Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:52 03.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Сбирка край В. Търновонови  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано15.11.04 15:19



Преди месец, че и повече, тук двама души пуснаха една муха. Да направим една сбирка в Търново. Нещата узряха, пък и с тях фиксирахме дата. Става дума за тази събота и неделя - 20-21 Ноември.

Който е свободен тия дни, няма други планове и има желание да се разходи насам, да заповяда. Има какво да се разглежда, къде да се ходи, така че времето ще го уплътним.

Говорил съм за нощувки в хотела в местността Ксилифор на 3-4 км от града. Там е най-евтиното място, което може да се намери тук. Нощувките са 10 лв за четворка (легла на два етажа), 12 лв за тройка и 14 лв за двойка стая. Цените са на човек. Има възможности за палаткуване, чувалуване, медитация, паша и водопой. Да се носят съответните пособия.
Едно предупреждение: Ходих миналата седмица да разузная как стои въпросът с местата и цените. Казаха ми тогава, че се били обадили две групи за тази събота и неделя. Все пак ме успокоиха, че ако става въпрос за около 10 човека, ще ги сместят. А и не се знаело за едната група дали ще дойде. Имайте това на ум все пак, да няма сърдитни ако се наложи да импровизираме в последния момент. Знам, че тук хората не се впечатляват особено от импровизации, затова съм спокоен!
Все пак бих бил доволен, ако всеки, който вземе категорично решение, ми се обади по-навреме, за да взема да капарирам някоя стая. Ако се налага, разбира се!
Друг момент е, че не се знае какво ще е времето. Може да повлияе недобре на програмата, която съм намислил. Но в края на краищата има варианти...

И май това е. Който е решил да идва, да се свърже с мен по някакъв начин. Тук, с бележка, по телефон или E-mail. Много хора ми имат телефона, но все пак: 0887253180. Мейл: iasen_vd@dir.bg
Интересувам се основно заради пристигането. Кой, кога, откъде, за да може да направя плановете по-точно като време. Пък и ако се наложи да возя някого отнякъде донякъде...

Сбирка ще има, защото имам трима-четирима твърди кандидати. Дали ще бъде в камерен състав или в по-голям, зависи от вас.

Поздрави! Очаквам срещата...

Хомо Сапиенс - това означава възможност, но не винаги способност за мислене


Тема Приятна среща и раздумка!нови [re: Яceн_]  
Автор Бopивaн (вечно зелен)
Публикувано15.11.04 15:39



Привет Яска,

пожелаваме ви приятна среща и раздумка в Ксилифор!

Аз ще бъда служебно на път из Старозагорски регион в неделята. Миналата седмица бях в Плевен и беше планирано да се ходи и до Търново, но се отложи за по-нататък.

Много поздрви на Царевец, на Трапезица и на Света Гора!

Иван

Хубавото вино се изпива, младата жена остарява, а гората вечно зелена остава.


Тема Re: Сбирка край В. Търновонови [re: Яceн_]  
Автор Cмexopaнчo (Дечко)
Публикувано15.11.04 18:51



Железен си!
От месеци се мъти нещо и го изтресохме на хората 5 дни преди тръгване ;-)
Аз съм командировка Пловдив, Сливен и Ямбол до Петък, така че какво ще се случи още не мога да кажа. Ако все пак всичко се уреди както пише по дебелите книги ще взема участие в мероприятието.
Най-вероятно ще тръгна към В.Търново от Пловдив, а ще се прибера от В.Търново в София ;-)
Преди месец като пихме с теб бири на "Улицата" града много ми хареса и затова мисля да завторя, ама моля те този път ела без колата ;-)
За всички Пловдивчани или пътуващи от Пловдив! - Ако не падне голям сняг до Събота една кола ще драпа до В.Тарново - няма грешка. Та затова предлагам среща в Пловдив на бира в Петък вечер да се разберем и да се понасяме ;-)
Оставям Пловдивската организация в ръцете на Андон, той ги разбира тези работи!
За последна информация - тъкмо на татко ракията стана за пиене!!!

До Събота ;-)

Усмихни се, остават бръчки, но какво от това!


Тема Re: Сбирка край В. Търновонови [re: Cмexopaнчo]  
АвторПaн (Нерегистриран)
Публикувано16.11.04 09:44



Страхотна идея!
Аз лично предпочитам тревичка, палатки и огън, ракийка и мента, но както стане. Сигурно ще дойда, заедно с още един човек от "Пътешествията" -Бориморт, с който пуснахме идеята за Индия.
Ще пътуваме на стопец и ще пристигнем към следобед в центъра, ако ние не се свържем с теб, щото и двамата нямаме пари в картите на тел.си, нека просто се срещнем в центъра и така. Иначе наште тел са: 0899665561 и 0886351056. Тамън си търсихме компания за тази събота и неделя, мислихме към морето да ходим.

