Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:13 27.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Тема София-Момин проход - Коя автобусна фирманови  
Автор highness (Royal)
Публикувано02.09.04 16:39



пътува по този маршрут? От "Централна автогара" ми отговориха, че от там не пътуват по тази линия, което ми се струва абсурдно - би трябвало всеки автобус по автомаг. Тракия да минава оттам?



Тема Re: София-Момин проход - Коя автобусна фирма [re: highness]  
Автор Ивaн (оптимист)
Публикувано02.09.04 20:29



Погледни на картата - Момин проход е на стария път (Цариградското шосе) и е на 4 километра от магистралата. Автобуси от София има за селото и града Костенец. Те ще ти свършат работа. Но коя фирма обслужва линията не зная.

Който няма смелост да мечтае, няма смелост и да действа.


Тема Re: София-Момин проход - Коя автобусна фирманови [re: Ивaн]  
Авторwulk (Нерегистриран)
Публикувано02.09.04 23:48



Ima avtobus za Momin prohod vseki raboten den kum 15.30 ili 16 bez ne6to be6e -ne pomnq to4no ot centralna gara.Ne znam koq e firmata,no na avtobusa pi6e"SOFIQ-KOSTENEC-DOLNA BANQ-RADUIL".Raduil e poslednata spirka.Za weekends ne znam.



Тема Re: София-Момин проход - Коя автобусна фирманови [re: wulk]  
Авторpux (Нерегистриран)
Публикувано03.09.04 13:57



Тоя автобус София-Костенец-Долна Баня-Радуил има голяма вероятност да минава през Самоков (поне аз има спомен, че съм виждал през Боровец да минава някакъв такъв автобус за Костенец). Според мен най-сигурния и лесен начин да се стигне до Момин проход е с влак, понеже е Момин проход е спирка на жп линията София-Пловдив.



Тема Re: София-Момин проход - Коя автобусна фирманови [re: pux]  
Автор Typиcт ()
Публикувано03.09.04 15:05



Не съм чувал да има директни автобуси от София през Боровец за Радуил и Костенец. Открай време, обаче, има такива от Самоков за Костенец през Боровецката седловина. Напоследък има и маршрутки - в една от тях се возихме от Боровец до Самоков миналата неделя. Наистина, най-лесно се достига до кв. Момин проход с пътнически влак. Може да се ползва и бърз, като разстоянието от Костенец до квартала му се измине пеш.

Турист



Тема Благодаря за отзивчивостта!нови [re: Typиcт]  
Автор highness (Royal)
Публикувано03.09.04 15:21



Щеше ми се да намеря автобус, защото ще пътуват възрастни хора, единият т които трудно-подвижен и няма да успее да слезе от влака - престият е една минута, но ще им кажа да тренират!
Поздрав!



Тема Re: Благодаря за отзивчивостта!нови [re: highness]  
Автор Гopд Плaнинckи Opeл (бродяга)
Публикувано03.09.04 16:08



Вярно е, че престоят е малък, но това не значи, че няма да изчакат хората да слязат - затова си има кондуктори и други разни служители на гарата. Ако това ти е проблема, мисля, че за възрастен човек би било по-удобно с влак, отколкото с автобус.



Тема Залагам на човещината на хората!нови [re: Гopд Плaнинckи Opeл]  
Автор highness (Royal)
Публикувано03.09.04 16:25








*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.