Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:01 24.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: !!!нови [re: Яceн_]  
Автор mrezhata! (непознат)
Публикувано27.11.01 12:04



Когато си избирах място в стаята, много държах да е с изглед към Стара Планина. Вижда се цялата!
И сега, като ми се се стегне душицата, поглеждам и ми става много по-добре!

When in doubt tell the truth.


Тема Това военно училищенови [re: Яceн_]  
Автор vryava (странник)
Публикувано27.11.01 13:22



и на мен ми пречи да виждам добре Стара планина, затова пък, погледна ли на юг виждам Витоша..........



Тема Стига сте се хвалили...нови [re: Яceн_]  
АвторДидa (Нерегистриран)
Публикувано28.11.01 15:30



че се пукам от яд!Аз пък имам "прекрасен"панорамен поглед към половината"Лукоил Нефтохим"с всичките му красоти-комини,скелета и прочие "прелести".



Тема И аз имам гледка към...нови [re: Яceн_]  
Автор Aнreл (усмихнат)
Публикувано28.11.01 16:58



Тъй като бачкам сутрин от 7 вечер до 19 ...съм си настроил гледката....много ефектно...тоест може пред мен да не се разкрива Стара планина или Пирин...но си гледам Еверест, Памир, Каракорум и Алпите всеки ден....като тапети на моя екран....и като видя тия ледници (щото съм ги виждал и на живо) и ми се иска да се гмура в екрана на моето ПиСи...пък и мога да плувам....и не ми е трудно да го правя....еле колко работи мога....а не само панорами към Стара планина...ама кво да се прави..явно някой трябва да се примирим с виртуалните гледки ...като мен и още много други планинари-любители

Редактирано от Aнreл на 28.11.01 16:58.



Тема !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: Дидa]  
Автор Яceн_ (като в мъгла)
Публикувано28.11.01 17:19





Това е!

Ясен



Тема Не си само ти...нови [re: Дидa]  
Автор Topepo (дон)
Публикувано28.11.01 17:37



И аз нямам никакъв изглед. Освен това се наложи да си облепя прозорците със станиол - защото слънцето напича още при изгрева. И през пролетта и лятото в стаята става нещо като фурна, в която се чувствувам като печащо се кебабче.
Но пък това ми спестява гледката към вътрешния двор, с няколкото много "весели" калкана.



Тема Re: Лирично отклонениенови [re: Яceн_]  
АвторGG (Нерегистриран)
Публикувано04.12.01 13:07



Случайно да имаш нещо общо със Свищов?
Ако си човека, който си мисля най- вероятно помниш лятото на 95 и похода "Ком-Емине", превърнал се за някои от групата- себе си имам предвид в "Ком, ама не!":)).
Поздрави




Тема Имам, имам...нови [re: GG]  
Автор Яceн_ (като в мъгла)
Публикувано04.12.01 14:27



Но кажи кой си, за да не гадая. Не че много има място за колебание де, то от 7 човека останахме 4 и потеже знам, че не си единия от другите трима, остават двама. Пиши поне от женски пол ли си или от мъжки.



Тема Re: Имам, имам...нови [re: Яceн_]  
АвторGG (Нерегистриран)
Публикувано05.12.01 12:32



Женски! Определено!
Съвсем скоро открих този клуб, радвам се, че откривам приятели тук!
Поздрави на половинката и приятно прекарване /изкарване/ на 8-ми- разбрах от другото ти мнение, че ще ходите на Амбарица.
GG е съкращение на студентския ми прякор, мислех, че може би го помниш.
Ще се радвам скоро да се засечем някъде из баирите!




Тема !!!!!!!!!нови [re: GG]  
Автор Яceн_ (като в мъгла)
Публикувано06.12.01 11:23



И аз ще се радвам на скорошни срещи!
Поздрави!

Ясен





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.