Айде, до събота,
Сани



Тема Май няма да я бъде сбиркатанови [re: Cмexopaнчo]  
Автор Aндoн (Родопи)
Публикувано16.11.04 21:21



Дечо, тъкмо си мислех да ти пиша, че петък вечер смятам да не пия бира с теб, а да Чувалуваме с една приятелка край Дряновския манастир...
Обаче след поглед на прогнозата за времето и очертаващия се още в събота снеговалеж си мисля, че тая муха, дето я пуснахме (в клуба, но обсъдихме на Пловдивска маса) с Казанлъшкия ефенди на Търновския билюкбаши няма да я бъде нито тази събота, нито тази година.

Андон и органазация = Дечко и командировка у византийско.

Първа причини - очертаващото се лошо време.
Втора причина - няма да може да присъства другият баш идейник.

Ясене, такива са обстоятелствата към този момент. Догодина все си мисля, че няма да ти се размине, въпреки че тогава ще има други (хубави) "бариери". Ще те имаме предвид, а ти имай предвид иглутата ни...

С написаното не искам да развалям хубавата ни идея (муха), така че който иска нека действа по въпроса. Аз чакам утрешните прогнози, може да излезне заек, който да си пекна на фурна вкъщи!




Тема Re: Май няма да я бъде сбиркатанови [re: Aндoн]  
Автор Cмexopaнчo (Дечко)
Публикувано17.11.04 11:49



Това с лошото време е наистина проблем ;-)
И това може да спъне добрата идея
Ще видим времето - а че няма да ходя до Гърция тези дни - много се надявам да е така ;-)
Последни уточнвания до Петък.

За Андон - весело чувалуване с хубавото дете на Дряновският Манастир ;-)

Усмихни се, остават бръчки, но какво от това!


Тема Re: Май няма да я бъде сбиркатанови [re: Aндoн]  
Автор Cтoян (изследовател)
Публикувано17.11.04 14:31



"Другият баш идейник" не може да е причина да се разваля работата, по-скоро може да е причина напролет пак да дадем търновска заявка.
То и времето не е, въпрос на избор за тия дето са свободни.

Ето Ясен се е подготвил човека, дано не става фира сбирката.

А на иглутата им идва времето.
Нощес в полунощ се любувах как тихо се сипе първия сняг




Тема Re: Май няма да я бъде сбиркатанови [re: Cтoян]  
Автор slavei (който не пее...)
Публикувано17.11.04 19:08



абе я не се излагаите, не е първи сняг. Аз вече имам записано първо падане и първа снежна топка.

Междо другото и аз няма да мога да дойда, дори и да е хубаво времето



Тема Айдеееееееее......нови [re: Яceн_]  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано18.11.04 13:38



Работата се утече.

И к`во да ви правя сега?

Виното че ще си го пия сам - ясно! Малко в повечко ще ми дойде, но здраве да е... време за изтрезняване има.
За боя - че сте за бой, за бой сте, но рискувам аз да бъда набит, не вие. Не става...

Всъщност, признавам, не съм гледал прогноза за времето от два-три дни. Така че ако наистина времето чак пък толкова ще се разваля, може би по-добре е да си седя и аз вкъщи на топличко.

Вижте какво. Написал съм най-горе мейл и телефон. Вкъщи съм, така че ако някой се прежали все пак, да се обажда. Пък ще видя какво ще го правя... Все ще я натаманим някак.

Друго няма.

За пролетта не си правете устата, отсега казвам: Вероятността да проявя същото гостоприемство е минимална, че даже никаква. По една много обективна причина, която все още е рано да разгласявам. Така че влакът ще отпътува тази събота и неделя и следващата спирка не се знае кога и къде ще е.

Поздрави!

Хомо Сапиенс - това означава възможност, но не винаги способност за мислене


Тема Re: Айдеееееееее......нови [re: Яceн_]  
Автор Бopивaн (вечно зелен)
Публикувано18.11.04 17:49



Здравей Яска,

написал си го много загадъчно, но ми се струва, че на всички им става ясно накъде вървят нещата :)...

Стискаме ви палци всичко да е 6! И като нищо ще ти се обадя следващия път като съм в Търново (само да имам малко повече "лично" време :)...

Много поздрави на Царевград Търнов!

Иван

Хубавото вино се изпива, младата жена остарява, а гората вечно зелена остава.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.