Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:53 26.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема на море в Дуранкулак  
Авторlu (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 12:42



Голямо желание имам да отида но информация за там няма в нета
Ако някой знае нещо повече моля кажете условия за престой какви са , координати някакви ??????????????
Предварително благодаря



Тема Re: на море в Дуранкулакнови [re: lu]  
Автор Sapata (climber)
Публикувано08.07.05 13:10



Можеш да видиш тук:



ето и малко информация за Дуранкулашкото езеро




Тема Re: на море в Дуранкулакнови [re: lu]  
Авторlu (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 15:51



благодаря



Тема Ако има...нови [re: lu]  
Автор Mermaid (unique)
Публикувано08.07.05 16:51



... места в базата на DELL, съветвам те да отседнеш там. Едни нови дървени къщички и бунгала.
За мен лично плажовете на Дуранкулак са идеалното място за плаж в България, но това с базите нещо не ми допада .
Предпочитам на палатка .
А най-вече предпочитам на планина .
Ако искаш телефонния номер там?

"... Аз имам моето световъртене в мен..."


Тема до mermaidнови [re: Mermaid]  
АвторДaмe (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 17:08



Къде предпочиташ на планина? Защото и Аз и моите приятели харесваме вече повече планината. Но имаме малки претенции - например стаи със самостоятелен санитарен възел, по възможност ТВ и самостоятелно приготвяне на храна и да има някакъв воден басейн наблизо - голяма река или язовир на не повече от километър. Ако имаш нещо предвид сподели. Ще бъда благодарен/



Тема Re: до mermaidнови [re: Дaмe]  
Авторlu (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 17:27



е точно това търся но на морето + спокоъствие и природа не обичам някой да ми седи на главата както вече е на повечето места по черноморието



Тема Хехе...нови [re: Дaмe]  
Автор Mermaid (unique)
Публикувано08.07.05 17:53



... ти майтап ли си правиш?
Предпочитам да няма постройки, да няма хора, да се чуват само звуците на природата.
А иначе нека си има река или езеро наоколо, налага се

А това, което ти ми описваш - първата ми асоциация е старовремска почивна станция, на Шипково например, в коридорите на която мирише на пРАжени картофи и кюфтета, на яйца с наденица, и на какво ли още не
То вече и на много хижи е така (за жалост) както го описваш, така че лесно ще намериш...

"... Аз имам моето световъртене в мен..."


Тема durankulakнови [re: Mermaid]  
Авторare na more (Нерегистриран)
Публикувано09.07.05 23:07



mi az sqka godina hodq tam i naistina e perfektno.ima dva plaja s golqma plajna ivica,ezero s nai-krasivite ptici koito sum vijdal i nai-ve4e spokoistvie.Ediniq variant e na palatka a drugiq e na kumping.a sigurno se dava i ku6ti podnaem v samoto selo no to e na 4 km ot plaja.



Тема Не си ме разбралнови [re: Mermaid]  
АвторДaмe (Нерегистриран)
Публикувано11.07.05 16:40



Правилно колега. Не искам така а нещо по цивилизовано. Защото на палатка никога през живота си не съм ходил, а вече ми е късно да свиквам. Просто стая(стаи) с две легла, телевизор(по възможност с кабелна или сателит), топла вода, самостоятелен санитарен възел, хладилник, кухненски бокс и самостоятелно готвене(нямам доверие ако някой друг ми готви повече от една вечеря). И всичко това съчетано доколкото може планина с море, планина и язовир, планина и езеро, планина и река!
Ако това всичко е възможно и го има, МОЛЯ сподели!!!!!



Тема Аз съм...нови [re: Дaмe]  
Автор Mermaid (unique)
Публикувано11.07.05 16:48



... възможно най-неподходящия човек, който би могъл да ти даде подобна инфо...


"... Аз имам моето световъртене в мен..."


