Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:42 02.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Наредбатанови [re: Goofy]  
Автор Ивaйлo (не е прякор)
Публикувано18.03.04 13:20



Гуфи, става въпрос не за правни страници а за правно-информационна система



Тема Re: Наредбатанови [re: Яceн_]  
Автор Goofy (Родопи)
Публикувано18.03.04 13:20





Правилникът за хижите го има по доста от тях, закачен/залепен на някоя стена. Виждали сме ги всички предполагам. Макар и от 1958 година...

Този Закон за народното здраве още ли така се казва? Интересно четиво е.

Сигурно тогава това, за което пиша аз е проектозакон, но се вдигна голям шум по медиите. Прие ли се, не се ли прие... не знам. Знам, че трябва да се приеме!



Андон

Тема До Ясен и Гуфинови [re: Яceн_]  
Автор Mиpa CM (несериозна)
Публикувано18.03.04 13:21



Лекс.бг е сайт на правна тематика, с форум, в който аз киснех толкова редовно, колкото и тук, и сега да знаете как ми липсва, откакто гадният ни системен администратор (той сам си каза, че е гаден) ни ограничи достъпа до интернет!

Апис, както и Норма, Сиела и т.н., са правноинформационни системи, или не знам как още им викат. База данни с възможности за търсене - закони, подзаконови актове, решения на съдилища (най-вече на върховния такъв), обяви в Държавен вестник и от тоя род. Плащаш си на някоя фирма и тя ти го доставя и ти го актуализира. За това, че много хора си ги имат безплатно и нелегално, няма да споменаваме. То не че фирмите не знаят.

Редактирано от Mиpa CM на 18.03.04 13:25.



Тема До Миранови [re: Mиpa CM]  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано18.03.04 13:25



Моята закачка в друга посока беше насочена, ама нейсе... Лаф да става.

Никога не спорете с глупак - хората може и да не забележат разликата!


Тема Re: Кои от вас пушат?нови [re: Goofy]  
Автор rue (весел)
Публикувано18.03.04 13:27



А тези дето дъвчим тютюнец и трева, какво да мърдаме?




Тема Re: До Ясен и Гуфинови [re: Mиpa CM]  
Автор Ивaйлo (не е прякор)
Публикувано18.03.04 13:28



Мира, той форума в Лекс.бг е тежка боза. Като го поглеждам отвреме на време се чудя тия дето се представят за юристи дали само не имитират, защото повечето постинги говорят за вопиюща некомпетентност... А освен това малко ли ти е професионалната тематика "на живо", та ти трябва и в Интернета?



Тема Re: До Миранови [re: Яceн_]  
Автор Mиpa CM (несериозна)
Публикувано18.03.04 13:29



Нищо, де, аз пък реших, че може и да не знаеш за сайта. Лаф да става.



Тема Re: До Мира [re: Mиpa CM]  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано18.03.04 13:34



Аз наистина не знаех, но в случая това няма значение... Възползвах се от незнанието си, така да се каже, за да постигна цел в посока, различна от обсъжданата. Странична, един вид...

Никога не спорете с глупак - хората може и да не забележат разликата!


Тема Re: До Ясен и Гуфи [re: Ивaйлo]  
Автор Mиpa CM (несериозна)
Публикувано18.03.04 13:36



Малко ми е. На живо темите са малко и еднообразни - все свързани с работата. Освен това няма пък и на живо за работа да си говорим, така, де.
Глупости е вярно, че има, и то по някой път казани с много високомерен тон, но така е навсякъде, не може без тях. А и никой не е застрахован.
Няма да си казвам прякорите за там, че знам ли, може и моите постинги да ги намираш вопиющо некомпетентни.



Тема Re: Кои от вас пушат? [re: rue]  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано18.03.04 13:37



Ами нос, да речем примерно... Или пък нещо друго, също разположено симетрично между ушите, но доста по надолу по линията, определяща симетрията на човешкото тяло.


Никога не спорете с глупак - хората може и да не забележат разликата!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.