Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:39 28.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Отново инцидент в планинатанови  
АвторSPl (Нерегистриран)
Публикувано17.01.05 13:37



ПСС издирва човек в района на Мусаленска Рила. Човекът се е обадил към 22:00 вчера на роднини, че се е загубил на път за х.Грънчар. /на Витоша духаше лют вятър и мъглата бе доста гъста/.
Дано е успял да изкара вечерта и да се е надигнала мъглата.



Тема Re: Отново инцидент в планинатанови [re: SPl]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано17.01.05 14:36



Според БЧК изчезналият Д.З. е предприел преход от Мусала към Грънчар при мъгла, температура (-17*) скорост на вятъра 70 км/ч. Ако това е вярно ...

Поне така пише в Дир-а:





Тема Вярно е, вярно е...нови [re: Hиkи]  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано17.01.05 15:17



Да му се чудиш къде е хукнал в това време...

Хомо Сапиенс - това означава възможност, но не винаги способност за мислене


Тема Re: Отново инцидент в планинатанови [re: SPl]  
Автор Cмexopaнчo (Дечко)
Публикувано17.01.05 15:21



В Неделя реших да се поразходя от Железница до Черни връх, но малко след гората, преди х.Академика усетих че не съм добре екипиран за такъв вятър (липсваха ми очила за скриване на очите) и затова се върнах, но имаше няколко ентусиасти които нямаха вид на добре подготвени за силен вятър и температура от (-15) градуса които продължиха. Може да са били само до х.Академика, а може и до върха - не знам. Дано всички да са се прибрали живи и здрави по домовете си!

Усмихни се, остават бръчки, но какво от това!


Тема В такова време...нови [re: Cмexopaнчo]  
АвторSPl (Нерегистриран)
Публикувано17.01.05 15:51



ски очилата и маската са задължителни. Иначе човек направо се превръща в бедстващ: не вижда добре къде ходи /слънчевите очила не вършат работа/ и замръзва за нула време.
Вчера вятъра ни промени плановете. Бяхме решили да се пуснем към Железница от върха, но само след две крачки бързо, бързо завихме за Конярника - попътният вятър бе за предпочитане. Това не попречи, разбира се, Павел да побелее целия и да качи 30-40 години за 10 мин., на Слави да му замръзнат веждите, а аз да остана без нос.
Отивам в магазина за шлем. Някой друг иска ли?



Тема Re: В такова време...нови [re: SPl]  
Авторlilid (Нерегистриран)
Публикувано17.01.05 16:11



Здравейте,
моля кажете магазин в софия с шлемове (виждах във въиелицата младежи с едни такива черни маски, това ли са), котки и гети, ако знаете и такъв с по-тънки цени, мерси



Тема Re: В такова време...нови [re: lilid]  
Автор Mitaka ()
Публикувано17.01.05 16:20



Привет,

можеш да провериш в магазините за туристическа екипировка: Алпи, Стената (

, в магазините на Lаfuma и на Salewa на бул. Черни връх, както и на пазара пред стадион Юнак през уикендите.

Котки и други алпийски приспособления на Camp има в пожарникарския магазин (в един трафопост) на ул. Персенк 70 и там цените са прилични.

Поздрави,
Митака



Тема Виж и тук!нови [re: lilid]  
АвторSPl (Нерегистриран)
Публикувано17.01.05 16:29





Успех



Тема Re: В такова време... [re: lilid]  
Автор Cмexopaнчo (Дечко)
Публикувано17.01.05 16:38



На много места се продават маски "Active Sport" на TCM. Тъжното е че в складовете в Пловдив са по 1 лев и никой не ги купува от една година вече, а тук са с цени от 15 лв. Това е положнеито и с ръкавици същата марка.
Иначе когато тръгнах нагоре и ме задуха вятъра имах усещането че ми замръзва влагата в очните ябълки и наистина слънчевите очила (макар и покриващи много добре очите никак не ми помогнаха.
И след това съжалих че не се качих от Симеоново - в гората нямаше никакви проблеми с вятъра и щях да стигна поне до Алеко, но .... ей къде е Черни връх - няма да избяга.

Усмихни се, остават бръчки, но какво от това!


Тема Котки [re: Mitaka]  
Автор Sapata (непознат )
Публикувано17.01.05 16:42



Колко горе-долу струват едни свестни котки?
Трябва ли обувките ми да са по-специални за да ползвам котки?

Аз имам едни котки от 5 лв., които са с каишка и тази
събота на Витоша ми свършиха добра работа, но ме
интересуват с по-сериозните котки как стои въпроса?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.