Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:25 29.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема За сбирката на Осогово  
Автор alexoff ( (_)] .)
Публикувано14.06.04 11:13







Тема Снимките и от Фантони [re: alexoff]  
Автор fantony (ТанцуващСВълци)
Публикувано14.06.04 12:01



Ето малко снимки и от мен.





Тема Re: Снимките и от Фантони [re: fantony]  
Автор if (The Designer)
Публикувано14.06.04 12:06



Бравос на вас

дайте сега и едно пътеписче да прочетеме, тея дето небяхме

Jivota e igra, siujeta e malko gaden, no za smetka na tova puk kakva Grafika


Тема Re: Снимките и от Фантони [re: fantony]  
Автор Mitaka ()
Публикувано14.06.04 13:44



fantony,

не ги виждам тези снимки :(
Електронно се намирам някъде из Унгария или UK и не виждам нищо дето е на free сърверите из Бг :(
можеш ли да ги качиш на някое друго място като например в pbase.com, както направи брат ми?

Поздрави,
Митака



Тема Re: Снимките и от Фантони [re: fantony]  
Автор alexoff ( (_)] .)
Публикувано14.06.04 14:08



Аз също нищо не виждам, нашите системни администратори са ни отрязали достъпа до всякакви сайтове в които се съдържа думата free



Тема Re: Снимките и от Фантони [re: Mitaka]  
Автор fantony (ТанцуващСВълци)
Публикувано14.06.04 14:12



съжалявам приятел че не можеш да ги видиш.
pbase нещо не ме радват:

29-Jul-2003 - Trial accounts allow you 10MB of photo storage and 30 days to try out the features of PBase.

пък и май няма ftp.

дайте едно ftp да качвам . трябват ми 5МБ



Тема Re: За сбирката на Осоговонови [re: alexoff]  
Автор Cмexopaнчo (Дечко)
Публикувано14.06.04 14:36



Наистина са хубави снимките
да видим кой ще се престраши първи да напише нещо за това което не се вижда на снимките ;-)

Усмихни се, остават бръчки, но какво от това!


Тема Re: За сбирката на Осоговонови [re: alexoff]  
Автор TeHuCka (Заблуден)
Публикувано14.06.04 15:25



Алекс, а защо не си ги качил на www.photo-tourist.com

по добре да мълча и да изглеждам глупав, отколкото да си отворя устата и да го докажа


Тема Re: За сбирката на Осогово [re: Cмexopaнчo]  
Автор alexoff ( (_)] .)
Публикувано14.06.04 15:52



То всичко си мина почти по план, хапване пийване и песни и танци на народите. Като че ли най интересната част беше в интервала 3:05-3:18 в неделя. На слизане от връх Руен към Гюешево, където трябваше да се хване влака в 3:20 за Кюстендил се забихме в една гора, то нямаше и от къде от друго място да се мине. Бяхме се откъснали 5 човека пред основната група на около час, а може и повече. Та в 3:05 почти в края на гората виждаме сградата на гарата някъде долу в полето, по наша преценка поне 2-3 километра въпреки това решихме, че ще се пробвахме и започна един спринт надолу през коприва, разни вади, заблатени полета и градини. Като цяло се съсипахме от тичане, но поне имаше ефект 2 минути преди тръгването на влака бяхме на гарата, след като се качихме на влака не можех да си кажа името от умора, просто се "разпищулихме" по купетата, както се изрази едно бабе.
За останалата част от групата не знам как са се справили, те трябваше да хванат другата възможност автобус в 5 и нещо и към Кюстендил. Аз бях в Кюстендил до 6:25, когато си хванах автобуса за Благоевград до тогава поне не ги видях да слизат на гарата, а след това май нямаше никаква връзка за София и останалите не ги знам как са се придвижили до София или са нощували в Кюстендил. Ако са останали снощи в Кюстендил това може да е причината да няма много коментари за сбирката.

Общото ми впечатление е че Осоговската планина е подходяща за културно-масови мероприятия, в някоя хижа с кола, барбекю и каса бира и лежане два дена под дебели сенки.



Тема Re: За сбирката на Осогово [re: alexoff]  
Автор Mitaka ()
Публикувано14.06.04 16:07



Такъв "марш на скок" дори и в казармата не бях правил
Успях дори да се класирам за старта на F1. Пуснах тв точно когато се подреждаха на стартовата решетка
Хайде пак ще пиша, че голям зор настана тук...

Поздрави,
Митака




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.