Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:09 13.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Тема Hotel Marketing Planнови  
Автор world_citizen ()
Публикувано02.01.04 11:30



Zdravejte vsichki!

Naj napred: Chestita Nova godina! Mnogo zdrave, uspeh i udovletvorenie vyv vsjako otnoshenie!

Po temata: Rabotja kato Sales manager v edin 4-zvezden hotel v Sofia. Zavyrshil sym Business Administration v SU, no razvih interes kym turizma i tova e brancha, v kojto smjatam da se razvivam. Bih se radval da kontaktuvam s vsichki izuchavashti Turizym, zanimavashti se s Turizym i interesuvashti se ot Turizma ot profesionalna gledna tochka.

Bih iskal da pozdravja ahriman (3apaтycтpa), ThunderStorm i MилkaЧoko (kojto se okazva kolega) za inteligentno izrazenite mnenija.

Nalaga se da razrabotja Marketing Plan za Hotela. Poneje samostojatelno mi se nalaga da go pravja za pyrvi pyt (uchastval sym v razrabotvaneto na takiva planove i predi), imam nujda ot poveche informacija. Ako njakoj tuk moje da pomogne s:

- iztochnik na informacija (US uchebnik, online resource, etc.)
- gotov marketing plan za hotel
- idei i mnenija,

bih mu bil mnogo blagodaren.

A ima li drugo BG online prostranstvo (forum), kydeto se komentira turizmyt kato profesija?

Mojete da kontaktuvate s men tuk ili direktno na ICQ 12674126, e-mail: world_citizen@mail.bg

Thanks!

Shoot up for the Moon to reach the sky!


Тема Re: Hotel Marketing Planнови [re: world_citizen]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано06.01.04 16:58



ЧНГ и на тебе, приятелю!

Съжалявам, че може би ще те разочаровам донякъде, но тук туризмът се коментира главно като хоби или развлечение, а доста по-рядко, дори бих казал от време на време, като професия.Клуб Туризъм в Дир.бг е сложен в групата - хоби, развлечения.

Но може и да откликне някой - не се знае от кой храст ще изскочи заек.

Успех в начинанието!



Тема Re: Hotel Marketing Planнови [re: Hиkи]  
Автор world_citizen ()
Публикувано06.01.04 18:29



Здравей Ники!

Да, наистина този клуб е в секция развлечения, но писах тук по простата причина, че в професионалните клубове не съществува клуб с такава тематика. Освен това тук вече има мнения относно туризма като професия и то доста посещавани мнения с много отговори.

Мерси за пожеланията за успех, на теб също!

Shoot up for the Moon to reach the sky!


Тема Re: Hotel Marketing Planнови [re: world_citizen]  
Автор ThunderStorm (непознат)
Публикувано06.01.04 19:11



Zdravei ! 4NG i na teb i vsi4ko nai- prez nowata godina:) i blagodarq za mnenieto:) ami zna4i az sum 4-ti kurs v UNSS specialnost Turizum. Na6iq u4ebnik po Marketing be6e : "Marketing i reklama v turizma" na D. Doganov., zan4i az imam edna priqtelka, koqto e zavur6ila marketing. Moga da se konsultiram s neq dali ima predstava za materiali, a 6te pomislq dali nie ne bqhme pravili ne6to takova (no ne sum mnogo sigurna)..6te vidq s kakvo moga da ti pomogna:)



Тема Re: Hotel Marketing Plan [re: ThunderStorm]  
Автор world_citizen ()
Публикувано06.01.04 19:27



Здравей Тъндърсторм!

Мерси за отговора. Предпочитам американски учебници - българските така или иначе са преводни. Днес посетих библиотеката на специалност ТУРИЗЪМ в СУ. Имат доста учебници от американски авроти, но нито един конкретно за маркетинг в хотелиерството. Не знам, как е положението в библиотеката на УНСС. Ти може би ще ми кажеш :-)

ОК, може би приятелката ти също може да помогне с нещо. Можеш да ми пишеш и директно на майла: world_citizen@mail.bg

До скоро!

Shoot up for the Moon to reach the sky!


Тема Може да не ти се вярва, но...нови [re: world_citizen]  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано07.01.04 08:24



...пробвай в клуб "Счетоводсто". Рискуваш да отнесеш някои "благопожелания" дето търсиш всичко наготово, а не си напъваш мозъка сам, но може и някой да се смили над теб и да ти помогне. Въпрос на шанс. И в никакъв случай не казвай, че аз съм те насочил натам! Току виж после ме глобили по едно, пък те са бая там и ще фалирам.

Успех и късмет!

П.П. Моля колегите от клуб "Счетоводсто", които се подвизават и на тая територия, да се направят на разсеяни...

Глупавият човек е непревземаема крепост



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.