Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:14 10.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: яки обувки на приемливи ценинови [re: Bитoшap]  
Автор Apex (непознат)
Публикувано28.07.04 10:10



Всеки си има различни финансови възможности, разбира се, но според мен е неразумно да се говори за "нещо свясно,за яко ходене,включително в дъжд и сняг", което да струва под 200 лева!





Тема Re: яки обувки на приемливи ценинови [re: Cтoян]  
Авторpscs (Нерегистриран)
Публикувано03.11.06 10:43



може ли да попитам този човек който продава в Бистрица още ли продава (че видях че темата е старичка)
благодаря предварително



Тема Re: яки обувки на приемливи ценинови [re: pscs]  
Авторaнoним (Нерегистриран)
Публикувано03.11.06 10:50



Все още си виси на спирката на Бистрица.



Тема Re: яки обувки на приемливи ценинови [re: pscs]  
Автор TheBear (въртоглав)
Публикувано03.11.06 21:54



А, ако ходите натам...
Бихте ли погледнали има ли кубинки номер 45 и 46 и колко чифта има?
Само че новите кубинки са просто боклук и нямат нищо общо със старото производство.
Старите са произведени преди 15-ина години и повече. Отдолу на подметката се виждат бели шевове. По средата между тока и предната част на подметката отдолу има характерно издадено надолу "мостче" между двете части. На тока отстрани има няколко успоредни линии които го обикалят от ляво, дясно, и отзад без прекъсване и са доста релефни. Отпред бомбето е доста твърдо.
Съмнявам се обаче че вече има такива екземпляри. А другото са боклуци. Ако пък въобще не са шити отдолу, а само формата им е на "кубинки" - въобще не си вземайте - подметките се отлепят целите и падат...

- спомен от казармата преди няколко години.
Има и друг спомен още жив - кубинки дето бяха нови когато бях 6-7 клас (преди 15ина години) и още май ги поносва баща ми като работни, въпреки че са вече отвсякъде разпарцалени..

Поздрави!

\\-\\-\\-Притягайте пантите-//-//-//

Тема Re: яки обувки на приемливи ценинови [re: mit]  
АвторMar4o (Нерегистриран)
Публикувано04.11.06 19:30



В Плиовдив има магазин за туристическа екипировка-,,BG.SPORT".От него си купих турист. обувки ,,La Sportiva".Цената им е125лв.Произведени са в България.Подметката им е Vibram-R, мембраната е ,,Gore Tex".С тях съм изкарал 4 излизания в планината,от които едното е 10 часа преход от хижа ,,Рай"-връх ,,Ботев"-заслон ,,Ботев"- връх ,,Равнец"-,,Калоферски манастир".Нямах никакви проблеми.Много са удобни.Изработени са изцяло от Кордура с много малко шевове.Не знам как се държат на ходене в дъжд защото не ми се се е налагало,но моето мнение, е че си струват цената.





Тема Re: яки обувки на приемливи ценинови [re: Mar4o]  
Автор Плaнинap ()
Публикувано04.11.06 22:13



Предполагам, говориш за синята ,,La Sportiva". Вчера си ги купих за 114 лв. Днес им бе първия тест - 5 часа в сняг до глезен. Едната пропусна!

[otkacham

Сега стоят натъпкани с вестници, че утре пак ще са в употреба

Иначе обувката е удобна, но това ще го твърдя със сигурност след 12 часов тест (непрекъснат).



Тема Re: яки обувки на приемливи ценинови [re: Плaнинap]  
Автор_*_ (Нерегистриран)
Публикувано04.11.06 22:27



Мъка мъка мъка при мен объвки от 240 пропуснаха ти си щастливец





Тема Re: яки обувки на приемливи ценинови [re: Плaнинap]  
Автор mar4o (непознат)
Публикувано05.11.06 18:42



Точно за тях писах.Наистина са удобни ,но аз уточних че не съм ходил в дъжд и сняг.Благодаря за теста. Ще го имам в предвид.Посочих неточна информация за обувките.Те са изцяло от кожа,а не от Кордура.





Тема Re: яки обувки на приемливи ценинови [re: д.]  
Авторalex68 (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 17:42



значи такива -оланг жената ги разхожда вече 4 години из баирите и нито и убиват нито са се скъсали/е все пак тя е 55 кг./.Пак от там съм си купил за 100лв. Бергхаус -английска марка с горетекс -малко убиваха на петата но 4 години не са се скъсали и не текат ,ходилото взе да се изтърква ама все пак към 350 км грубо съм минал с тях /пък и тежа 109 кг нетно тегло и като сложиш 15 кг раница си е баш товар/





Тема Re: яки обувки на приемливи ценинови [re: alex68]  
Автор ЛИЛИTKA (търсеща)
Публикувано07.11.06 22:30



Аз също съм лятото с Оланг и съм много доволна - 92 лева от магазинче, 1 или 2 пряка на Янко Сакъзов откъм Мадрид. Магазинът по нищо не личи , че е спортен, туристическите обувки са закътани в едно ъгълче.

http://photos.yahoo.com/niamadaporasna
http://photos.yahoo.com/sanilambreva
www.couchsurfing.com



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.