Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:39 29.09.24 
Автомобили
   >> Тунинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ролбъри/така ли се пише?/нови  
Автормъжkapaнa (Нерегистриран)
Публикувано19.09.05 18:18



Някой да знае правят ли по поръчка някъде?



Тема Re: ролбъри/така ли се пише?/нови [re: мъжkapaнa]  
Автор Radocar (16V)
Публикувано19.09.05 22:57



Разгледай тук:



Когато говоря, не приказвам!

Тема Re: ролбъри/така ли се пише?/нови [re: мъжkapaнa]  
Автор4iki (Нерегистриран)
Публикувано28.09.05 11:17



за клетка вътре в купето ли става въпрос или за някви тръби пред бронята?

ако е за първото и аз съм търсил, ама БГ "тунинг" манияците правят по-важни неща по колите си, като например лепенки РАЦИНГ, големи ауспуси и спортни филтри от 20 лв.



Тема Re: ролбари/така ли се пише?/нови [re: 4iki]  
Автормъжkapaнa (Нерегистриран)
Публикувано30.09.05 13:04



Ставаше дума за заден ролбар на КИА - СПОРТИДЖ. Удариха ми колата и добре, че го имаше. Винаги съм гледала на тези екстри като на някаква кипра. В сервиза на застрахователите ми казаха, че такова нещо няма в каталога на тези коли и може и да не я правят. Предни има, но задния е правен в ЮК по поръчка. Исках да видя, дали може някъде да се прави в БГ. Слава Богу, от сервиза ми казаха, че те ще правят всичко. Лошото е, че задна врата и калник ще чакам два месеца да дойдат от Ю. Корея. .....Много добра кола се оказа, само частите се чакат много. Абеее, "жълта пръчка", ама с екстри, всичко си има.



Тема Re: ролбари/така ли се пише?/ [re: мъжkapaнa]  
Автор4iki (Нерегистриран)
Публикувано04.10.05 13:34



ami to ako e za udari moje na nekoi tenekifiq s flex i electrojen da gi dadesh... werno nema da e mnogo esteti4no, ama nqma da ima problemi da te bluskat, da gi bluskash... az otdawna mislim da si slojim i si4ki 4e begat ot putq MUHAAHahahahaha



Тема Re: ролбари/така ли се пише?/нови [re: 4iki]  
Автор Air Cooled (Въздухар)
Публикувано14.10.05 22:47



В Княжево прават ролбари. Или отиваш където свиват тръби и ти прават ако са от неръждавейка да ти ги заварват с аргон, че иначе става гадно :))))



Тема Re: ролбъри/така ли се пише?/нови [re: мъжkapaнa]  
Автор Dikata (Dimiter)
Публикувано21.10.05 11:59



Здр, от всичките изброени никой вдъхва доверие.

За мен най-добрия е IANG в МЕЙ, Намира се в халетата пред 10 блок. Боядисват ги прахово и се изпичат след това в пещ. Единственото което не знам са цени, но зависиат от много неща.

Отиди и си поговори с тях.

Касмет

-----------------
Dikata
-----------------


Тема Re: ролбъри/така ли се пише?/нови [re: мъжkapaнa]  
Авторdonwop (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 08:26



obadise 6te go napravim




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.