Тема Re: Аз съм...нови [re: Mermaid]  
АвторДaмe (Нерегистриран)
Публикувано11.07.05 16:53



Мерси все пак за отзивчивостта и искреността



Тема Re: Аз съм...нови [re: Дaмe]  
Авторlu (Нерегистриран)
Публикувано11.07.05 17:56



То и аз за удобства питам не обичам без топла вода или да си спочелям банята с многодетно семейство чехи



Тема Re:Дуранкулакнови [re: Mermaid]  
АвторUNFOLD (Нерегистриран)
Публикувано12.07.05 16:56



Не се стърпях да не запитам, как може човек да се свърже с базата в Дуранкулак, която препоръчваш. От дълго време търся каквато и да е информация за това потайно местенце. бихме желали да си резервираме места с приятели. Някакви телефони за връзка ако можеш да дадеш. благодарско!



Тема Телефоннови [re: UNFOLD]  
Автор Mermaid (unique)
Публикувано12.07.05 17:39



Пробвай на този телефон 0887.746554 - Станислав.
Надявам се все още да е негов и все още да работи там .
Все пак базата е ведомствена и не знам през лятото до колко ще е възможно пребиваването там, но нищо не пречи да се проучи.
Ще се радвам, ако споделиш инфо след това .
Успех!

"... Аз имам моето световъртене в мен..."


Тема относно телефона на база в Дуранкулакнови [re: Mermaid]  
АвторUNFOLD (Нерегистриран)
Публикувано12.07.05 19:57



Изключително благодаря! Оглеждайки мнения и препоръки, ти се оказа най-полезният извор на информация и пряко и косвено. Желая ти горещо лято не само от към целзии (а и то си има решение за това - климатиците или прохладния черноморски бриз) но и от към страсти (ти си знаеш кой и как ще потушава този пожар)! чао!



Тема Дано...нови [re: UNFOLD]  
Автор Mermaid (unique)
Публикувано13.07.05 09:21



... информацията се окаже полезна, за да имате и вие прекрасни изживявания!

А за мен Дуранкулак, по-точно езерото, е едно чудно, великолепно място. Заради птиците, които обитават и мигрират там (някои от тях се наблюдават само там от цял свят когато се сбират за зимуване), пустите плажове късно на есен и през зимата...
За жалост (според мен) тепърва една г-жа от Шабла (май е кмет) се е амбицирала да печели проекти с акцент Шабленско и Дуранкулашко езеро. Екотуризъм... дрън-дрън... Намесени са и НПО... Ще стане тя една... никаква!
Така си мисля и дано не съм права!

"... Аз имам моето световъртене в мен..."


Тема къмпинг Космоснови [re: Mermaid]  
АвторK. (Нерегистриран)
Публикувано18.07.05 16:46



в събота следобед бяхме за 2-3 часа на плажа на къмпинга над Дуранкулак.

работеше, изглеждаше спокойно, имаше една капанче на плажа и ресторанта на къмпинга. не питах за цени, но едва ли е скъпо, щом бирата е 80 ст. в заведение.

плажът е огромен, а морете беше мътно заради дъждовете преди това.

птиците от езерото са наистина много красиви.

К.



Тема Чудесно!нови [re: K.]  
Автор Mermaid (unique)
Публикувано19.07.05 11:20



Радвам се
Било е хубаво!

"... Аз имам моето световъртене в мен..."


Тема Re: Чудесно!нови [re: Mermaid]  
АвторЯвop (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 15:09



Отварям една стара тема.
До Дуранкулак има къмпинг, на който отивам да почивам.
Телефоните са 0888 678680,0888 331368...
Дано са ви от полза.



Тема Re: Чудесно!нови [re: Явop]  
Авторyanec (Нерегистриран)
Публикувано08.06.07 17:45



Здравейте!Ами хайде и тази година да споделите повече за това райско кътче.Интересувам се от къмпинга.Има ли бунгала,в какво състояние са?Ако някой има инфо,моля да разкаже.Интересуват ме условията...не,че сме претенциозни,но ще пътуваме с дете на 1г. и половина.Да има топла вода и кухня.Благодаря предварително.





