Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 01.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Храна за един човекоден !нови [re: иckpицa живoт]  
Автор Yassen ()
Публикувано25.11.03 23:01



Сигурен съм, че ако помислиш пак ще разбереш идеята на списъчето! Или ако помислиш още 5-6 пъти, или 10-20. Ако те заболи глава спри, почини, па пак...

Красотата ще спаси света...


Тема Re: Храна за един човекоден !нови [re: иckpицa живoт]  
Автор Yogi (турист)
Публикувано25.11.03 23:31



Въщност, ако си обърнал внимание, просто съм си изпълнил дадено обещание и това въобще незначи, че съм адвокат на това, което съм написал, а и въобще ми е странно откъде ги измисли тези 2-2,5 кг. (грубо). Възможно ли е да си включил в сметките си по една бутилка, на човек "Нафта или газ ~ 500 мл" дневно, ако е така все пак не сме тръгнали на кулинарен, готварски излет, а възможно е също така да не си обърнал внимание, че е записано "Сокове, конц. за 250 мл.", което въобще незначи, че предварително си си направил и мъкнеш един бидон, от който после си отсипваш по малко всяка вечер преди лягане.

Безименният връх над х. Козя стена вече се казва "Котето"


Тема Котета и кучетанови [re: Yogi]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано26.11.03 07:25



Все се каня да те питам, върхът над х. Козя стена не се ли казваше "Кучето"?
Ако може да ни светнеш, защо преди се е казвал Кучето и защо сега трябва да се казва Котето?
Поздрави,
Митко



Тема Re: Котета и кучетанови [re: Mитko]  
Автор Goofy (Ботев Пловдив)
Публикувано26.11.03 08:40



На 27 март Йоги ще трябва да теглиш една лекция на целия клуб, нямаш избор. С тази сигнатура... Ясеновците ще обясняват що е това глупак и дали наистина красотата ще спаси света. Други ще ни разказват как от вратата им почвала пътека, как младата жена остарявала, а гората вечно зелена оставала и т. н.



Тема Re: Котета и кучетанови [re: Goofy]  
Автор Yassen ()
Публикувано26.11.03 10:09



На теб оставяме успехите на родния футбол, значи

Красотата ще спаси света...


Тема Re: Котета и кучетанови [re: Goofy]  
Автор Yogi (турист)
Публикувано26.11.03 10:10





Безименният връх над х. Козя стена вече се казва "Котето"


Тема Re: Котета и кучета [re: Mитko]  
Автор Yogi (турист)
Публикувано26.11.03 10:40



Здрасти Митак,
Твоят въпрос ме накара да се замисля дали и други хора не го тълкуват по същия начин и косата ми замалко да се изправи, което означава, че много съм се потресал, тъй като това не е никак лесно за нея - все пак е дълга.
Бога ми, въобще не искам да направя такова ужасно нещо като това да променям прекрасното име на прекрасния връх "Кучето", а и тогава със сигурност цялото планинарско братство би настръхнало срещу мен, при което, въпреки че съм участвал в национални състезания по дебати и съм се представял доста прилично, едва ли бих съумял да удържа фронта и да се аргументирам основателно. Плюс това обърни внимание на първите две думи от изречението "Безименият връх", следователно не говорим за "Кучето", чиято основа се намира на 10-15 мин. на изток от хижата, а за връхче непосредствено над самата постройка, което няма никакво друго название. Та това е, може би някой път ще разкрия историята на тази моя идея и желание, а ако те се приемат от повечко хора, то някой ден ще предприема опити за отразяване на промяната в картите.

Поздрави,
Илиян

Безименният връх над х. Козя стена вече се казва "Котето"


Тема Re: Храна за един човекоден ! [re: Yogi]  
Авторnovak (Нерегистриран)
Публикувано26.11.03 11:04



Не ми е много ясна идеята на списъка. Особено с това "1,5 кг. хранителни продукти за поглъщане на денонощие". Някой ще разясни ли?



Тема Така харесва ли ти? [re: Goofy]  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано26.11.03 11:29





Глупавият човек е непревземаема крепост


Тема Re: Котета и кучета [re: Yogi]  
Автор MилkaЧoko (лилава краВа)
Публикувано26.11.03 11:37



за моята сигнатура никой не иска подробни обяснения... :))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.