Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:47 09.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Въобще не знаете всичко за Чочонови [re: Плaнинap]  
АвторlOrk (Нерегистриран)
Публикувано17.09.02 12:08



Хижа Рай и района около нея са СУПЕР - в това няма съмнение! Също така Чочо е готин и точен като хижар и планинар! Обаче той си има една особеност, която трябва всеки да има впредвид когато ходи там. Хареса ли си някое момиче, което изглежда "свободно" - почти нищо не може да го спре... Аз съм присъствал на една такава случка: бях си легнал вече, но понеже бях пил много и станах пак да пикая. Чух какво става долу в столовата (там бяха останали само момичето и Чочо, който беше доста напред с материала) и успях да реагирам и да я измъкна от там. Има слухове, че там са ставали и изнасилвания, но по една или друга причина не се е чуло за това и никой не се е оплакал. Повтарям, че това са само СЛУХОВЕ, а не някакви точни данни които могат да се проверят или да служат за доказателство. Възможно е също така на Чочо вече да са му минали тия мераци (не съм ходил на Рай от няколко години). Моят съвет обаче към тези които ще ходят е следния: ако имате момичета в групата които не са с "партньор" да се движат винаги с някой друг! Внимавайте най-вече когато вечерното ядене и пиене е на привършване, Чочо си е пийнал прилично и започнат да остават малко хора в столовата!

PS: сигурен съм че много хора ще кажат, че това е гнусна лъжа и че не мога само от някакъв си единичен случай да правя такива изводи и т.н. , но аз пък ще им кажа да проверят - да поразпитат хора които са ходили често на Рай дали са били свидетели на нещо или са чували от други хора нещо подобно...

Аз се чувствам длъжен да предупредя!



Тема Re: Въобще не знаете всичко за Чочонови [re: lOrk]  
Автормoмичe (Нерегистриран)
Публикувано18.09.02 16:08



Вярно е. Добре, че съм яка и невъзпитана, та се измъкнах, но някои не са успявали...



Тема Подобни изпълнения...нови [re: lOrk]  
Автор Topepo (дон)
Публикувано18.09.02 18:15



Подобни изпълнения, междувпрочем, има и Ганди - бившия хижар на Козя стена. На дивана в хола, на втория етаж.....



Тема Бях там Събота и Неделянови [re: ниkoй]  
Автор ПETтeXXXXXa (непознат )
Публикувано18.09.02 20:09



И предната събота и неделя пак бях-Чочо е Пич,и не знам кой черни името му.Тая седмица е бил в отпуск,цитирам думите му: от гробища и хижа никой не връщат!" Това лято три пъти бях там и два пъти се качвах на Ботев,не знам да има по красиво място в България от това Райско кътче!



Тема Re:нови [re: ПETтeXXXXXa]  
Автор Maistora (куркудилчик)
Публикувано18.09.02 23:27



Пусни някоя снимка, да оплакна очото и на моя монитор...

Проект ДЖУГИ-СПОРТ


Тема Re: Подобни изпълнения...нови [re: Topepo]  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано19.09.02 08:51



И за Чочо, и за Ганди бях чувал, че си падали по тая част, но чак за подобни силови изпълнения не знаех. Явно съм подочувал все за доброволки...


Хомо Сапиенс - това означава възможност, но не винаги способност за мислене!


Тема Е, все пакнови [re: Яceн_]  
Автор Topepo (дон)
Публикувано19.09.02 15:28



не чак дотам - не става дума за брутални неща и т.н.

Още повече, че едно време в правото се е смятало, като основен принцип, че САМ мъж НЕ Е В СЪСТОЯНИЕ да изнасили САМА жена, ако тя не е съгласна....



Тема Дай E-mail бе джанъм !нови [re: Maistora]  
Автор ПETтeXXXXXa (непознат )
Публикувано19.09.02 20:28



И кога ще дойдеш да барнеш малко PCито?



Тема Re:нови [re: ПETтeXXXXXa]  
Автор Maistora (куркудилчик)
Публикувано20.09.02 00:53



maistora@chat.ru

Гат кайш, идвам. Въпроса е да те завара да си там

Проект ДЖУГИ-СПОРТ


Тема Re:нови [re: Maistora]  
Автор vgazgoeb (абдал)
Публикувано23.10.15 20:56



Чочо умря.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.