Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:24 28.04.24 
Автомобили
   >> Тунинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано06.01.06 08:29



Аз имам ГОЛФ 3 и мога да ви кажа, че тая кола е по-хубава от Мерцедес и Ферари взети заедно. Върши ми чудестна работа и в близките 10 години не мисля да я сменям. Скоро си направих тунинг - нови тасове, събрах лепенки от магазините за авточасти, купих си по-малко воланче, смених таблото с едно от катастрофирал Пасат и най-якото са нови фарове замръщени с веждички, ама фаровете прозират, супер яко стана, казвам ви. По светофарите някакви балъци с бмв трошки се спичат да се бегаме като видят как ми изглежда голфа.


Винаги верни

Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Авторdezki (Нерегистриран)
Публикувано06.01.06 14:17



ОВЧАР ТУНИНГ- знаеш ли какво е? Нещо като твоита кола. А по лошото е че си заблуден - голфа си е ефтина каруца от край време, а сравнение с Мерцедес и Ферари е невъзможно. Нито има возията на Мерцедеса, нито вървенето на ферарито.



Тема P.S. лепенките вдигат мощносттанови [re: dezki]  
Авторdezki (Нерегистриран)
Публикувано06.01.06 14:24



Характерна особеност на ОТ- по колата има безброи интервенции, които единствената работа която вършат е да загрозяват колата и нищо повече-споилери за украшение(един истински със регулировката е поне 1500EUR), тасове, вързани с миши опашки-мн яко,по добре от лети джанти



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: dezki]  
Авторdezki (Нерегистриран)
Публикувано06.01.06 14:31



Но ако искаш съвет за стилен тунинг-няма да ти откажа:
1. фарове - има едни с по 2 тела едно за къси и едно за дългите светлини-стоят мн добре
2. стопове-оригинални с бял мигач или изцяло бели но с леко почернено стъкло
3. алу джанти с дискретна шарка
4. никакви лепенки, светещи пръскалки, мрежи, решетки, веждички и др глупости
Това за визията.



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: dezki]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано06.01.06 18:25



е какво против лепенките имаш бе ?
Аз сам си затъмних задните стъкла с фолио ! Един приятел работи в книжарница и ми направи тая услуга...малко се поозорихме щото не сме сваляли стъклата, а така ги лепихме.Па и лепилото се оказа някакво менте и с тиксо също се наложи ама сега от вънка стои много гъзарски. :)
екстра си ми е голфарата,тебе май те е яд нещо



Винаги верни

Редактирано от Гeнaди на 06.01.06 18:27.



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Автор -TACHO- (несериозен)
Публикувано06.01.06 19:04



Боже, колко мъка имало по тоя свят...



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: -TACHO-]  
Автор Vili_Hristov (Mazda 626,Gaz24)
Публикувано06.01.06 20:13



това просто не е истина...не, не повече немога да чета....



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
АвторEnzo Ferrari (Нерегистриран)
Публикувано07.01.06 11:05



Абе Генади, иди до будката за вестници и си купи някое автосписание или потърси нещо в нета за тунинга за да разбереш за какво става дума. Това дето го описваш ти си е чисто окипазяване на колата.
А що се отнася до колата - вярно е тя върши работа но не забравяй, че носи името "народна кола" и няма нищо общо с онези другите за които споменаваш!!!!



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Enzo Ferrari]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано08.01.06 22:44



Ти па не си се качвал на голф и не знаеш удоволствието да от това да държиш с лявата ръка волана посредата, а с другата да си цъкаш наоколо. Голф е най-добрата машина, аз съм карал всякакви коли - Трабант, Москвич, Опел, Алфа и дори Зил, но голфа е просто ДРУГО НИВО КОЛА.
Хората, които не са голфаджии просто не разбират....


Винаги верни

Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Авторivo (Нерегистриран)
Публикувано09.01.06 20:22



Вэеми се качи на нещо японско ................................!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.