Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:54 26.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Нещо май не е в ред...нови [re: Topepo]  
Автор Shina (търсеща)
Публикувано21.09.04 16:58



От къде го гледаш? Аз съм в България.

http://www.shiroka-luka.com/



Тема Re: Нещо май не е в ред...нови [re: Shina]  
Автор Topepo (AlteSchlampe)
Публикувано21.09.04 17:09



И аз съм тука, но опитах няколко пъти - не излиза. Намира сървъра, опитва се да отвори страницата - и след някое време вади табела: "The page cannot be displayed".

Ахмак лозе копае, юнак вино пие.


Тема Re: Нещо май не е в ред...нови [re: Topepo]  
Автор Shina (търсеща)
Публикувано21.09.04 17:25



Сигурно имаш, ограничения за ходене в Internet?!!, Сайта, не е много бърз. Бърза ли е твоята връзка?



Тема Трудно е да кажа,нови [re: Shina]  
Автор Topepo (AlteSchlampe)
Публикувано21.09.04 17:31



каква точно ми е връзката, за ограничения - изобщо не зная да има, но много РЯДКО ми възникват такива проблеми.

Интересно, а ти отваряш ли този сайт?

Ахмак лозе копае, юнак вино пие.

Редактирано от Topepo на 21.09.04 17:44.



Тема Re: Трудно е да кажа,нови [re: Topepo]  
Автор Shina (търсеща)
Публикувано21.09.04 17:48



Да. Аз съм с бърза връзка, наета линния, не през кабелен оператор. Успех. Сега се сетих, че съм го пращала на приятели в чужбина и те са възхитени от ШИРОКА ЛЪКА, ТЕЗИ КОЙТО НЕ СА ХОДИЛИ ТАМ, така че се отваря от вън. При тебе има проблем. Имаш си задача за почивния ден.



Тема Опаланови [re: Shina]  
Автор coф. мak ()
Публикувано21.09.04 17:54




Много впечатляваща местност е Чудните мостове, която си заслужава да се види.
Напълно съм съгласен!


Редактирано от coф. мak на 21.09.04 18:02.



Тема Не позна.....нови [re: Shina]  
Автор Topepo (AlteSchlampe)
Публикувано21.09.04 18:04



Лично аз съм бил в Широка лъка поне десетина пъти, при многобройните си обиколки из Родопите, с раница на гръб. А и навремето служих войник пак там, наблизо, по тия краища.

Така че просто вече не ми се гледа, особено из рекламни сайтове като този, а и няма какво повече да гледам нито там, нито по Родопите.

Пък нека не разправям мемоари и лични впечатления. Достатъчно ясно ги изразих и набелязах днес... И достатъчно добре бях обруган и поучаван, от редица клубни "юнаци"....

Ахмак лозе копае, юнак вино пие.

Редактирано от Topepo на 21.09.04 18:30.



Тема Re: О!нови [re: todorovt]  
Автор Бopиcлaвa (Бо)
Публикувано21.09.04 20:20



Благодаря за поканата, поласкана съм.



Тема Re: Kak e INTERNETA?нови [re: Topepo]  
Автор Shina (търсеща)
Публикувано23.09.04 09:03



Сайта не е само с рекламна цел. Направен е от едни млади момчета. Има какво да се прочете. ШИРОКА ЛЪКА е дала много качествени хора на България. Генерал Найденов е бил министър на войната, много значителна личност, за екзарх Стефан всички знаят, майстор Синан, и.т.н.



Тема Re: Н. Хайтов.... [re: Topepo]  
Автор Cornflake girl (разсеян)
Публикувано23.09.04 11:34



Хайтов много ги романтизира Родопите... но резултатът не е толкова лош в крайна сметка

Аз също съм наполовина оттам и не ми е особено приятно да го кажа, но хората наистина са доста груби, лицемерни, трудно приемат различното, грандомани, националисти... Аз лично едвам издържах последните години в тоя край И от малка предпочитам морето /от съвсем скоро ходя и по планини/. Но не виждам какво толкова пречат особеностите на местното население на обикалянето по баирите... а и от кратък престой в някоя селска кръчма не може да се придобие съвсем вярна картина за хората. Не е хубаво и да се правят генерализации :))) има и много качествени хора там! Другата ми част е от Тракия, и като се замисля, и за тамошното население мога да измисля един куп недостатъци разликата е само, че те не ме притесняват особено, защото не съм живяла дълго време там.

Като каза, че те мислят за 'лигльо и педал'... имам един приятел, който е гей, представяш ли си какво му беше на него, докато живееше там!

ПП: а, и едно допълнително предимство на района, освен хубавата природа /те май двете са малко в разрез.../ - зимата се събуждаш рано сутрин, заобиколен от големи бели преспи сняг, палиш колата и ако успееш да я подкараш, след 10 мин си на ски пистата и така до вечерта...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.