Тема Re: Не си ме разбралнови [re: Дaмe]  
Авторнaтaли (Нерегистриран)
Публикувано11.06.07 14:46



Купи си плакати с море, река., планина и каквото още си искаш и сиги лепни в хола!

Така ще са изпълнени всички условия.



Тема Дуранкулакнови [re: нaтaли]  
АвторPet (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 12:03



Райско кътче без все още грандомански хотели, чудесен плаж, но винаги е студена водата в морето. Често се виждат делфини. В ДЕЛЛ е най-добре, до него е къмпинг с бараки и ресторант. Преди нощувките в тях бяха по 8 лв., сега не зная. На езерото има великолепен рибен ресторант и останки от древен град - Българската Троя. Простор, панорама ...



Тема Re: Чудесно!нови [re: yanec]  
АвторHrast (Нерегистриран)
Публикувано15.06.07 12:34



И аз се надявам някой да сподели нова информация за Дуранкулак, Крапец, Шабла! Живо ме вълнува също дали морето в края на юни не е прекалено студено за детенце.



Тема Re: Чудесно!нови [re: Hrast]  
Автор taralezh (Emi Jane)
Публикувано16.06.07 01:11



В края на юни трябва да е топло, ама с тези дъждове сега... Ние бяхме на Крапец миналата година през септември. Чудно беше!



Wake up and start dreaming!

Тема Re: Чудесно!нови [re: Hrast]  
Авторizi (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 18:45



Моля научихте ли нова информация , че наближава отпуската! Мола пишете!



Тема Re: Райски кът в Дуранкулакнови [re: izi]  
Авторvita (Нерегистриран)
Публикувано03.07.07 14:22



Здравейте! Искам да Ви покажа едно прекрасно място за отдих и почивка намиращо се в с. Дуранкулак. Тук можете да видите снимки и подробности за къщата - http://bgheaven.tripod.com/id1.html Единственият проблем е, че сайта е направен на английски, но ако Ви хареса и проявите интерес можете да се свържете с мен на vdg_bg@abv.bg.



Тема Re: Чудесно!нови [re: taralezh]  
Авторici (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 12:55



Миналата година работеше ли къмпинга на Крапец и в какво състояние беше? Има ли възможности за каравани или са само бунгала? А най-вече ме интересува къмпинг Космос на Дуранкулак дали работи . Моля пишете, че се притеснявам много, че наближава отпуската.





Тема Re: относно телефона на база в Дуранкулакнови [re: UNFOLD]  
Авторici (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 17:20



Ехей, отпускари, успех! Току що говорих с г-жа Христова, която прави заявки за бунгалата на ЦАПК ПРОГРЕС - Дуранкулак. Телефона е 02 870 91 19. Но мен не ме устройват бунгалата, защото искам с каравана да бъда на къмпинг. Моля ви дайде нова информация от тази година за къмпинг Космос и Крапец. Благодаря!



Тема относно Дуранкулакнови [re: ici]  
АвторHari (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 19:20



И аз моля за информация за Крапец и Дуранкулак. Какви са възможностите за къмпингуване с палатка? Ако някой има информация от тази година, нека да я сподели. Къмпингите в България са унищожени като цяло, но не е ли останал някой в северната част?



