Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:13 30.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Карта на БТС?нови  
АвторCибиpckи (Нерегистриран)
Публикувано13.06.01 18:31



Какво е това, за какво ми трябва, ака трябва изобщо, къде се взема, колко струва, какви намаления ще имам с нея - всичко ме интересува. Може ли някой да ми даде отговор?



Тема Re: Карта на БТС?нови [re: Cибиpckи]  
Автор Яceн_ (като в мъгла)
Публикувано14.06.01 08:42



Това е нещо, което в днешно време много-много не ти трябва. Доста е позагубило от смисъла си. Във всеки случай работа ще ти върши ако си в България и ако обикаляш из нея, иначе не вярвам в Сибир да ти е необходима. Ти наистина ли си руснак или нещо ни мотаеш тука?
Самата членска карта не знам колко струва сега, но се плаща еднократно за дълги години напред. А иначе всяка година си плащаш членски внос, който в момента е 4 лв, за учащи мисля - 1,50 лв годишно. Идеята е, че като редовно отчетен член на БТС можеш да ползваш базите на Туристическия съюз на някакви по-ниски цени. Тая работа комай става само в Стара планина вече. По останалите планини разните му там арендатори го дават тежко и не признават тази привилегия. И си плащаш като поп, дето има една приказка.

Това е в общи линии. За много хора това е останка от тоталитарното ни минало, според мен обаче си е съвсем резонна идея, друг е въпросът, че нещата в БТС и до ден днешен не влизат в крачка с новото време. Там са си все същите стари динозаври с бетонови глави, които не поемат нищо и се чудят защо губят членове и последователи. Съответно и хижи, където да им признават привилегиите.

Поздрави на голямата Руска страна:

Ясен



Тема Хич не ти трябва...нови [re: Cибиpckи]  
Автор Cy (минаващ)
Публикувано14.06.01 09:14



реално с нея получаваш намаления от цената в някои хижи. Обаче:
1. Тези хижи вече са доста рядко срещано явление
2. Намалението е от порядъка на 50 стотинки и мисля че коментарът е излишен...



Тема Re: Карта на БТС?нови [re: Яceн_]  
АвторSibirski (Нерегистриран)
Публикувано14.06.01 09:29



Да русский я, не шучу!!! Из Сибири! Теперь-то поверил? А где можно вступить в этот ваш БТС?



Тема Re: Хич не ти трябва...нови [re: Cy]  
АвторSibirski (Нерегистриран)
Публикувано14.06.01 09:31



Благодаря за отзивчивото ти сърдце!!! Май че ти си права, хич не ми трябва това!! Много поздрави от сибирски мечки!



Тема Членствонови [re: Sibirski]  
Автор Typиcт (новак)
Публикувано14.06.01 09:40



Нещата са изключително формални - ако живееш в София - просто си купуваш членска карта и марка за текущата година от подлеза пред Спортната палата. Със самото купуване ставаш член, колкото и странно да звучи. Ако живееш в провинцията - може да направиш това в местното туристическо дружество.

Поздрави,
Турист



Тема Re: Хич не ти трябва...нови [re: Sibirski]  
Автор Cy (минаващ)
Публикувано14.06.01 09:50



седце-то на български се пише без "д"- сърце :))
я кажи по кои наши планини си ходил, колко можеш да ходиш и къде ти се ходи?



Тема Re: Хич не ти трябва...нови [re: Cy]  
АвторSibirski (Нерегистриран)
Публикувано14.06.01 09:58



Благодаря ти за съвет относно българска правопис. Ходил съм малко в Родопи, ако ме питаш за България. Иначе съм ходил в планини преди това, така че не се притеснявай за физическата ми кондиция. Мога и теб да ти нося в раница. А ходи ми се някъде за начало в Рила, например в района на Рилските езера.



Тема Re: Членствонови [re: Typиcт]  
АвторSibirski (Нерегистриран)
Публикувано14.06.01 10:00



Благодаря ти много, ще го направя още днес.



Тема Re: Членствонови [re: Sibirski]  
Автор Яceн_ (като в мъгла)
Публикувано14.06.01 11:41



Казвам ви аз, че тоя не е от Сибир! За какво му е иначе членство в БТС!





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.