Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:47 09.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема obikolka na bgнови  
Авторveloman (Нерегистриран)
Публикувано10.03.04 16:29



Ima li tuk lubiteli na velo-turizma ? Da se organizirame proletta kato se zatopli i da poobikolim malko bg.



Тема Re: obikolka na bgнови [re: veloman]  
Автор fantony (ТанцуващСВълци)
Публикувано10.03.04 17:07



о, няма да е само малко!

чакам само да се постопи снега.



Тема Re: obikolka na bgнови [re: veloman]  
АвторSPl (Нерегистриран)
Публикувано10.03.04 17:17



Намират се. Само дето сме кът с времето. Аз де. А и вече избягвам пътища с трафик над 10 коли на 5 мин. - не е здравословно... направо си е опасно. Ако си в посока Трън може да се затръним някой път. През Гурмазово или Врабча.



Тема Re: obikolka na bgнови [re: veloman]  
Автор Yogi (турист)
Публикувано10.03.04 17:17



Едно от нещата, които съм запланувал е обиколка на България плътно по границите. Имам един познат, който вече го е правил, но за два сезона и той сподели, че става въпрос за към 3000 км. Е, той се е отбивал тук-там и затова числото е такова.

Аз досега най-голямия вело-поход, който съм правил бе през май 2002 г., когато с Радо, (мое приятелче, преподавател по маркетинг в СА "Д. А. Ценов" - Свищов), пошетахме малко и успяхме за 8 дни да минем с байкове 1400 км.

С идеи е пълно в главата ми, пари и време ще се намерят, когато му дойде времето, но за този сезон немога да отделя 1 месец за подобна дейност, тъй като ме чакат Е8 и Е3, с колело, а пък и някои други прояви по планините. Дай Боже всичко да мине успешно!

Безименният връх над х. Козя стена вече се казва "Котето"


Тема Обиколканови [re: Yogi]  
Автор Goofy (Родопи Пловдив)
Публикувано10.03.04 19:58



Вече я обиколихме България с велосипеди. Останаха само три села в Родопите и две Силистренски села. Успяхме да обиколим горе-долу и Европейска Турция.

Идва ред на Македония и Румъния. След това на Гърция и Словения. В по-далечен аспект са Украйна и Русия!

По дании дължината на границите на България е 2 245 км. Ако бъркам, някой да ме поправи! Може да сме придобили някой друг метър последните години...




Тема Re: obikolka na bgнови [re: veloman]  
Автор naka76 (катерач)
Публикувано10.03.04 20:24



Кога да се стопли???Трябва да се потим като порове ли за да е достатъчно топло??Аз под топло разбирам когато се спускам да не спирам на всеки 3 км за да си размразявам ръцете а да е поне на 5-6 км.За обиколка на България не знам дали ще се разберем,защото не мога да отделя повече от три максимум четери дена,но за посещаването на отделни места от нашата красива родина може да се договорим.
Ако искаш да покараш в компания на 22-24 май се организитра състезание из родопите което всеки що годе подготвен съзтезател ще може да премине.Ще има състезатели от цялата страна,дори и от чуйбина така че ако не за друго ще можеш да направиш нужните запознанства за да имаш подходяща компания за други каранията



Тема Температуранови [re: naka76]  
Автор Goofy (Родопи Пловдив)
Публикувано10.03.04 21:05



Теб те знам! Ти караш при -8 градуса и при сняг, изключение от правилото си. За мен топло е над 4 градуса, при такава най-ниска температура съм карал и ми е било добре.

Планината Родопи се пише с главна буква!




Тема Re: obikolka na bgнови [re: naka76]  
Авторveloman (Нерегистриран)
Публикувано11.03.04 11:17



Ideiata na rodopite e dobra, no ne iskam sustezanie - a prosto razhodka s kolela. PO kolko km izminavate na den. Spored men 100km na den e normalno, inahce 2 dena mi se struvat malko, moga da otdelia tova liato 1 sedmica za celta.



Тема Re: obikolka na bgнови [re: naka76]  
Авторveloman (Нерегистриран)
Публикувано11.03.04 11:22



Iskam da e dostatuchno toplo za da spim na otkrito.



Тема Re: Температура [re: Goofy]  
Автор тyчo чyчo (издръжлив)
Публикувано11.03.04 11:53



Странни колоездачи сте вие, ей! Паднат малко температурите и вече прибирате колелетата...
Трябва да се кара, МНОГО!
Не съм спирал от четири години- всеки ден в годината!
Още можеееееее




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.