Тема Re: относно Дуранкулакнови [re: Hari]  
АвторPet (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 13:31



Къмпинга се намира непосредствено преди бунгалата на Прогрес /DEEL/. Там също има бунгала и терен за палатки.От там започва дълга плажна ивица на юг до и покрай езерото, а до къмпинга има стоянка за рибарски лодки-прясна риба





Тема Re: относно Дуранкулакнови [re: Pet]  
Авторici (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 12:44



Pet, моля те разкажи нещо повече за къмпинга - скоро ли беше там? Поддържан ли е къмпинга, защото снимките в сайта са им от 2002 г. Дали има горичка и повече място за каравани? Дали се носи още лоша миризма от кейчето

Предварително ти благодаря



Тема Re: относно Дуранкулакнови [re: ici]  
АвторCтeф (Нерегистриран)
Публикувано14.12.07 19:27



tova mi e seloto nqma da sajalqva6. perfektno e.Tolkova e spokoino, no vodata e po-razli4na(po-studena, po-dalboko e, po-mrasno,6oto redovno ima te4eniq). Opitai, ne vqrvam 4e 6e sajali6. Ima mqsto za karavani-da.





Тема на море в Дуранкулакнови [re: lu]  
Авторvanesita_best (Нерегистриран)
Публикувано04.06.08 23:56



чух за една вила в Дуранкулак. Ако някои е ходил или има телефона на вилата моля ви да пусне коментарче!!!



Тема Re: относно Дуранкулакнови [re: ici]  
Авторici (Нерегистриран)
Публикувано07.07.08 11:04



Миналата година бях ня къмпинг Космос . Бунгалата са в отвратително състояние - даже се намират и мишки. Ако си с палатка банята и тоалетните се намират на едно площадче извън къмпинга.



Тема Re: относно Дуранкулакнови [re: ici]  
Авторroro (Нерегистриран)
Публикувано16.07.08 21:36



За 10 лв. на вечер да не очаквате,че ще има условия на 5звезден хотел.Всяко бунгало си има баня и тоалетна,електричество,морето и ресторанта са на 50 метра и при всички случаи е по-добре от палатка





Тема Re: на море в Дуранкулакнови [re: vanesita_best]  
Авторвилaджия (Нерегистриран)
Публикувано21.08.08 15:03



И аз чух за една вила в Дуранкулак, ама май не е тази, за която ти си чула...





Тема Re: на море в Дуранкулакнови [re: vanesita_best]  
Автор yarkost (непознат )
Публикувано08.06.09 10:35



Аз знам само тази къща -

, телефона е 0887 235332





Тема Re: на море в Дуранкулакнови [re: lu]  
Автор hitruscha (непознат )
Публикувано18.06.09 15:17



Миналата година бях за първи пъв в Дуранкулак ...безкрайно дълги девствине плажове...нощувахме в една къща за гости това е тел...0882 42 11 48



Тема Re: на море в Дуранкулакнови [re: hitruscha]  
Автор yarkost (непознат )
Публикувано25.06.09 10:05



Който не е ходил в Дуранкулак да види





Тема Re: на море в Дуранкулакнови [re: Sapata]  
Автор daniella_bg (непознат )
Публикувано27.05.16 12:01



Да предупредя всички желаещи да почивате в почивната база на ДЕЛ Бунгалата на Прогрес Дуранкулак. Ресторанта е с големи претенции за цени а храната е зле.. закуска 2 пържени филии голи или 3 малки питки без нищо друго - 3лв. Селско готвено 10лв (,,манджа,, ориз +пиле подправка вегета никакви други подправки и много рядък таратор и палачинка) Много сме недоволни от селският им тарикатлък Правят една оферта и уговорка за цена а като отидеш цените други ..имали увеличение без да предупредят. Бунгалата сумрачни и прашасали и с паяжини мръсотия голяма. За група от 20 човека ни направиха оферта за края на май 15лв нощувка + закуска и 10лв. обяд и вечеря. Отиваме там няма никой щото постоянен дъжд и изведнъж за скромният им обяд ориз и таратор 10лв. пролетно ,,намаление " Като за пенсионери по болест каквито са всички в групата ни.





Тема Re: на море в Дуранкулакнови [re: yarkost]  
Автор kristofa@abv.bg (непознат )
Публикувано10.05.17 10:56



Уникално място!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.