Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:04 19.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Събора приключи!нови  
Автор The Bear (запознат)
Публикувано17.09.01 00:18



Благополучно, май.

Real Two-Stroke!


Тема Само толкова линови [re: The Bear]  
Автор nbb (весела)
Публикувано17.09.01 01:17



ще научим ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Слезохме се благополучно!!!нови [re: nbb]  
Автор Sibirski (непознат )
Публикувано17.09.01 08:03



Аз и ИПИ със семейството по същият маршрут, по който сме се искачвали. Е, имахме малки приключения, ще раскажа покъсно за тях!!!



Тема да позная ли?нови [re: Sibirski]  
Автор Cy (член)
Публикувано17.09.01 09:27



Разляла ти се е бирата в раницата.. хихихихихи



Тема Злополуканови [re: Cy]  
АвторИПИ (Нерегистриран)
Публикувано17.09.01 12:09



За съжаление не е това с бирата.

Бирата Сибирский си я върна в София, защото "събора" на Левски формално се състоя наистина, но така и не се получи една обща трапеза или поне лафче край огъня до хижата, който беше подготвен, но така си и остана незапален...

Хубаво е наистина, че всеки от нас можеше да ходи където си поиска, с когото си поиска и колкото бързо си поиска, но това си е така и когато си ходим сами. Е, вече с някои, с които не бяхме ходили преди, се запознахме и се погледахме няколоко минути, но дотам...

Не че беше лошо - направихме си чудна разходка, но моята препоръка е при една следваща среща да се наблегне на самото срещане и на прекарването на повече време заедно от всички дошли. Нали затова е клубна среща... Окултистите този път бяха по-единни.

А за инцидентите: едно момче от пловдивската група, пристигайки по тъмно на хижата си беше ударил и наранил доста сериозно брадичката - Алина, пиши как е той - какво са казали докторите в Карлово и в Пловдив.

Ние бяхма решили да слизаме през Равнец, но точно преди да пръгнем небето се посмрачи, барометъра на Сибирский показваше разваляне на времето и за да не рискуваме с малкия по билото, го ударихме на едно мързеливо и разпускащо спускане с много спирания и хапвания по долината на Стара река. Заедно с нас надолу група мъже, сред които и един спасител, сваляха една жена на носилка със съмнения за счупен таз. Жената предната вечер беше паднала по стълбите на х. Левски.

Краси (Турист) продължи в неделята към Зелениковския манастир. Ще е интересно да прочетем какво е видял.

Поздрави

И.



Тема Re: Събора приключи!нови [re: The Bear]  
АвторДидa (Нерегистриран)
Публикувано17.09.01 12:29



Както изглежда,не сте много очаровани.Значи,Ясене,следващият път ние сме първа писта.Ще видят една клубна сбирка!Ипи,честит рожден ден на съпругата ти "на патерица".Нали не греша,че тя беше рожденичка?



Тема защо да не сме очаровани?!?нови [re: Дидa]  
Автор Cy (член)
Публикувано17.09.01 12:41



Аз лично съм изключително доволна. Е, не пихме до зори, но пък времето, гледките и т.н. бяха страхотни :))



Тема Re: Събора приключи!нови [re: The Bear]  
Автор Orнeдишaщ (Змей)
Публикувано17.09.01 12:53



Аз съм много доволен от разходката и срещата. Благодаря на The_Bear за идеята и усилията да ни събере!

Радвахме се на много хубаво време - нито капка дъжд, почти тихо и доста топло. Всеки се разходи, където му душа поиска. Вечерта всички бяхме заедно в хижата. Вярно е, че не се получи много задушевна среща, но ми се вижда нормално, след като за пръв път сме заедно. Следващия път ще го запалим огъня!

Единственото сериозно неблагополучие в срещата беше нараняването на колегата ни от Пловдив в тъмното. Следващия път всички си носете фенерчета, че денят окъся!

И двата дни здравата преядох с диви благинки: къпини, черни и червени боровинки, глог и джанки. Завиждайте!

Къде ще се срещаме следващия път?



Тема Re: Събора приключи!нови [re: Orнeдишaщ]  
Автор Cy (член)
Публикувано17.09.01 13:11



На мен мястото толкова ми хареса, че с риск да предизвикам неодобрителни погледи върху себе си, бих предложила хижа Левски за постоянен сборен пункт на клуба!



Тема Аз съм онзи наранениянови [re: The Bear]  
Автор NAS (чичо)
Публикувано17.09.01 14:55



За тези които се интересуват няма нищо опасно. Направиха ми няколко шева и това е. До няколко дни ще съм като нов.
А следващия път може ми сбирката трябва да е с по малко ходене, за да остане време и за купон край огъня




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.