Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:35 01.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 4udnite mostoveнови  
АвторBarcode (Нерегистриран)
Публикувано11.06.04 15:41



Predi sedmica s edin prijatel posetihme "4udnite mostove" v Rodopite.Sled kato cjala subota valja dujd,slunceto nedelja sutrinta ni obnadejdi,4e moje da vidim "mosovete" ot drug ygyl.Mi napravihme go.Sled kato obstojno razgledahme prirodnata zabelejitelnost ot mjasto, ot koeto vseki turist se naslajdava na gledkata,nie re6ihme da minem po kamennoto korito na rekata, vliza6to pod edinija most.Prejivjavaneto be6e unikalno i nesravnimo.Bjahme na granicata na otceljavaneto.Ska4ahme ot 4-5 metra vuv vir4eta,obrazuvani ot vodopadi,a navsjakude okolo nas skali,visoki 10-15 metra.2 4asa na maksimuma na vyzmojnostite ni.Namokrihme se s drehite do vejdite,treperehme ot sdud (vodata be6e 4-5 gradusa) , no se 4uvstvahme otnovo JIVI ! Unikalno izjivjavane i naj-vajnoto e,4e vsi4ko e zasneto s kamera! Sega sum v proces na obrabotka na "filma" i mislja,4e 6te stane mnogo jak! XTREME !!! :))) A njakoj den 6te vi razkaja za "Rajskoto Pruskalo"...



Тема Re: 4udnite mostoveнови [re: Barcode]  
Автор Tarambuka35OO (новак)
Публикувано11.06.04 16:08



супер сте изкарали, макар че не споделям 'захласа' ти, и не намираm нищо кой-знае колко екстремно в преминаването под Чудните мостове :-)

Може би трябва по-често да посещаваш планините

Редактирано от Tarambuka35OO на 11.06.04 16:11.



Тема Re: 4udnite mostoveнови [re: Tarambuka35OO]  
АвторBarcode (Нерегистриран)
Публикувано11.06.04 16:17



4akaj malko, govorja samo za ediniq most, pod kojto ako otide6 njakoj put, moje da se probva6,no gledaj da e po-pulnovodno:)
A ina4e az ako ne hodja po planinite...tova ne go kazvaj pred prijatelite mi,4e 6te ti se izsmejat iskreno:)
No te opravdavam, ti ne znae6 ni6to za men,puk i az moje bi ne se izkazah jasno, no to mnogo mnogo ne moje da se opi6e tova preminavane,a moje samo da se vidi.Az i za tova si bjah vzel kamerata de...mani mani, edvam ja spasihme...:)



Тема Re: 4udnite mostoveнови [re: Barcode]  
Автор Tarambuka35OO (новак)
Публикувано11.06.04 18:00



weselba da stawa :-)

минавал съм и аз оттам, затуй коментирам



Тема Re: 4udnite mostoveнови [re: Barcode]  
Автор Yogi (турист)
Публикувано11.06.04 20:13



Щом сте оцелели може и ние да пробваме някой път по ваште стъпки.

btw да не си решил да скачаш и от Райското пръскало

Безименният връх над х. Козя стена вече се казва "Котето"


Тема Re: 4udnite mostoveнови [re: Barcode]  
Авторelena (Нерегистриран)
Публикувано12.06.04 01:12



Bravo!i az tova sum go pravila 2000.-liatoto.Posle za nova god.otnovo biaxme tam i imashe 2m.sniag i po snega slizaxme dolu.Oshe li e Maia xigarka tam?



Тема Bravos, Bravos ! [re: Barcode]  
АвторZargon (Нерегистриран)
Публикувано12.06.04 14:11



Mного приатна историика иначе ! Евала ! Обожавам такива преживиявания ,но отдавна не съм се впускал във нещо вълнуващо и много ми липсва. В този смисъл , ще имаш ли нещо против да ми пратиш едно копие на "филма". Даже ще си и платия :)
Айде помисли си и ще чакам отговор
Благодарско!



Тема Re: 4udnite mostove -кой от дватанови [re: Barcode]  
Автор KGM (Разбиращ)
Публикувано12.06.04 21:50



Не знам дали само аз не съм разбрал, ама под кой от двата моста минахте - големия или малкия.
ние преди години тръгнахме от пътя по реката на горе с цел да стигнем до мостовете - ами не стана. ходехме само по реката. дойдоха вискоки прагове и се върнахме.
после минахме под по малкия надолу по реката и пуснахме 1-2 рапела и пак стигнахме високи прагове и се върнахме.
та къде минахте. чао

When the going get tough, the tough get going !


Тема Посмали Манго [re: Barcode]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано14.06.04 07:55



"Ska4ahme ot 4-5 metra vuv vir4eta,obrazuvani ot vodopadi"
Е, хайде-хайде, ние щото не сме ходили и не знаем колко са високи праговете.
Виж, за къпането ви завиждам.
",a navsjakude okolo nas skali,visoki 10-15 metra
Долният мост е висок 23 метра, макар в случая това да няма голямо значение.



Тема Re: Bravos, Bravos ! [re: Zargon]  
АвторBarcode (Нерегистриран)
Публикувано14.06.04 13:23



Ami mnogo 6te sum radosten,ako i njakoj drug (osven njakoi moi prijateli) gleda film4eto.Tazi sedmica 6te go obrabotvam na PC-to (muzika,efekti-takiva ne6ta) i do petyk mislja da stane.Samo kak 6te ti go pratja 6te vidim...abe ako ima6 mnogo goljam interes drasni na iko@gbg.bg :) puk 6te vidim ;)

p.s. film4eto naistina si zaslujava!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.