Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:53 27.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема кой спален чувал да избера?нови  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 12:03



Здравейте приятели!

Искам да си купя спален чувал. Естествено съм ограничена с парите.Мога да отделя около 100лева. (малко ли е )

От каталога на "Стената" си записах
Hiker и Trek на Hannah-Чехия
Квазар 1400 на Ferrino,
само че производител е Китай (не че имам нещо против китайците,но знам ли доколо качествени внасят у нас :I

Изобщо, правилно ли се ориентирам (за тия парички) или

Ще ви бъда много благодарна да отделите от времето си, за да ми дадете съвет,или поне да изкажете мнението си.



п.с.: спалните чували на Хилман читави ли са?



Тема Проверинови [re: Mилa]  
АвторCинeвa (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 12:20



в този магазин

Експерт - фирмен магазин на lafuma бул. "Черни връх" 32Г (срещу Техникума по облекло); работно време: понеделник-събота - от 10,00 до 20,00 ч, в неделя - от 11,00 до 16,00 ч, тел.: 02 / 962-21-30

за чували "Lafuma". Китайското производство на "Ferrino" не е нискокачествено, от години използвам чувал "Nadir 540" и нямам оплаквания. Ако ти е нужен чувал с долна екстремна температурна граница малко под 0С, то при възможност отдели повече пари, около 200 лева, и си купи чувал с тегло около 500 грама.



Тема Re: Проверинови [re: Cинeвa]  
Авторavibabo (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 13:25



az li4no ot 2 godin iimam lafuma patrouille. vzex si go za okolo 80 lv i sam super dovolna ot nego. stud ne sam vidqla, samo jegi. moi priqteli spat s qketata si po palatkite, a az sam s teniska. a i mi dostavq udovolstvie da spa v nego. ne e preuveli4eno, ako kaja, 4e se 4uvstvam kato na oblak kato sam v nego. napravo e jestok. teji, 1,490 i granicite mu sa +6 do -11. ponqkoga daje spa s nego na terasata vka6ti
za nego moje da proveri6 v stenata, a drugoto mqsto, na koeto sam gi vijdala sa magazinite lokoda, kadeto prodavat timberland i columbia. tam sega ima namaleniq do 60 % taka 4e, ako vse o6te go ima , moje i da sa go ponamalili
tva e ot men




Тема kude e magazinaнови [re: avibabo]  
Автор vgmateev (непознат )
Публикувано31.08.05 13:31



magazinite lokoda, kadeto prodavat timberland i columbia. tam sega ima namaleniq do 60 %

kude po to4no se namira magazina LOKODA ili tam kakto se kazav.....MERSI MNOGO



Тема Re: kude e magazinaнови [re: vgmateev]  
Авторavibabo (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 13:37



mi v sofia ima dosta. zna4i kato se po4ne na vito6ka do patriarxa i po specialno capaska (pirkata na tram 7 i 1 ) posle po-nagore pak na vito6ka ima s/u sadebnata palata. sled tova preminavame na grafa. tam ima 1 s/u slaveikov. i sledva6tiqt e na grafa po4ti do evlogi georgiev ot lqvata strana kato idva6 ot slaveikov. ta, tezi sa, za koito se se6tam. az ne moga da si spomnq v koi to4n ovidqx 4uvala. aa na vito6ka ima o6te edin ot stranata na troll ama ne znam kade to4no. nqkade tam be6e




Тема Re: кой спален чувал да избера?нови [re: Mилa]  
Автор Tишo (?!?)
Публикувано31.08.05 13:58



След като се набутах с дъждобран който пропуска вода производство на Ferrino бих ти дал съвет да не се доверяваш много на тази "велика" марка.



Тема Re: кой спален чувал да избера?нови [re: Tишo]  
АвторVladimir (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 14:34



Тишо , какъв ти е дъждобрана точно ?
Мила аз съм с Ferrino 1400 вече 4 години и мога да кажа , че е много добър !



Тема Re: кой спален чувал да избера?нови [re: Vladimir]  
Автор Tишo (?!?)
Публикувано31.08.05 14:49



съм описал всичко.



Тема Lafuma Patrouilleнови [re: Mилa]  
АвторBятъp (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 17:44



Споменатия с добро по-нагоре Lafuma Patrouille е наистина сполучлив избор. От 2 години ползвам такъв и съм изключително доволен, макар че лятото ми е прекалено топло с него и обикновено гоизползвам само за да се завивам. Моя е размер 220/80, тежи 1490гр. и параметрите му са:
Kомфорт: 2 oC
Kрай на комфорта: -2 oC
Eкстрем: -11 oC



Тема Грешка в параметритенови [re: Bятъp]  
АвторBятъp (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 17:49



Грешно съм написал параметрите, но чувала може да се види тук(първия в списъка):






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.