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема За септемврийската клубна сбирка!нови  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано08.08.05 10:08



Иде Септември с многото си празници и почивни дни. Традицията за сбирка предполагам ще се спази, така че му е време за такава тема. Ако на някого му се струва рано, за мен е важно да си правя плановете от сега.

Така че:
1.Кои дни ще се почива е ясно. Но в кои съботи ще се заработват понеделника и петъка?
2.През пролетта имаше много идеи за място на сбирката, давайте ги пак. Или пък нови, нямам нищо против.
3.По традиция сбирката е последната събота и неделя на месеца, което тази година означава четири дни - 22-25 Септември. Ако я насрочим за тогава, най-вероятно пак ще я пропусна. Затова давайте да мъдрувамо по-отрано. За мен най-удобна би била другата четиридневка, 3-6 Септември, но знам, че много хора ще скочат насреща ми, затова не се натискам. Така или иначе няма да мога да дойда за повече от една нощувка.




Хомо Сапиенс - това означава възможност, но не винаги способност за мислене


Тема Re: За септемврийската клубна сбирка!нови [re: Яceн_]  
Автор Cмexopaнчo (Дечко)
Публикувано08.08.05 11:40



Здрасти Яска!
Ако ще е сбирка в рамките на повече от 2 дни е добре да е по-скоро клубен поход (с преход и т.н.) иначе да се съберем за 3 дни на една хижа ... не ми се струва най-удачната идея.
А това определено ще усложни организацията - две хижи, хора и т.н. - затова ми се струва по-разумно ако е някъде между тях.
Говореше се този път да не е на хижа, а на палатки (чували) ....ама като не помня много ;-)

Усмихни се, остават бръчки, но какво от това!


Тема Re: За септемврийската клубна сбирка!нови [re: Яceн_]  
Автор yivanov (непознат )
Публикувано08.08.05 13:12



относно кои са почивните и работните дни:
РЕШЕНИЕ № 102 ОТ 17 ФЕВРУАРИ 2005 Г. ЗА РАЗМЕСТВАНЕ НА ПОЧИВНИ ДНИ ПРЕЗ 2005 Г.
МИНИСТЕРСКИЯТ СЪВЕТ РЕШИ:
1. Обявява 4 март 2005 г. за почивен ден, а 12 март 2005 г. за работен ден.
2. Обявява 23 май 2005 г. за почивен ден, а 28 май 2005 г. за работен ден.
3. Обявява 5 септември 2005 г. за почивен ден, а 10 септември 2005 г. за работен ден.
4. Обявява 23 септември 2005 г. за почивен ден, а 17 септември 2005 г. за работен ден.



Тема Това опростява нещатанови [re: yivanov]  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано08.08.05 14:20



Остават две възможности, а именно дните:
3-6 Септември и
22-25 Септември

Хм, нещата се завързват за мен. За 3-6 Септември имам нещо предвид, за 24-25 друго, а на 1 и 2 Октомври съм на масово мероприятие на "Бузлуджа", освен ако не настъпят някакви промени. Абе май пак ще сте без мен...


Хомо Сапиенс - това означава възможност, но не винаги способност за мислене


Тема Гласуваненови [re: Яceн_]  
Автор Джeнraлa (планинар+скиор)
Публикувано08.08.05 14:33



Виж сега, най-лесно да се определи датите на клубната сбирка е чрез гласуване. Нека всички, пишещи в този клуб да дадат глас в тази тема кои дати предпочитат за срещата. Гласуването ще продължи до 1 септември и тогава ще обявим резултатите кои дати са получили най-много гласове. Какво ще кажете?

Аз съм за 1 и 2 октомври.



Тема Re: Гласуваненови [re: Джeнraлa]  
Автор if (The Designer)
Публикувано08.08.05 15:11



Аз нямам претенции понеже незнам дали ще мога да дойда.
Така че като решите, ако имам възможност се включвам, ако не ... следващия път

Jivota e igra, siujeta e malko gaden, no za smetka na tova puk kakva Grafika


Тема Re: Гласуваненови [re: Джeнraлa]  
Автор Tишo (?!?)
Публикувано08.08.05 15:48



На мен най ми допада идеята за 22-25 септември. Засега.



Тема Re: За септемврийската клубна сбирка!нови [re: Яceн_]  
АвторYogi (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 21:12



Според мен, въпреки че е от скоро "традицията", все пак се явява нещо като постигнат консенсус за сбирки и е добре да не го променяме. Пък, който има възможност да се включва.
Аз също отсега нищо не мога да кажа, за която и да е било дата. Въпреки, че организационно ще направя опити да си съгласувам нещата и да присъствам както на националната сбирка на форума така и масовото мероприятие на "Бузлуджа", тъй като и двете са ми от значение.



Тема Re: За септемврийската клубна сбирка!нови [re: Yogi]  
Автор neocom (@!@%!$#@%$#)
Публикувано08.08.05 22:55



Какво е това мероприятие на Бузлуджа???



Тема Какво ще иманови [re: Yogi]  
Автор Cтaниcлaв Cтoилoв (StaRa Trekking)
Публикувано09.08.05 08:27



на Бузлуджа, което така вълнува турист като теб? Пак нещо не съм в час ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.